Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Březen 2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 26/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám tento návrh ?

  1. Ano

    100.0%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Název: Zobrazení počtu vlastních plodin v semenářství

    ANO: 76 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%

    Zdravím


    V dnešní době je velmi využíváno semenářství jak na farmě tak na bahamaramě ke koupi potřebných plodin. Při nakupování občas chybí přehled, kterou plodinu aktuálně potřebujeme nejvíc a naopak, kterou třeba nemusíme kupovat vůbec.
    K tomu by nám sloužil takovýto ukazatel, který nám ukáže kolik plodin aktuálně máme ve stodole.

    [​IMG]

    Děkuji za vaše názory na tento návrh.
     
  2. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Já už většinou chodím do semenářství s ujasněnou představou, co chci koupit. Ale kdo nakupuje víc věcí, tak tomu by to asi pomohlo, takže ano.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na baha když nakupuji,tak vykoupím celý krám,ale na farmě bych to ocenil.:)
    Jen se mi zdá ,že RT upadnul do jakési letargie a nevylepšuje vůbec nic.:oops:
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Bylo by fajn vědět co čeho mám :) nakupuji průběžně co asi budu potřebovat, ale ne vždy to vychází když se toho sejde víc (krmivo, sezóna, akce) pak musím na dražší tržiště. Jako výhodu to vidím i u akcí s většími dodávkami různých rostlinek, které jinak nepotřebuji a levně je během akce dokoupím v semenářství, kde uvidím co mám :p dávám ANO

     
  5. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Také souhlasím, že mít rychlý přehled o stavu rostlinek je fajn. Dávám ano a budu doufat, že návrh projde. Hezký den a hodně úspěchů při akcích.
     
  6. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    zdravím, dobrý návrh
    něco obdobného bych uvítala i v inventáři u stromů, produktů i zvířat
    stále musím nakukovat do stodoly, co dát na plochu, protože to vzápětí zapomenu
    (u zvířat sice je uveden počet krmiv, sice mi to nevadí, ale pro mne je to zbytečné, mám všeho min. 2000; stále melu ty, kterých mám zrovna nejméně)
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myslím, že u zvířat a tedy i výroben by to bylo trochu obtížné, na příslušném místě je počet krmiva. A to bych určitě neměnila, dost by mě zlobilo, kdybych teprve po umístění stájí na plochu zjistila, že nemám dost krmiva. Zásoby krmiva kolem 2000 jsou u mne utopie, jsem ráda, když se přehoupnu, přes 50. ;)

    Ale u rostlin a případně plodů jsem jsem určitě pro.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Beru všemi dvaceti, to by bylo fajn.
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, taky bych to uvítala, byla by to velká pomoc
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Bezva vychytávka, taky bych ocenila :)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Návrh má hlavu a patu, je užitečný a nezasahuje do ekonomiky hry. Nevidím důvod, proč bych jej neměl podpořit.
    Hlasuji PRO.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Návrh splnil předepsané podmínky a bude předán RT, který rozhodne o jeho případné realizaci.


    Téma zamykám

    [​IMG]
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.