Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Říjen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem bouska.147, 12/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s vlastní úpravou pořadí úkolů?

  1. Ano

    3 hlasy(ů)
    25.0%
  2. Ne

    9 hlasy(ů)
    75.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bouska.147

    bouska.147 Pisálek fóra

    Chci mít možnost koupit v obchodě za peníze dekorace které mají darovací charakter.

    například: Kotě vám dá 500 BZ každou hodinu. Stojí 2000 Kč a na charitu - kočičí útulek se dá 1000 Kč.
     
    Skladka250 tohle ocenil(a).
  2. rybička

    rybička Rádoby autor

    to je pěkná blbost,proč na kočky?
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A ja chci, aby ty penize sly do Afriky na konzervy pro hyeny bez zubu :p
    bouska.147 Nevim, jestli sis vsimla, ale tady jsi na foru soukrome spolecnosti PB, nikoliv na foru verejnych sbirek a charit.

    EDIT: Delas tady jen ostudu vsem, kteri se opravdu snazi pomahat!
     
    Naposledy upraveno: 12/10/20
    Peto121 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bouska.147

    Návrh nesplňuje podmínky návrhu, proto jej zamykám.

    [​IMG]
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  6. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, v současné chvíli je v družstvu možné, vybrat si oblíbené úkoly a procházet tak pouze část ze všech úkolů. Nicméně stále jsou úkoly řazeny od nejnovějších po nejstarší. Navrhuji, aby hráč mohl měnit pořadí úkolů v celém seznamu (a tudíž by se změnilo pořadí i v jednotlivých výběrech jako oblíbené, děsivka, chovatelské ...).

    Jeden příklad: Mezi děsivými úkoly mám jeden, který jsem se zrovna rozhodl plnit, je ovšem už starší a protože mám hodně nesplněných děsivých úkolů, tak je někde uprostřed seznamu. Když se chci kouknout, co do něj potřebuji, tak musím procházet seznam a hledat ten správný úkol. Místo toho, bych chtěl mít možnost úkol přesunout na začátek seznamu, aby když otevřu děsivé úkoly, tak byl hned první a nemusel jsem ho hledat.

    Případně by asi šla daná věc řešit i kombinací filtrů (např. oblíbené děsivé nebo oblíbené šlechtící).
     
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    masinaka - Taky nesouhlasím,a jsem rád že to funguje jak to funguje,znáš to jak se do něčeho vrtne...
    Toto nestačí?

    [​IMG]
    Jinak se úkoly sami řadí na první pozice podle procentuálního splnění,čím víc % tím vyšší příčka. ;)
     
    evainfo, pezt a matlafous123 tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pardon, upravovala jsem prispevek, az se mi to povedlo smazat uplne. Nesouhlasim - nevidim k tomu jediny duvod!
    a) jak pise satelit, razeni je dostacujici,
    b) cim vic se do fungujiciho strkaji prsty, tim hur funguje,
    c) RT ma na stole dost podstatnejsi a pro vetsinu farmaru dulezitejsich a dosud nezpracovanych (ac predanych) navrhu, nez je tento
     
    evainfo, satelit a pezt tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také nesouhlasím, není proč to měnit :)
     
    pezt a satelit tohle ocenili.
  10. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Pardon, právě jsem po několika letech hraní zjistil, že úkoly jdou řadit i jinak než od nejnovějšího, jde to vlákno nějak smazat jako zbytečné (teď už i z mého pohledu jako navrhovatele)?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masinaka

    Mohu tento návrh zamknout.

    Zamykám

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.