Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Červen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem -mari22-, 19/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přejete si online žebříček hráčů Farmeram?

  1. Ano

    57.1%
  2. Je mi to jedno

    42.9%
  3. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -mari22-

    -mari22- Zelenáč fóra

    Zdravím farmáře.
    Chtěl bych navrhnout aby se daly koupit kupóny na kombajn za floreny/krejcary
    Příklad: 0.5 hod ---- 1fl. nebo 100 000 kr.
    1 hod ---- 2fl. nebo 200 000 kr.
    3 hod ---- 6fl. nebo 600 000 kr.
    12 hod ---- 24fl. nebo 2 400 000 kr.
    24 hod ---- 48fl. nebo 4 800 000 kr.
    36 hod ---- 72fl. nebo 7 200 000 kr.
    48 hod ---- 96fl. nebo 9 600 000 kr.

    U kupónů by byla možnost zakoupit za floreny nebo krejcary

    [​IMG]
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nemáš to moc propracovaný, chybí hlasování a navíc položky za Fl. nikdy nebudou k dostání za Krejcary.
    Zbytečný návrh.
     
    Xenie6161 a Bella74 tohle ocenili.
  3. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Hraji něco málo přes rok.
    Kombajn si sice kupuji. Ale syn který tuto hru hraje již delší dobu, by uvítal koupit si kombajn za FL či KR i na kratší dobu. I za cenu toho, že by byl hned aktivován.
    Peníze mu sice dávám /šetří kde se dá, na rozdíl od dcery/, ale peníze uplatňuje jinde.
    I je takový, že si přivydělává nějakou jinou činností, a peníze zatím potřebuje jinde. / Nákup PC, telefonu, kreditu aj.- za pomoci mého menšího příspěvku si tyto věci postupně pořizuje, a tím že do toho dává dá se říci své vydělané peníze , tak si těchto věcí více váží./
    Ovšem do hry se mu peníze dávat nechtějí, sem tam si koupil pomocníky, ale hra má být zdarma, tak nic jiného nepořizuje.
     
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj -mari22-
    jak již bylo řečeno, tento návrh odporuje pravidlům sekce - jednak neobsahuje anketu a jednak by se dal hodnotit jako návrh na snadné získání placených prvků hry, téma tedy zamykám.

    karbar - požadavek hráčů, aby byla možnost koupit kupóny za FL, pravidelně v reportu předáváme, zatím ale zůstává jediná možnost, koupit kombajn za Fl na 48 hodin.

    Díky a příjemnou hru
     
    zejdy66 a karbar tohle ocenili.
  5. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    V tomto vláknu bych chtěl prosadit, aby existoval průběžný online žebříček všech farmářů. Jak tuto novinku do hry prosadit?. Bylo by přece super, kdyby každý hráč věděl, na jaké pozici si stojí ve světě :) .
    Je to praktické a většina hráčů by tímto mohla být ve hře více motivována, myslím si, že motivace v této hře je poměrně důležitá, a většinu hráčů by zajímalo, jak si na tom stojí.
    Nějaké návrhy? :) Věřím tomu, že pro Farmerama tým by toto nebylo problém, a ajťáci by si s tím určitě poradili.
    Pro souhlas s tímto zlepšovacím návrhem můžete dát ANO.
    Děkuji




    Emo-haunter™ - Farma 78, Baharama 109
    :music::music::music:
     
    Naposledy upraveno: 9/4/17
    zuzana57 tohle ocenil(a).
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) smaž názvy těch jiných her nebo budeš pokárán ...
     
  7. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Hotovo:) díky za upozornění..
     
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Emo-haunter™
    prosím prostuduj si nejprve pravidla sekce a teprve poté podávej návrh.
    Ten by měl být propracovaný a jasně říkat, co a jak navrhuješ, kde by co bylo, v tvém případě i jak často aktualizovalo atd.
    Zároveň podle pravidel nesmí anketa obsahovat možnost Je mi to jedno a podobné.
    Nemám jinou možnost než téma zamknout.
    Přeji příjemnou hru.
     
  9. azaziel

    azaziel Zelenáč fóra

    Chtělo by to nějakej graf po porovnání třeba : celkově vydělané neboutracené peníze u peníze,nebo nějaký rozmach plodin či tak..podle levelu toho moc nepoznáš.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, věnuj prosím čas přečtení pravidel pro podávání zlepšovacích návrhů. Tvůj návrh neobsahuje anketu a celkově mi připadá nesrozumitelný. Zkus podat návrh s anketou a propracuj ho lépe, aby byl přehledný a jasně srozumitelný.
    Díky danda
     
    rossi1972 a zejdy66 tohle ocenili.
  11. youda69

    youda69 Rádoby autor

    Název: Výroba krmiva - mlýn

    ANO: 17 %
    NE: 83 %

    k tlačítku počet kusů přidat další, např. x10, x20, x30, x40, x50, x100.
     
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Je to blbost proto hlasuji "NE";)
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    NE - na jednoduché násobení ti snad stačí kalkulačka :D. Byla by to další kravina co jen zatěžuje hru

    Tvůj návrh by byl praktický pouze za předpokladu, že:

    a) dosavadní 3 sloty by netvořily frontu, ale pracovaly všechny současně
    b) krmivo by se ve stodole nepřipsalo všechno až po všech cyklech, ale po jednotlivých dávkách

    Příklad:

    do slotu č.1 zadám SK 10 x 100 .... ve stodole se bude připisovat každých 10 umletých krmiv
    do slotu č.2 zadám krmení pro bobry 20 x 100 ...připíše se každých 20
    slot č. 3 budu používat na nárazové mletí pro novinky nebo pro akční mletí

    Toto by ovšem vyžadovalo zásadní rekonstrukci mlýna - proveditelné to jistě je, ale když uvážím, kolik nářadí a protihodnoty dobytka stály upgrady zvěřinců, výroben a arboret, tak o modernizaci mlýna snad ani nestojím...;)
     
    Naposledy upraveno: 25/6/17
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Nevidím vtom žádný smyslo_O
     
  15. youda69

    youda69 Rádoby autor

    tak nevím, zda jsem se vyjádřil správně, pokud chci vyrobit dejme tomu 50 krmiv něčeho, tak musím kliknout na tlačítko "+" 50x, (pokud nepoužiju alternativní způsob), proto tlačítko "x".....
     
  16. vavovi

    vavovi Stará škola

    Nevím jak ty, ale já jedničku myší "začerním" a na klávesnici napíšu požadované číslo a pak start. Otázka pár vteřin.
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    youda69, neklikaj na + ale malinko doľava, do bieleho obdĺžnika, a klávesnicou vyťukáš množstvo jak je libo;)




    edit
    arget31 a nie je to škoda? kupovať baterky do myši? tú na baterky mám len na parádu, kúpila som si v hypermarkete lacnú myš na kábel, hlavne som vyberala, aby sa dalo jemne klikať;)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/17
  18. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Taky nechápu, klikat na plus pokaždé, když chci zadat množství, tak mám v prstu takový tik, že už bych si nadosmrti ani štamprlu nedala... xD (Ani bych na ni možná neměla, bo bych pořád kupovala baterky do myši.)
    Stačí přece dvojklik a napsat číslo.
     
  19. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Já jsem pochopila o co Youdovi69 jde, když jsi na mobilu nebo na tabletu, tak je tam "dvojklik" nebo začerňování políčka a pak psaní čísla docela obtížné..., no ale stejně to není tak důležité, protože dám něco dlouhodobého (např. SK) a pak až jsem na PC domelu krátkodobky. Spíš by bylo vhodné upravit možnost propojit mlýny a mlít SK i na Baha - když se tam SK ke krmení a šlechtění taky používá - stejně tak, jako se mele na obou mlýnech při akcích..
     
    zejdy66 a abc23 tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Připadá mi to fakt zbytečné, dala jsem, že ne. Chápu problém při hraní na mobilu, ale to se dá pořešit tak, jak říká KulíšekBrouček.

    To mletí SK v Bahamlýně by bylo fajn, ale to by se asi muselo mlít z jiných surovin, přesněji těch, co rostou na Bahamě. I když zase třeba pro slony nebo anakondy se taky mele ze surovin z Farmy, tak by to třeba problém nebyl.o_O
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.