Určeno k archivaci Zlepšovací návrhy Únor 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s grafickým vylepšením našich Parků?

  1. Ano

    18 hlasy(ů)
    51.4%
  2. Ne

    17 hlasy(ů)
    48.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny farmáře!

    Už delší dobu mě trápila věc, ohledně staršího grafického zpracování Parku pro naše dekorace. Vzhledem k tomu, jak farma postupuje svou propracovaností neustále dál a všechno možné vylepšuje, ať už to jsou nové herní plochy či jejich grafické vylepšení, myslím si, že i místo, kam ukládáme naše všemožné trofeje z různých akcí, by mohlo vypadat trochu lépe a mohlo tak zapadnout k ostatním plochám naší farmeramy.

    Pracoval jsem na graficky vzhledovém návrhu Parku pro RT, který by mohl vypadat nějak takto:
    http://www.pictu.cz/image.php?di=8E3O

    Pokud máte pocit, že by si i naše Parky zasloužili trochu grafického vylepšení, tak neváhejte a podpořte tento návrh ;)
    http://www.pictu.cz/image.php?di=SDTF

    S přáním krásných farmářských dnů,

    farmář1970 :)
     
  3. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Moc se omlouvám, ale zapomněl jsem ke svému návrhu vložit aketu. Prosím o případné doložení ankety k mému návrhu či jeho zrušení. Moc se omlouvám za komplikace :cry:
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář1970

    Tvůj návrh musím bohužel zavřít, protože nesplňuje pravidla vložení, chybí anketa.

    Fajn hru pezt

    Zamykám

    [​IMG]
     
  5. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Název: Souhlasíte s grafickým vylepšením našich Parků?

    ANO: 18 hlasů 51.4%
    NE: 17 hlasů 48.6%

    Zdravím všechny farmáře!

    Už delší dobu mě trápila věc, ohledně staršího grafického zpracování Parku pro naše dekorace. Vzhledem k tomu, jak farma postupuje svou propracovaností neustále dál a všechno možné vylepšuje, ať už to jsou nové herní plochy či jejich grafické vylepšení, myslím si, že i místo, kam ukládáme naše všemožné trofeje z různých akcí, by mohlo vypadat trochu lépe a mohlo tak zapadnout k ostatním plochám naší farmeramy.

    Pracoval jsem na graficky vzhledovém návrhu Parku pro RT, který by mohl vypadat nějak takto:
    http://www.pictu.cz/image.php?di=8E3O

    Pokud máte pocit, že by si i naše Parky zasloužili trochu grafického vylepšení, tak neváhejte a podpořte tento návrh ;)
    http://www.pictu.cz/image.php?di=SDTF

    S přáním krásných farmářských dnů,

    farmář1970 :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/18
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Není potřeba žádná změna. Oceňuju snahu něco si upravit podle vlastní představivosti ale park je to poslední místo které by potřebovalo úpravu.
     
    vilm4, matlafous123 a Laca-25 tohle ocenili.
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Já bych tedy park změnila,dala bych pryč ty řeky.Tím by vzniklo více místa pro naše trofeje,taková plocha rovná jaká je v Měsíčním světě a rovněž tak Ostrov pokladů,tam by se taky vešlo o hodně více než doposud.
     
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Já osobně si myslím, že bych nezatěžoval vývojáře disajnem, notabene v parku, který mi tak za půl roku bude v LVL 200 na velké guáno. Už takhle se programátorům občas kouří z makovic, aby hra neměla výpadky.
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Park vypadá hezky, ale asi by se tam vešlo mnohem míň dekorací....
     
    aljanu, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  10. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Obrázek je pouze návrhem a pro představu, jak by mohl nový park vypadat. Jakmile by padl do rukou vývojářů, tak by určitě vytvořili více místa a graficky by byl určitě na lepší úrovni, než můj návrh :D Je pravda, že by asi grafické vylepšení parku vývojářům trochu času ubralo, ale na druhou stranu........ta plocha je pod názvem "Park" a kdykoliv tam vejdu, tak mám spíše pocit, jako bych byl někde v pustině za farmou, se třpitící se řekou uprostřed :p
     
    aljanu, kiki2305 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. TerkaZahradnice

    TerkaZahradnice Zelenáč fóra

    Název: Chcete nahradit stáje classic +, classic ++ a strašidelné varianty barevnými upgrady?

    ANO: 9 hlasů 30.0%
    NE: 21 hlasů 70.0%


    Ahoj,
    uvítala bych možnost zrušení stájí classic +, classic ++ a strašidelných variant stájí a jejich nahrazení ekvivalentem základní stáj + odpovídající barevný upgrade.
    Např.: Sloní výběh classic++ = sloní výběh + oranžový upgrade; strašidelný obchod se zavazadly = obchod se zavazadly + žlutý upgrade

    Hlavním důvodem je přehlednost při akcích výměna, vlak atd...
    Dalším důvodem je grafika. U standardních stájí se průběžně čas od času mění vzhled, zatímco u těchto starších vylepšených zůstává původní grafická podoba.

    Samozřejmě není nutné hned vymýšlet barevná vylepšení tam, kde dosud neexistují, takže by šlo o jednorázové nahrazení u již existujících barevných upgradů a u zbytku postupně při zavedení šlechtění daného zvířete do hry.

    Předem díky za Vaše názory :)
    Terka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/18
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    V podstatě jsem pro. Z podivuhodných sazenic, mi toho padá spousta. Mám půl lišty "+" a "++" věcí.
    Při O&D to prodávám systému protože to nechce vůbec nikdo.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zapominas na jeden detail: napr. tebou zminovani sloni C++ davaji po sklizeni pouze jedno zvire, oranzovy upgrade 2 zvirata.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdá se mně to zbytečný.Navíc ,když mám málo oranžových a lepších chlívků, s oblibou využívám právě + a ++ protože se rovnou umísťují na plochu.Navíc se to dá v liště uspořádat podle počtu krmiva a je to přehledný celkem dost.
    [​IMG]
     
  15. TerkaZahradnice

    TerkaZahradnice Zelenáč fóra

    ano, ale clasic++ má zase poloviční dobu trvání, takže výsledek je stejný...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Co na to rict?

    [​IMG]
    EDIT: A ze by nam RT dal jen tak pro nic za nic jedno zvire navic zadarmo, tomu snad neveris...
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
  17. TerkaZahradnice

    TerkaZahradnice Zelenáč fóra

    máš pravdu, koukala jsem na kachny, ne na slony... nenapadlo mě zkoumat každé zvíře extra

    EDIT: to si samozřejmě nemyslím... takže v případě baha by ++ byl žlutý upgrade
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    TerkaZahradnice Navrh peknej a ja bych to samozrejme brala vsema deseti, kdybych mohla vymenit 12 ks C++ slonu za zvirata navic ;), jen se obavam, ze pres tenhle problem asi vlak nepojede :music:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Oranžové lenochody ani anakondy nemáme a já třeba jejich ++chlívky hojně využívám na doplnění času. A nevěřím, že dostaneme další oranžový chlívek, kde čas bude kratší než čas základního. Za mě rozhodně ne.
     
    evainfo, krakoramaja a matlafous123 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já nic rušit nechci, je to i sběratelská záležitost. Když změnili vzhled u motýlů a sobů, museli podle odezvy hráčů vrátit původní. Tudy asi cesta nepovede... Za mne je veliké NE.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.