Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 6/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Jaroslav469, 16/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    toto je můj osobní názor - zlatá stará farma. nyní to není farma ale květinářství z těch točících květinek jde hlava kolem. abych sklidil celou farmu tak se musim kolikrát dvakrát přihlásit. škoda byla to pěkná a kvalitní hra
     
    Oľga6606, hroudov a evarihovka70 tohle ocenili.
  2. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Aoj když vstoupím do hry záplaty tak tam nemám prvotní 3ks textilních záplat ve hře,ale skladem je mám.Tím myslím že nemám zelenou fajfku která mě pustí do hry.Kde je chyba?Díky za radu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Drahulína, nejdřív musíš záplaty položit, aby jsi měla zelenou fajfku. Koukni tady
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Zelená fajfka umožňuje ukončit danou hru pokud položíš nějaké záplaty a vyzvednout odměnu za položené záplaty.

    Fajn hru pezt
     
  5. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Děkuji za odpověd.Ale ted mám problém vůbec hrát.Na pole mě jde uložit jen první záplatu a se žádnou další nejde pohnout.Dvakrát jsem celou hru restartovala ale stále nic.Hraji klienta nebot ta druhá farmerama nejde nahrát.Stále to hlásí že stránka neodpovídá.Co mám dělat?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína

    A máš tu záplatu uloženou na tom místě kde má být, pokud na tom místě nesedí tak další nejde položit. To plus místo záplaty, kterou si položila na látku musí zezelenat, koukni na to video pořádně.
     
  7. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Už jsem na to přišla díky za radu.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína

    Není zač, hlavně že to funguje ;)
     
  9. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ahoj, mám problém a to dlouhodobý se zadáním ceny na trhu, chci prodat např. Mrkvovku, když se mi povede na ixtý pokus nastavit cenu (pořád to skáče na nejvyšší) a překliknu do kolonky Počet tak se mi okamžitě vrátí nejvyšší cena za produkt, už mám pocit, že je to dlouho a že jsem to vlastně asi vždy vzdala než, abych se nad tím vztekala. Je s tím něco špatně?
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008, pokud při zadávání nepřekročíš maximální cenu prodávaného zboží, tak cena zůstane taková jakou si nastavíš nebo aspoň u mě tomu tak je. Žádný problém jsem nezaznamenal. Cenu nastavuju pomocí klávesnice. Zkoušel jsem i posuvníkem a vše proběhlo v pořádku.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Dave Lister všechno stejně akorát tam nezůstane mnou nastavená cena, jedině, když zadám bez desetinných míst tak pak zůstane. Ráda zadávám cenu např 555 555,55 a to prostě nejde. No asi budu muset zaokrouhlovat. Díky
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008, tak jsem zkusil a musí se napsat tečka namísto desetinné čárky a pak to skočí na 555 555,56 ale to ti asi nepomůže :). Mám zase oblíbené jedničky na konci, ale desetinnou čárku nepoužívám.


    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    nevim proč na jedný farmě mám nabídku na balíček radostných výběhů a na této ne ?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469

    Jedná se o individuální nabídky, které se objevují na části herních účtů, příště může být obdobná nabídka zase na tvé farmě.

    Fajn hru pezt
     
  15. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    díky a přeji pěkný slunečný den
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jaroslav469

    Není zač, tobě také hezký den přeji
     
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    přeji dobrý den a mám dotaz při koupi FL jsem dostala jako odměnu Džínovou bednu s nějakými prý pěknými odměnami ale nikde ji nemám a nevím jestli ji mám něk
    de hledat. děkuji opravuji Džínovou truhlu ..
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38

    Džinova truhla se otevírá ihned po jejím získání, a to co jsi dostala, jsi viděla v info okně, které se po dosažení určitého stupně v nakupovacím bonusu otevře.
    Co se dá získat z Džinovy truhly najdeš zde Nakupovací bonus

    Fajn hru pezt
     
  19. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Ahoj, kde prosím získám výběh hrůzného rajčete? V Jackově obchodě to nemůžu najít
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BlankaKorecka, výběh Hrůzného rajčeho bylo možné získat jako odměnu v akcích. Také ho můžeš zkusit získat při akci Obchodování a darování.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.