Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 5/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem smoulinek123, 25/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt ještě teda se opítam proč mě nejde dát na baha výrobnu,mám jednu a ne a ne nechce jít,kolik muže být výroben a zvěřincu na baha nebo aj farmě děkuji

    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt aha to se omlouvám to jsem nezareagoval na toto,to bude ono a ještě prosím kolik teda muže být zvěřince a výrobny na baha,,to zase mám smulu s výrobnou to nežli oni opraví budou vánoce.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123
    Na baha, zvěřinec 7x, výrobna 6x, arboretum 6x, teda snad dobře počítám :p, kdo si to má všechno pamatovat ;)
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt děkuji za obě odpovědi .
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, asi jsem dnes úplný mimoň, ale nevím, proč pokaždé, když ukončím klienta, otevře se mi následně stránka IE s hlášením, že tuto stránku (farmu), nelze zobrazit. Že bych, já blbaňa, odklikla při nějaké aktualizaci od Bila IE jako domovský? :oops:
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O, bude to tak. Máš IE nastavený jako výchozí prohlížeč. Mám nastavený Chrome a po odhlášení z klienta se mi načte vždy.



    upload_2021-4-25_20-31-27.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dave Lister, máš u mne jedno kuře na kari. Děkuji, jdu to napravit :)
     
    pezt a Dave Lister tohle ocenili.
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O, tak to můžu, děkuji :). Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jen najdi způsob, jak to protlačit přes síť, vařit fakt umím, jen s počítačem občas zaškobrtnu 8) Výchozí prohlížeč přenastaven, ještě jednou děkuji :)
     
    Dave Lister a pezt tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To věřím, už jen ta představa vynikajícího kuřecího masa mě nasytí :). Rádo se stalo ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem zmatená, kde vezmu kozlíka v krabici?:eek:
    Díky za nakopnutí:)
    Ještě jednou děkuji. Budu se muset naučit víc číst.:p;)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, kozlík v krabici je nová jackpotová dekorace na kole štěstí a bude dostupná od zítra. Mrkni ZDE. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modrýměsíc a dasa1143 tohle ocenili.
  15. červíček11

    červíček11 Zelenáč fóra

    1) zdravím mám další dotaz existuje nějaký seznam nebo počet úkolu co ve hře jsou?
    PS: klidně bych to spočítal, ale to by nebyl správně, protože nemám odemčené všechny věci za banánky a nemám max. lvl.
    2) a ještě bych rád navrhnul myslíte, že by bylo supr kdyby vám to tam u těch úkolu ukazovalo třeba čísla nebo % kolik máte splněno jako z úplně všech úkolu nebo kolik úkolu je v jednotlivé kategorii? a ještě třeba kolik jich máte uzamčených jako asi bych to tam mohl napsat, ale zajímá mě váš názor, protože už můj minulý návrh jste mi vysvětlil, že je blbost co si myslíte o tomto
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143, někdy se informace ztratí v záplavě akcí. Nic se neděje. Není zač ;)




    Ahoj červíček11, o tvém minulém návrhu si toto nemyslím, napsal jsem jaký je můj pohled na danou věc.

    1, seznam dostupných úkolů ve hře najdeš ve FAQ. ZDE

    2, v družstvu se u každého rozdělaného úkolu ukazuje jak na tom hráč je s plněním. V horním odkazu také najdeš u všech úkolů od jakého jsou levelu.

    K čemu by byla informace kolik % je hotových ze všech úkolů. Nějak postrádám důvod zavedení. V družstvu jsou kategorie a v nich se hráč může podívat na jakých úkolech lze pracovat. Také si může vybrané úkoly zařadit do oblíbených.

    Jak jsem psal minule, pokud myslíš že je to věc, která by měla být zavedena do hry. Je možnost si podat zlepšovací návrh. ZDE



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    pezt tohle ocenil(a).
  17. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dobrý den. Chtěla jsem zjistit jaký mám trh a ta původní adresa mi nejde. Můžete mi dát novou ? Děkuji.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa

    My nejsme tvůrci toho programu, a pokud adresa nefunguje, tak se zdá že mají nějaký výpadek, nebo již nefungují. Žádnou adresu ti momentálně dát nemohu, aby jsi si zjistila jaký jsi trh. Zjistím co se dá s tím ověřováním trhu dělat.
     
  19. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Moc děkuji.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa

    Tak jsem trošku zapracoval a připravil jsem nové zjišťování trhu, můžeš vyzkoušet, najdeš to na svém místě ST: Trh, kdo kde jsme

    Fajn hru pezt
     
    Dave Lister a duna.duna1 tohle ocenili.