Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. piskot

    piskot Zelenáč fóra

    Ahoj, nevím jak jinde, ale dnešní hraní farmy je teda asi za trest, neustále musím každu stránku načítat znovu a na měsíční svět se ani nedostanu, stonek taky nemohu sklidit, nějak to prostě nefunguje, je tato chyba i jinde? Díky Lucka
     
    pajakolos, Bokonon a vilm4 tohle ocenili.
  2. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Ahojte. Vie mi niekto poradiť? Pri ručnom zbere sa mi pri rýchlejšom pohybe myši zobrazí okienko premiestnenia a zas naopak, keď chcem niečo premiestniť, samé sa mi to po premiestnení 2-3 vecí vypne, musím znova stlačiť ikonku premiestňovania.. Je to len chyba nastavenia alebo sa jedná o chybu, ktorú možno snáď niekedy odstránia?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj piskot

    Nevím jestli hraješ v prohlížeči nebo v samostatném klientu.
    Vyzkoušet vyčistit prohlížeč, nebo zkusit přeinstalovat klienta by mohlo trochu pomoci.
    Pokud se jedná o prohlížeč Firefox, tak u toho jsem vypozoroval, jeho funkčnost z neznámého důvodu, tak na měsíc hraní, poté je potřeba jej obnovit do původního nastavení (tak jako by jsi jej čerstvě nainstalovala).

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj dadulcek

    Zkus vypnout v nastavení hry položku Alternativní způsob úprav

    Screenshot_1.png
     
    dadulcek tohle ocenil(a).
  4. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    ahoj, cez prehliadač - Firefox. Je tam dosť toho čo nefunguje správne a na čo som bola zvyknutá - hlavne rýchlosť..ďakujem, skúsim nastavenie, poprípade iný prehliadač.. v klientovi to funguje správne, len nemám možnosť hrať stále cez klienta..
    Ďakujem za rady ;)
     
  5. piskot

    piskot Zelenáč fóra

    Moc díky, pomohlo vyčištění, byť sem ho dělala nedávno.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    DOB -děkuji a vyčkám
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hledal jsem ale nějak nemohu najít a snad mě budete rozumět, kde najdu rostliny na vyšlechtění do skleníku, hledal jsem v FAQ ale nějak nenašel ,prosím o radu,,děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Nějak nerozumím co vlastně chceš, zde jsou rostliny a v seznamu si vybereš a otevře se ti podrobný popis a co lze získat šlechtěním.
    FAQ Rostliny

    Fajn hru pezt
     
  10. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    AHOJTE.Tak dva dny byl pokoj od výstražného trojúhelníku na polích a dnes se znovu vynořil.Asi se oprava nezdařila.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    A ono bylo někde napsáno, že je to opraveno ?
    Měl jsem teď chvíli pauzu, ale nikde jsem nic o tom napsáno neviděl, pokud vím týkalo se to dvojitých vykřičníků u chlévů.
    Takže je potřeba na vyřešení tohoto problému ještě počkat.

    Fajn hru pezt
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt to je ono a tam jsem byl jen jsem nějak přehlédl co šlechtěna rostlina dává,,děkuji
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj,, už jsem zde psala můj problém a byla jsem odkázaná na podporu ,(Dob, str. 9 )a bylo mě odpovězeno, ... tak nevím komu to mám ještě napsat,, děkuji,,,

    *odstraněna odpověď z podpory
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/21
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tonys* bohužel se jednalo o nedorozumění a z herní podpory by ti měla přijít nová odpověď. Pouze bych tě rád upozornil, že zveřejňování jakékoliv komunikace s herní podporou je na herním fóru zakázáno. ;)
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dob tak já se teda taky zeptám, písal jsem už před měsícem na podporu a doteď mě nebyla odpovězena otázka tak co mám dělat, nechci jim psát pořád aby mě neblokli učet,tak co mám dělat.Snad jsem něco neporušil tu na fore děkuji.
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 záleží na tom, na jakou odpověď čekáš. Pokud ti nepřišla od založení ticketu z podpory žádná odpověď, tak je potřeba založit nový a zkontrolovat si, zda máš ve hře nastavený správný email. Pokud ti však z podpory přišla odpověď, tak je potřeba se řídit podle ní.
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dob email mám dobrý, přišla mě co to přeposílaju na podporu a mám čekat na odpověd ale měsíc to si dělaju srandu né,abych nečekal pul roku a ani se nedočkal.
     
  19. legopanacek

    legopanacek Zelenáč fóra

    Ahoj, vrátil jsem se ke hře po pár letech a mám dotaz. Myslím, že před nějakou dobou byla ve hře akce, že jsem mohl nabídnou výměnu (například Výrobnu vajec za Výrobnu angorské vlny), a jiný farmář se mnou mohl měnit. Děje se ještě něco podobného? Předem děkuji za odpověď :)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj legopanacek, ano tato akce se opakuje. Jedná se o Obchodování a darování. Naposledy byla v půlce února. Sleduj akční vlákno a tam se o ni včas dozvíš ;).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.