Určeno k archivaci Všeobecné dotazy 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ferda, 15/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ferda

    ferda Pisálek fóra

    • Nepiš se zapnutým CapsLock - špatně se to čte a na fóru je to považováno za křik.sopti
    AHOJ,CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT,KDY BUDU MOCT DĚLAT PINKIE PIE KOLÁČ.DOSÁHLA JSEM NA PEKAŘSKÉHO VELMISTRA A NEVÍM CO DÁL.DĚKUJI ZA ODPOVĚD´
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ferda,
    pokud jsi v akci My Little Pony nezískala recept na Pinkie Pie koláč, tak ho bohužel nebudeš moct si sama dělat. Více o dostupnosti receptů v Pekařství .
    Pěknou hru
    A ještě nepoužívej na fóru zapnutý CapsLock. Špatně se to čte a je to považováno za křik. děkuji
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  3. gepko

    gepko Rádoby autor

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli je někde zobrazeno množství základních produktů např. kolik mám třeba základního těsta. Stává se mi, že chci vyrobit třeba mrkvový chleba a mám ho málo. Ostatní suroviny se zjistit dají ve stodole, ale tyto základy - těsto, marmeláda nevím, kde zobrazit. Děkuji za radu.
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gepko,
    Základní těsta zjistíš ve stodole v záložce Řemeslo, popřípadě v tooltipu v řemeslnické čtvrti.
    Přeji fajn hru
    [​IMG]
     
  5. ludpolda

    ludpolda Rádoby autor

    děkuji
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ludpolda, nemáš zač. ;)

    Pěkný večer
     
  7. Ahoj pavcape
    moringu xxl jsi získala z Renzova jarmarku, tento stromek obsahuje už i základní strom. Takže stačí moringu xxl dát na volnou plochu na BAHA plantáži nebo do pralesa. Po té, co stromek "zbouráš" se v inventáři rozloží na základ a upgrade.
    Přeji fajn hru
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  8. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    • Zbytečná citace. Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Děkuji. *JÁ*

    ***odstraněna zbytečná citace***
    Díky, je to tak!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/17
  9. pavcape
    není zač. :)

    P.S.: Pokud odpovídáš na příspěvek, který je přímo před tvým, prosím buď vymaž citaci, nebo použij funkci "Upravit" u svého původního příspěvku a nebo vytvoř příspěvek nový. Návod jak pracovat s příspěvkem (klikni)-> ZDE
    Děkuji.

    Ahoj enrikea
    ne, tím to není. Závěsy jsou jen upgrady (vylepšení) ty musíš dát na dekoraci, kterou bylo třeba si vyzvednout v Novinkách během trvání akce.
    Cituji z oficiálního oznámení:
    *Stejně jako v minulém roce u příležitosti narozenin hry Farmerama odměníme všechny hráče v závislosti na tom, jak dlouho hrají. Každý hráč obdrží jeden z narozeninových balíčků. Balíček je třeba si vyzvednout přes Novinky, tato možnost bude dostupná pouze v průběhu narozeninové akce, tedy od 24.1. 14:00 hod. do 30.1. 14:00 hod.:***
    Celý příspěvek ZDE
    Pokud sis dekoraci "Narozeninová párty" vyzvedla, umísti ji na plochu a teprve na ní můžeš dát upgrady získané z akce (Závěsy)
    Dekorace i upgrady najdeš v levé liště v inventáři (dekorace) pro rychlejší a přesnější vyhledání použij funkci "Hledat"
    Přeji hodně štěstí a fajn hru
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/17
    milostivas a aljanu tohle ocenili.
  10. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak vevím - dnes se mi na Baha "sama" zbourala z plochy" a vrátila do inventáře dekorka "rajčatová semínka". Ostatní semínkárny zůstaly poslušně na místě. Copak to je? Stalo se to ještě někomu?
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj švestinka,
    já jsem žáden problém nezaznamenala - semínka na svém místě, ale zkusím se poptat.
    Přeji hezkou hru
     
    milostivas, aljanu a švestinka tohle ocenili.
  12. Alena

    Alena Rádoby autor

    Mně se to také stalo v parku
     
    milostivas a švestinka tohle ocenili.
  13. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    • Nepiš 2 příspěvky pod sebou. Použij tlačítko upravit v prvním příspěvku. sopti
    Zdravím, tak mě se na Ostrově ztratila rajčatová semínka úplně, nemám je na ostrově ani v inventáři, tak nevím co se stalo,ostatní dekorky se semínka jsou tam, kde byly.

    Tak už se mi vrátily do inventáře.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/17
    milostivas a švestinka tohle ocenili.
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Švestinka, Alena, veselafarmarka,
    při dnešní údržbě se mohlo stát, že dekorace rajčatová semínka se z plochy opravdu přesunula do inventáře.
    Za způsobené problémy se omlouváme
     
  15. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Sopti - děkuji.
     
    milostivas a aljanu tohle ocenili.
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    díky sopti, mám ještě jeden dotaz, prosím do jakého úkolu patří maska mývala, díky za radu.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    veselafarmarka,
    maska mývala je potřeba do úkolu Tour de farma I.
    Hezkou hru
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  19. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Měla bych dotaz,zda budou nějaké nové informace o nových cenách,nebo zda bude vydán nějaký ceník.Děkuji předem za odpověd.
     
  20. Ahoj mirbel46
    oficiální informace je zatím pouze v tomto příspěvku (klikni)-> "Změna cen" Pokud bude k dispozici ceník dozví se to hráči ve vlákně "oficiální oznámení" - je tedy třeba toto vlákno sledovat.
    Přeji fajn hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.