Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem SPIN406, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    Dobrý den .chtěl jsem se zeptat Muzic Box kolotoč má má na obrázku něco jako totem a 1 nevím co to znamená doba sklízení ca 40 hod.
     
  2. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj SPIN406,

    Music box kolotoč ti po 40 hodinách při sklizni dá: 5600 BZ + 1x řemeslný výrobek Maska Tiki (Řemeslné výrobky se ukládají ve Stodole v záložce Zásobárna). Ten totem bude tedy Maska Tiky které ti udělá efekt: zkrátí čas růstu plodin kategorie “Zelenina” na Bahamaramě o 20 %. A to po dobu 6 hodin.

    Přeji ti krásné hraní
     
  3. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    Děkuji a přeji krásný Nový rok
     
  4. Bobu82

    Bobu82 Pisálek fóra

    Ahoj nevím kde se zeptat ... chtěla bych se stát mentorem svému synovi, ve škole jsem si podala přihlášku už asi před 3 týdny (nevím přesně) jak to mám udělat abych mu mohla dělat mentora?? děkuji
     
  5. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj Bobu82,

    Aby ses stala mentorem tak musíš nějaký čas počkat, ale neměj strach jistě se dočkáš. Větší problém bych viděl v tom že se chceš stát mentorem vlastního syna. Mentor systém přiděluje žáky náhodně a proto je velice nepravděpodobné že by ti z množství hráču přidělil právě tvého syna.

    Přeji hezké hraní
     
  6. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Ahoj dal jsem si žádost na mentora je to asi 1 rok možná i 2 reaguji na příspěvek dámy přede mnou děkuji

    prosím kde se sežene ohnostojová baterie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/16
    Bobu82 tohle ocenil(a).
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj SPIN406,

    ohňostrojová baterie je odměnou v právě probíhající akci Psi a rakety. Vše potřebné k akci, se dovíš v prvním příspěvku odkazovaného tématu.
     
  8. opice2008

    opice2008 Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    mám problém ve družstvu, plním úkol magického stonku, v jednom z úkolů odevzdávám netopýry, počítadlo mi hlásí 0 netopýrů, ale já jich mám ve stodole 35. Co s tím? Nemohu je odevzdat a jsem tudíž blokován.
    Díky opice2008
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj opice2008

    Do 5. úkolu je sice netopýr, ale ten je vyšlechtěný, je to netopýr požitkář. Budeš muset tedy vyšlechtit popřípadě koupit na trhu netopýra požitkáře.

    Hezkou hru přeji
     
  10. rekinek2011

    rekinek2011 Pisálek fóra

    • Zbytečné zahlcování fóra, pezt
    halooooo halooooo, nemam syrarnu, ale CHCI ji, jak ji ziskam ??? mate nejaky E-SHOP ???????? !!!!!!!!! pise se rok 2016 a vy nemate e-shop ??? ani bazar ??? ani vetesnictvi ??? co to je za hru ?????
     
  11. rekinek2011

    rekinek2011 Pisálek fóra

    nemam syrarnu, ale chci ji ?? chci si ji treba koupit !!!
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rekinek2011

    Dala se získat v akci Velký vánoční flám 2.12 - 8.12. 2014
    Bohužel aktuálně sýrárna nejde nijak získat, to jestli půjde ještě někdy získat záleží na RT.

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 2/1/16
  13. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hezký podvečer,
    aktivovala jsem si startovací balíček pro chov vran, sólo výběh ale nemohu nikde najít, poradí někdo?
    moc děkuji předem - Viky
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Viky007

    Sólo výběh najdeš mezi dekoracemi, tedy dřevěná bedýnka v levé liště a symbol vázičky.

    Hezkou hru přeji
     
  15. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    pokud si vytočím na kole štěstí +100% -týká se to pouze plodin nebo i zvířat?
     
  16. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj mija.kecka,

    Pokud si vytočíš 100%, tak se to bude týká všeho (plodiny, pole, zvířata).

    Přeji hezké hraní
     
    Naposledy upraveno: 2/1/16
  17. jenjarka

    jenjarka Zelenáč fóra

    Ahojky,prosím,kde najdu požární hydrant???
     
  18. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj mame všichni stejny trh?
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jenjarka,

    požární hydrant je produktem výrobny pro psy Hydrantové továrny, která je dostupná od 21. levelu a postavíš ji ve městě v dílně.

    Ahoj pavca67,

    nemáme. Ve hře je více trhů a to na kterém jsi konkrétně ty lze zjistit přes ID v této aplikaci. přehled kdo je na jakém trhu zařazen je uveden v tématu: ST: Trh, kdo kde jsme
     
  20. Evule80

    Evule80 Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak se dostanu k výrobě mývalích masek. Nenašla jsem výrobnu ani v dílně, ani k odemčení na stromě za hvězdičky. Poradíte, prosím? Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.