Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jandule, 1/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    prosím o info nikde jsem nedohledala,co je za plod z dvousliváku ježatého ani na trhu nemohu najít díky
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    když ještě nemám otevření zvěřinec na baharamě ve chrámu a otevřu ho, budu mít uplně ten základní jako na farmě ?
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rastaman19 - každé nově získané skladiště bude pouze v základu.

    Přeji fajn hru
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bonus rostlinných výnosů 100% na 24h funguje i na akční? Díky za vysvětlení:eek:
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 - ano bonus rostlinných výnosů [​IMG] působí i na akční rostlinu

    Přeji fajn hru
     
  7. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, dnes jsem si koupila 3x "OBLAST S HRISTEM PRO MAZLÍKY" Po 2 nakupech po 300,- jsem hned viděla a dala do práce,ale ten 3x nákup za 550,- nemohu najít......
    Prosím pomoct.
    Díky za odpověď.

    Ahoj, ráda bych se zeptala na pár věcí, co mám dlouho na skladku a nevím, kam s tím: Sopečný bungalov - upgrade, Doktor Marigold-upgrade, Neonová motýlí kukla-upgrade, Dům na stromě - upgrade, Upgrade továrny.
    Něčeho mám méně a někde hodně,ale nevím, kam s tím.
    Díky předem za odpověď.

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/20
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova -co se týká plochy Hřiště pro mazlíky kontaktuj herní podporu. Jen ono prověří co jsi kde koupila a aktivovala >>KLIK ZDE<<

    Upgrady dekorací najdeš >>KLIK ZDE<< kliknutím na zelený odkaz daného upgadu se ti otevře daný upgrade a tam se dočteš ke které dekoraci patří

    Přeji fajn hru

    PS: nepiš prosím více příspěvků pod sebe. Považuje se to za multipost a bývá i po zásluze "oceněn" Příště použij tlačítko upravit. Příspěvky jsem ti sloučila.
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. vendy2004

    vendy2004 Pisálek fóra

    Ahoj, na mých farmách se ve mlýně ztratila výroba krmiva pro žraloky, nemůžu ji najít. Jak je to možné?
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendy2004 - díky přesunu žraloků ze speciálních zvířat do běžných, je nutné žraloky aktivovat ve starověkém opičím chrámu (2 místnost, 2 řádek, poslední socha)

    Přeji fajn hru
     
  12. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, jen jsem to zkopírovala - byla to nedělní otázka (kontaktovala jsem v neděli herní podporu a v pondělí znova)...a nemám žádnou informaci zpátky....Do jaké doby by mi měli dát zpětnou informaci?

    Díky za informaci.Z

    Ahoj, dnes jsem si koupila 3x "OBLAST S HRISTEM PRO MAZLÍKY" Po 2 nakupech po 300,- jsem hned viděla a dala do práce,ale ten 3x nákup za 550,- nemohu najít......
    Prosím pomoct.
    Díky za odpověď.
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zkroftova - z herní podpory by ti minimálně měla přijít automatická odpověď. Odpovědi chodí na e-mail registrovaný k hernímu účtu. Ještě zkus prohledat ostatní složky e-mailu, jestli ti odpověď nespadla třeba do spamu. Pokud e-mail registrovaný k účtu již nemáš funkční, tak je potřeba do zprávy pro podporu vložit i e-mail kam chceš aby ti odpověď poslali a do budoucna popřemýšlet o změně e-mailu. Pokud o změnu e-mailu požádáš herní podporu určitě ti pomohou.

    Přeji fajn hru
     
  14. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    prosím o radu kde zakoupím dekoraci úklid sněhu děkuji
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anna32173 - pokud máš myslíš dekoraci Zuzino malé (střední, velké) hrablo >>OFI<< tak možnost zakoupení najdeš v levé liště pod akcemi

    upload_2020-2-4_11-14-56.png

    Přeji fajn hru
     
  16. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    děkuji moc za radu a přeji hezký den
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anna32173 - není za co

    Tobě také přeji hezký den a fajn hru
     
  18. draha49

    draha49 Rádoby autor

    Zajímalo by mě, kdy bude turbo mlýn, už dlouho nebyl, děkuji
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj draha49 - kdy a zda bude nějaká akce rozhoduje pouze RT a ten se nám se svými plány nesvěřuje. Jelikož se jedná o skoro pravidelnou akci, tak lze předpokládat, že se mohla co nevidět objevit. Sleduj oficiální oznámení

    Přeji fajn hru
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  20. alahampelova

    alahampelova Pisálek fóra

    ahoj nevim jestli pisu spravne ale vyskytla se mi chyba mam zraloka ale kdyz mu chci udelat krmivo hodi me to na krmivo pro kraba a v mlyne se mi zralok ztratil uplne moc dekuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.