Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem petrusena, 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahoj, mám na farmě nabídku mińi akce - Sleva Černý pátek, ale nikde není napsáno, jak si tu slevu opatřit.

    Asi jsem dne nějak natvrdlá, ale toto oznámení jsem dnes viděla mockrát a nic mi to neříká. Chtěla jsem použít slevu na mlýn, ale žádná nabídka, jak tu slevu dosáhnout
     
    Naposledy upraveno: 29/11/19
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. renegaderro

    renegaderro Rádoby autor

    Ahoj
    Prošvihnul jsem si koupit pomocníky za truhličky
    Bude někda brzo nějaká možnost koupit pomocníky za truhličky za zvýhodněnou cenu?
    Děkuji
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj renegaderro - pomocníci za "truhličky" (Floreny) je relativně "pravidelná" akce cca jednou za 10 - 14 dní (bez záruky - tyto akce jsou v režii RT), proto je vhodné sledovat oficiální oznámení. Jinak v tuto chvíli probíhá akce Pomocníci - předplatné (28.11. - 3.12.2019)

    Přeji fajn hru
     
  5. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,chci se zeptat,jak přijdu k dekorkám do řádku v nebi č.399,u Jacka v obchodě jsem je nenašla a z FAQ jsem se to nedozvěděla,jedná se o řádek Děsivá noc 3 z úkolu v družstvu Slizká úklidová služba.Děkuji za info ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj naruto2002

    Všechny dekorace koupíš v Jackově obchodě na druhé stránce.

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  7. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Pekný večer, mám pocit, že sa mi zmenila grafika /tiene za stromami/ v dažďovom pralese. Všimla som si správne ?
    Veselú hru všetkým a dík ak mi odpoviete :)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    O žádné změně jsme nebyli informováni.
    A já žádný "pocit" že by se grafika změnila nemám.
    Pokud máš nějaké screeny před a po pak můžeme posuzovat a třeba předat k prověření.
    Nezapomeň, že každý prohlížeč se může chovat jinak a také rozdílné rozlišení displeje může způsobovat změny.

    Fajn hru pezt
     
  9. milteska

    milteska Expert fóra

    Zdravím-kupovávala jsem pomocníky na kreditní kartu,ale ted´se mi zobrazí,že transakci nelze uskutečnit. Možná dělám něco špatně,ale nevím,jak postupovat. Hledala jsem někde nějaké rady,ale bohužel nenašla. Děkuji za rady nebo vysvětlení
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    milteska - pisni na herní podporu, zvol obecný dotaz (ne platební). Vypadá to, že jsi se dostala na černou listinu a jedině podpora ti může pomoci.
     
  11. kajka5410

    kajka5410 Pisálek fóra

    potřebovala bych poradit kde se dá sehnat světluška, temných světlušek mám hromadu, ale při mletí krmiva pro pavouka potřebuji svělušky a ty nemám, poradí mi někdo? moc moc děkuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky kajka5410

    Chlévy Louka světlušek a Strašidelná louka světlušek, které dávají zvíře světlušku se dají získat v tuto chvíli pouze z úkolů v družstvu a to Světluška, Pandořina skříňka, Dámská jízda
    Další možnost je potom počkat na akci OaD a tam se pokusit tyto chlévy získat.

    Fajn hru pezt
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. kajka5410

    kajka5410 Pisálek fóra

    Ahojky, mám všechny děsivé úkoly hotové, světlušky jsem určitě měla. Vysvětli mi prosím jaký je rozdíl mezi tmavá světluška a louka světlušek. Jsem lvl 220, ale stejně jsem to nepochopila,krmivo pro světlušky berou tmavě světlušky, ale ta louka světlušek není nikde. To se krmí stejným krmivem? škoda, musím asi počkat na další děsivku a koupit ty strašidelné, jinak to nevidím, jsem z troho jelen. Vlaďka
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajka5410 - pro všechny druhy světlušek meleme stejné krmivo

    Louka světlušek (obyčejná světluška)- dostupnost: Podivuhodné výběhy , Úkol Pandořina skříňka , Úkol Dámská jízda , Akce Stájbola - lze umístit na plochy farmy

    Strašidelná louka světlušek (obyčejná světluška) - dostupnost: Úkol Světluška , Stájbola - lze umístit na plochách farmy

    Temné světluščí doupě (temná světluška)- dostupnost: Jackův obchod, Úkol Městské zahradničení - lze umístit v měsíčním světě

    Přeji fajn hru
     
    zejdy66 a vilm4 tohle ocenili.
  16. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    chci se podrobně zeptat když končí abede flesh player tak jak se dostanu na farmu jak se bude spouštět děkují za odpověd
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Sice už jsem ti jednou na stejnou otázku odpovídal, nicméně to zkusím ještě jednou, snad už ti to bude jasné.
    Podpora pro flash player v prohlížečích končí na konci roku 2020. Do té doby by měla být připravena verze hry na jiném základě a to na Unity. Zatím je to ve fázi testování a ještě to není připraveno pro finální spuštění. Je třeba dopilovat nějaké mouchy;)

    Fajn hru pezt
     
    zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. milteska

    milteska Expert fóra

    Tak už se mi to podařilo koupit-napadlo mě otevřít nejdříve int.bankovnictví a pak platba proběhla úspěšně. Ted´je ta novinka,že se musí potvrdit všechno kodem,který přijde na mobil a proto mi to nešlo
    To je jen pro info,kdyby měl někdo také problém s platbou
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    milteska nevím jak to myslíš, ale pokud platíš kartou, tak by jsi do internetového bankovnictví vůbec nemusela chodit. Potvrzení by mělo přijít na telefon (ale nevím jak v které bance).
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sopti nevím, jakou banku má milteska, nebo jak má nastavenou platební kartu... ale třeba já mám George (Česká spořitelna), a kartu pokaždé "odemykám" pro platbu přes internet, sama se pak zamkne. (Platby přes internet mám 0,- Kč, vždy tak musím nastavit dočasný limit a pak provést nákup). Na IB si ale můžu změnit limit na trvalý, ale to jaksi z bezpečnostních důvodů neudělám.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.