Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivetakuc, 27/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Moc děkuji za radu a ještě to zkusím vyčistit. Bohužel počitačům vůbec nerozumím pouze na něm hraji asi to budu muset dát mladým ať s tím něco provedou. Moc děkuji
     
  2. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Zdravím, zajímalo by mě jak zjistím jaký jsem trh. Ať hledám, jak hledám, nemůžu najít. Jediné co se mi tu povedlo najít je odkaz farmarime-ic.cz , kde mi to nabízí něco k prodeji. Takže předpokládám, že tam trh asi nenajdu. Když jsem začínala hrát ( už to nějaký pátek bude), tak se to tuším poznávalo podle nějakých položek, co se snažil někdo prodat. Ale přesně si už nepamatuji jak to bylo a dohledat se mi to nedaří.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tjuklova86, trh zjistíš po kliknutím na tento >>ODKAZ<<. Do zeleného pole zadej ID farmy.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Děkuji.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    Ahoj ten 1x BZ booster pro akční rostliny z toho bonusovyho kodu najdu kde ja ho nenasla dekuji predem.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/22
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    moncicak7070 a Dave Lister tohle ocenili.
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj notes72, bonusy najdeš ve Stodole v Zásobárně nebo v inventáři ve Spotřebním zboží.

    upload_2022-10-31_18-27-7.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Takže ahojte... xD Som tu opäť so slovenčinou. Vidím, že prvý príspevok, ako sa správať na fóre, bol pridaný v roku 2015 a odvtedy nemal nikto čas to preložiť. Alebo existuje iný dôvod? Takže sa pýtam - ak preložím pravidlá správania sa na fóre do slovenčiny, pridáte ich na toto fórum? xD Dík za odpoveď.

    Ak sa mýlim a už existuje slovenská verzia, prosím o link. Dík.
     
  10. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    Ahoj Somni8,
    ceníme si tvoj záujem o SK verziu fóra a nebránime sa pomoci.

    Ak teda máš chuť, pravidlá fóra prelož a preložené ich potom vlož ako príspevok
    do Zpětná vazba/Doplnění k tématům ve F.A.Q. ... priama linka >> TU <<
    Prajem peknú hru a ľahké prekladanie :)
    Scorpius
     
    moncicak7070, bačkora85 a Peto121 tohle ocenili.
  11. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Zaujíma ma, čo s preloženými pravidlami urobíte ďalej a ako dlho to bude trvať? :music:
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Somni8, překlad bude zkontrolován a následně přidán na fórum.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  13. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    AHOJ.neviem najst z darceka halowen booster akcnych rastlin. kde ho vlastne mam hladat.dakujem
     
  14. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Ahoj. Sousedka se mně ptá jestli je ještě v Družstvu jiný úkol na papuče než Měkké papuče který jsem jí poslala. Papučí má dost, ale do toho úkolu ji chybí zvířata. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Když se mrkneš nahoru na tuhle stránku, tak najdeš odpověď.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    sophiastanka, na podobný dotaz jsem odpovídal na této stránce. Mrkni >>ZDE<<.



    babička-květa, jiný úkol na tygří papuče prozatím v Družstvu není. Přehled úkolů najdeš ve FAQ.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dave Lister. Tak jsem hledala dobře. Děkuji.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    chcem sa opytať ohľadom OFI oznámenia na akciu party listky za polovicu, oznamenu dnes po 14:00. Spomina sa tam limit na max. pocet party listkov 100, resp. 200 pri nakupe za cash. Neúradoval škriatok so starým textom oznámenia? Ten limit bol predsa už dávno zrušený. Alebo mi niečo ušlo? Lebo momentálne mám na konte 143 party lístkov a zopár dekoriek, čo davajú denne dalsie, tak aby som o ne neprisiel.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa, není zač ;)


    Ahoj hansicek, vše platí jak je popsáno v oznámení k akci. Zjednodušeně, limit 200 kusů párty lístků platí u balíčků za Floreny. Balíčky za CZK a Eura lze zakoupit bez omezení. Jinak párty lístků získaných z akcí, řádků na magickem stonku, Družstva atd. se to netýká a připíší se i kdyby jsi měl na účtu více lístků než je limit.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 a babička-květa tohle ocenili.
  20. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    ďakujem za vysvetlenie
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.