Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marketka47, 30/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj pezt,prosím pomoc,když zadávám dotaz na podporu,nezobrazuje se mi tam možnost odeslat,co dělám špatně? Děkuji za odpověď
    Pak to vymažu,ať tu nestraším
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/22
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Zmenši si velikost zobrazení v prohlížeči a nebo otevři hru v prohlížeči a napiš na podporu z prohlížeče.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  3. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt-děkuji za smazání,vím co myslíš o zobrazení,otevřena podpora v prohlížeči,vyfoceno v print srinu,dala na uložiště,proto to bylo tak velké.Já se už na tu podporu snažím dostat několik dnů,dostanu se na ni jak jsi viděl,ale prostě tam nemám tu tabulku odeslat tak co s tím?
    Ještě mě napadlo,jestli to nebude tím,že jsem dala na tu první dekorku -velký ohňostroj-mám jich hodně,je to stará dekorka,a od té doby se tam ta kytička točí a nejde odebrat,vždy to hodí nazpátek do lišty,ale jiná místo tté kytičky nebere,zamrzlá je tam asi definitivněxD
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Jaký používáš prohlížeč ?
    Vyzkoušej jiný.
    A zmenši to zobrazení ono se to okénko s možností odeslat objeví

    EDIT: na podporu je zbytečné psát. o problému se ví a podpora to z tebou nevyřeší. řádek by měl fungovat i když se tam točí květina. Ta dekorace tam je akorát není vidět.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/22
    cool_b. tohle ocenil(a).
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt-Chrome,jiný prohlížeč není,ale už jsem párkrát podporu využila a bez problémů.
    A jak mám to zobrazení udělat menší - nikdy jsem jiný nepoužila,obrázky když tak zmenšuji v malování
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Podpora ti nepomůže o problému se ví a čeká se na opravu. Jak jsem psal výše řádek by měl fungovat i tak.
    V prohlížeči klikneš na 3 tečky a pomocí lupy to zmenšíš, popřípadě zmáčkneš ctrl a kolečkem myši zmenšuješ nebo zvětšuješ.

    stáhnout.png
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,-Aha,stará bába potřebuje nakopnout,vím,jen jsem pořát študovala,jak zmenším tu samotnou podporu;):pA ten řádek mi nějak unikl,tak se nezlob,že jsem při večeru otravovala jen tebe a né podporu a děkuji moc za ochotu:)
    A jen tak pro zajímavost,zmenšila na 80 farma malá a u podpory stejně bez možnosti okna odeslat,tak asi mě nechtějxD
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Až to zmenšíš tak zavři prohlížeč a zkus to znovu.
    Ještě vyzkoušej jiný, pokud máš operační systém Windows 10 tak tam určitě máš prohlížeč Edge, tak to vyzkoušej v něm.
     
    marketka47 a cool_b. tohle ocenili.
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt,Děkuji,ano mám 10 zkusím,zase zítra o Edge vím,ale nepoužívám ho moc a podporu zatím nepotřebuji tak zatím dobrou noc přeji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Nemusíš psát, stačí jem otevřít formulář a uvidíš jestli je tam to tlačítko.

    Dobrou noc
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    pezt
    Ahoj,tak jsem zkusila i to Edge zmenšila na 50 a také se kolonka odeslat na podporu neobjeví,prostě se mnou nechtějí komunikovat a stahovat další prohlížeč jen kvůli podpoře nebudu,musí mi stačit to co mám;) A hezký den přeji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    Je to divné.
    Vyzkoušela jsi prohlížeče vyčistit ?
    Nechej nastavení zobrazení na 80 % a prohlížeč jeden nebo druhý zkus vyčistit. Až to vyčistíš restartuj počítač.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Je to divné a prohlížeč se čistí pravidelně po zavření denně mám CCleaner,tak by to snad mělo stačit.Ale jak říkám v minulosti s tím problém nebyl,jinak vše ostatní funguje jak má.
    RE:Tak jsem dala na 80 zavřelaprohlížeč,ccleaner mi dal hlášku,že vyčistil,restartovala jsem PC,zůstalo to na 80,zkusila z farmy najet na podporu a co myslíš,že se stalo? Nic:oops:
     
    Naposledy upraveno: 1/10/22
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Pročistila podle návodu,prostě nefunguje podpora,tak třeba ji potřebovat nebudu,asi usoudili,že mám dokonalý strojxDxD
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    A můžeš mi vyfotit úplně celou obrazovku počítače s otevřeným kontaktním formulářem, prostě celý displej

    Asi takhle

    Screenshot_1.png
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  17. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    VgN5c.png
    takhle? pokusila jsem se to zmenšit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/10/22
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Zvláštní, tu grafiku máš nějakou rozbitou, máš to v jiném pořadí ty položky než je běžné.
    Můžeš prosím tě ještě vyfotit nastavení obrazovky
    Najdeš to v nastavení - systém

    Screenshot_2.png

    Zajímá mě to měřítko a rozložení
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To je v nastavení Windows

    Screenshot_4.png
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG]
    Našla,sice jinde,ale je to,pak to smaž,ať to tady nevisí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.