Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    V liště se mi nahromadilo už zase skoro 50 bahasazenic.A tak se chci zeptat,jestli už byly zařazeny do TS stromy po posledním upgrade bahamky?!?
    Předem moc díky!
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11 - zkusím zjistit

    Přeji fajnhru
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  4. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Dobrý večer,jsem level 210,neměla jsem co dělat a projížděla jsem stálé úkoly v družstvu.Je možné,že už tam je jen jeden úkol,který jsem objevila aostatní kytky jsou jen do počtu,nebo se pletu a uvidím je,až se tam dohrabu?Mám oranžovou macešku...Díky.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Berry.308-

    Ano je možné, že už máš všechny úkoly otevřené, a myslím že jich tam je dost na splnění, potažmo množství plodin, které je do nich potřeba.

    Fajn hru pezt
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    PotŘebuji zvětšit farmu, mám ji malinkou a písmenka pomalu nejdou přečíst. Pomoc, DĚKUJI PŘEDEM
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Zvětšení provedeš pomocí klávesy CTRL + kolečko myši, kolečkem točíš až na potřebnou velikost, nebo stačí v nastavení prohlížeče kliknout na lupu.

    Fajn hru pezt
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Lupou mi to nešlo, přes ctrl a myš ano, díky:p;)
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11 - zatím vydrž. Bylo přislíbeno, že bude spuštěno s novými tajemnicemi.

    Přeji fajn hru
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,můj dotaz je ohledně tržiště.Poprvé se mi stalo,že jsem nemohla navýšit svoje zboží,dál mě to nepustí,jde o polovinu peněz než je vidět na screenu
    http://prntscr.com/pdxwps
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22 - není třeba pokládat stejný dotaz ve dvou vláknech. Příště by to mohlo být považováno za spamování a náležitě "oceněno" odpověď máš >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji,já jsem si uvědomila,že jsem psala do špatné sekce a proto jsem hned svůj dotaz smazala a napsala jinam.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  14. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ví někdo, proč odebrali z farmy různé věci a měnili např. za banány? Děkuji za info.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. lespes

    lespes Pisálek fóra

    Proč mně nechce fungovat kombajn sklizet krmit
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lespes

    Restartuj hru a poté zkus znovu, a také je možnost, že ti určití pomocníci skončili.

    Fajn hru pezt
     
  18. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Družstvo je označené vykřičníky ....všechny úkoly které tam jsou i ty hotové,úkoly které jsem měl uložené v oblíbených co jsem měl rozdělané jsou fuč...... hledat je a znovu nastavit v tom množství je paráda . Odklikal jsem všechny vykřičníky a zítra budu hledat to co mě zmizlo to mám radost co se zase děje???
     
    Naposledy upraveno: 2/10/19
  19. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    ahoj nechapu proč byly z učtu odebrana rujna u stromu moudrosti a na bahamaramce díky za odpověd předem
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DračiHanka: není na škodu si občas přečíst Oficiální oznámení - KLIK tady. Je to proto, že Farmářské zakázky budou fungovat jinak, než dosud a proto nám vrátili hvězdičky a banány za runy ve stromě moudrosti, které se vázaly na zakázky ve Farmářském domě. Po přihlášení se ti objeví infookno (možná už objevilo) se zprávou, co ti bylo odebráno a co ti vrátili.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.