Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem hrosica, 9/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrosica

    hrosica Zelenáč fóra

    neviem sa dostať už druhý deň na farme na rúbanisko, nemôžem kontaktovať hernú podporu, keďže môj mail je už nefunkčný. Odpovedzte mi prosím, ako to mám riešiť.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hrosica - nejprve bych zkusila vyčistit PC jak na to >>KLIK ZDE<<. Dále bych doporučila (pokud nemáš funkční e-mail) kontaktovat Herní podporu >>KLIK ZDE<< s žádostí o změnu e-mailu (v budoucnu by ti nefunkční e-mail mohl dělat potíže- píšu z vlastní zkušenosti). Při kliknutí ve hře pod rámečkem na tlačítko podpora se ti objeví kontaktní formulář, ve kterém můžeš změnit e-mail na který chceš poslat odpověď

    [​IMG]

    Přeji fajn hru
     
  3. kocici_slaninka

    kocici_slaninka Pisálek fóra

    Ahoooj, prosím všimla jsem si, že výnos z vajíčkového stromu, medového stromu, stromu s kravským a kozím mlékem jsou 2 ks. Dala bych ruku do ohně za to, že výnos byl 4, jako u ostatních stromů (s použitím SZ 8 ) Proč se to změnilo? Nebo už 2 měsíce špatně vidím a výnos byl vždy 2?? Děkuji a hezký den :)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/20
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kocici_slaninka, to je správně, protože základní zisk z produktových stromů není 4 ks, ale jen 2 nebo 3 (podle druhu). 4 ks má jen vonící strom. Takže osm jsi musela mít ještě s nějakým dalším bonusem...

    EDIT: a prosím, příště neupravuj dotaz; původně jsi se ptala, proč máš z produktových stromů po přidání Zuzina superhnojiva jen šest kusů místo osmi, které jsi měla vždycky... Teď je moje odpověď naprosto nesrozumitelná, vzhledem k tomu, na co se po opravě ptáš... Díky.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/20
    kocici_slaninka tohle ocenil(a).
  5. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Dobrý den,
    dnes se měl připisovat u pohárů I a II, +1 nebo +2 ze sklizně chovů, ale nic se nepřipisuje.

    Tyto bonusy poskytují dekorace pouze v průběhu Zimní sezóny (10.12.2019 - 9.1.2020)

    ** Zisk BZ/TBZ je pouze mimo sezónu a pokud nejsou aktivní další bonusy

    Dále upgrady dekorací po skončení Zimní sezóny změní bonus, který budou poskytovat, a to na období od 9.1.2020 ve 14:00 do 16.1.2020 ve 14:00

    Sezónní pohár I (Sezónná trofej I) - 820x level BZ/TBZ, bonus +1 ze sklizně chlévů na 23 hod.
    Sezónní pohár II (Sezónná trofej II) - 825x level BZ/TBZ, bonus +2 ze sklizně chlévů na 23 hod.
     
  6. kocici_slaninka

    kocici_slaninka Pisálek fóra

    Y_n_O jop, už jsem si toho taky všimla. Zajimavé, fakt bych přísahala, že byl základní výnos 4 :D dobře, děkuji :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kocici_slaninka, není zač. 3 ks má drátový, slaný a cukrový strom, ostatní opravdu jen po dvou kusech a vonící 4 ks.
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DandyV - pokud jsi Sezónní pohár sklízel až po 14:00 a bonus jsi neměl napiš na herní podporu - jen ona může prověřit co se stalo.
     
  9. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Prosim kde najdu tu Jujiinu stodolu?
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jakoja - po přihlášení automaticky dostaneš Jůlinčino vajíčko (najdeš v inventáři mezi dekoracemi). Dáš jej na plochu a za hodinu sklidíš. Po sklizni vznikne Jůlinčina stodola - na tu pak posadíš upgrady

    Přeji fajn hru
     
  11. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Farmářka_X
    děkuji

    **Odstraněna citace**
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - není za co

    PS: necituj prosím příspěvek pod který píšeš, stačí oslovení

    Přeji fajn hru
     
  13. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    dotaz mam lenochodí vajíčko dala sem ho na hřiště mazliku ale nejde mi tam uprange nevím jak je to možní děkují za odpověd
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,potřebuji poradit
    Právě jsem dodělala úkol "
    Měsíční inspirace"jak je vidět z řádku,jsou tam zašedlé dekorace,které nemám ve svém inventáři,kde je prosím získám?Zrušila jsem celý strašidelný dům v domnění,že dekorky tam jsou vložené,bohužel nejsouo_O
     
  15. evaasta67

    evaasta67 Pisálek fóra

    chci bych vědět jak mám rošiřit kristalovy vodopad mám už 1 a 2 za opičím chrámu a ted jak dál prosím jak mám dal pokračovat děkují
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    Na vajíčko nelze žádný upgrade pokládat, musíš počkat, až se vylíhne, poté půjde upgrade položit.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj modro.ocko22

    Dekoraci Kuchyňský děs seženeš v družstvu v úkole Strašidelný lektvar.
    Dekoraci Silné lektvary seženeš v družstvu v úkole Kočka kočky Kadabry.
    Dekoraci Prázdninový duch seženeš v úkole v družstu Měsíční inspirace.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj evaasta67

    Zde najdeš vše o aktivaci Křišťálových vodopádů Aktivování jednotlivých částí

    Fajn hru pezt
     
    modro.ocko22 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Ahoj, je potřeba nechávat brýle na další úkoly, nebo to vždy bude stačit? Upgrade jsem sebrala, ale 100 procent bych oželela.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DandyV - záleží, co od dekorace očekáváš. Pokud chceš nechat dekoraci v základu pak nemusíš nasazovat Up a tím pádem nějak postrádám smysl plnit akci. Pokud chceš dekoraci dovést k "dokonalosti" musíš průběžně sbírat brýle a nasazovat Upy jinak by se také mohlo stát, že na konci ti budou brýle chybět.
    Tak je na tobě jak se rozhodneš.

    Přeji fajn hru
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Pezt
    děkuji moc.)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.