Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem stefan.h, 31/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ahojte.Mám otázku pre moderátora...Z manželkov už nejaký čas hrámr hru Farmerama ,stalo sa to že pri prihlasovaní nás nezaradilo do spolocnej skupiny...Ja by som chcel poslať manželke svadobný prsteň,len mi to vypisuje že sa nedá poslať lebo ju nemám mädzi priateľmi..Viete mi prosím poradiť ako prestúpiť do jej alebo mojej skupiny aby som jej vedel prsten poslať..Ďakujem za odpoved..vopred sa ospravedlňujem ak článok sem nepatrí...:(
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefan.h

    Předně, přesunul jsem příspěvek zde.

    K tvému dotazu
    Nevím co myslíš skupinou, zřejmě trh, ten se je přidělován při registraci a nelze jej nijak ovlivnit. Nicméně nemá žádný vliv na to jestli můžete být farmářští manželé nebo ne.
    Podmínkou je mít manželku v sousedech a herní účet musí být aktivní a také již nesmí být jeden z vás v jiném manželském svazku.
    Vše o svatabě nalezneš v tomto příspěvku Svadba a rozvod
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  3. surender12

    surender12 Zelenáč fóra

    Mohl bych se zeptat. když budu mít dostatečný počet na vyčištění divoké louky a vyčistí se. Později o ty přátele přijdu. Lesní louku můžu dále používat, nebo znova musím shánět sousedy?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj surender12

    Divoká louka už ti zůstane otevřená i když o nějaké sousedy příjdeš.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  5. surender12

    surender12 Zelenáč fóra

    Lesní louka bude odemčená, i když přijdu o všechny sousedy?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj surender12

    Ano i když přijdeš o všechny sousedy.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, chtěl bych si otevřít v tulidomku vránu,je děsivka tak jsem tam vlítl a v jackuv obchodě přesně nevím co otevřít,,děkuji
    [​IMG]
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Když najedeš na ikonu ukáže se ti tooltip, u prvního obrázku se objeví Vraní hnízdo a druhý je to pravé ořechové, co ti odemkne šlechtění
    Takže tu vránu s tím dudlíkem přeci ;)

    Fajn hru pezt
     
    cool_b. a smoulinek123 tohle ocenili.
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt

    Moc děkuji
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, jen jsem se chtěla zeptat na dekorku 2x2 Barevný jablečný stánek, která stále nejde dát do Muzea :p děkuji.

     
  12. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj

    je nějaký limit na množství beden buď u různých druhů beden nebo celkově všech beden. které můžu mít v liště neotevřené? To samé mě zajímá u poduhodných výběhů a stromů.
    Zůstávají v liště bedny, tajemné a podivuhodné stromy nebo tajemné a podivudohné výběhy dokud je člověk neotevře se stejným obsahem, nebo můžou za nějakou dobu bud zmizet nebo změnit obsah?

    Děkuji za odpověď
     
    kamienka tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    evainfo
    Stále beze změny. Nahlášeno, ale zatím neopraveno.


    Antellope
    Lišta je bezedná, žádný limit na předměty není a pokud už to jednou v liště je, tak ti to nezmizí.
    Co se týká změny obsahu beden, tak čas od času dojde k úpravě některých beden. Jedná se třeba o bedny se šlechtěnci, krmivem nebo podivuhodnem. Spíše se přidávají nové věci a starší v bednách zůstávají.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj-----dnes nemají stromy zobrazení,že jsou hotové,jsou bez plodů jako po sklizni a když se sklízí ručně,tak je dost velkej problém sklízet
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj samec

    Pokud hraješ v klientu, tam tam tato chyba byla, nicméně asi před 20 min. to mělo být opraveno. Klienta teda zavři a spusť znovu a zkontroluj jestli už je to v pořádku.

    Fajn hru pezt
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  16. samec

    samec Magnát fóra

    Ahoj petz --- přesně jak píšeš,hrál jsem v klientu a už je to v cajku-----ale nikde jsem to nevyčetl,že to byla chyba----jinak díky a Fajn hru
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    samec

    Byla to chvilková záležitost.
    Snad už to bude v pohodě.
     
    cool_b. tohle ocenil(a).
  18. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Kde si môžem zmeniť heslo?
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj luba9, v horní liště je ikona nastavení účtu. Po kliknutí se objeví nová stránka a tam už si pak heslo můžeš změnit.

    upload_2022-9-2_19-45-29.png

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Ďakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.