Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 04/2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem artep2000, 3/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Ahojte,
    po mnoha letech se opět vracím k farmeramě. Možná mě starší hráči znají pod nickem Artep2000 nebo s přezdívkou artepka.
    Jelikož za tu dobu, co to nehraji, tak se toho velmi hodně změnilo a já netuším, jak některé věci opět dělat. Jednoduše jsem to zapomněla.
    V první řadě bych chtěla vědět, jak získat banány pro rozšíření políček na oslově? Když se klikne na porost, tak vás to hodí k takové opici, a tam za banány rozšiřujete další políčka k sázení rostlinek.
    Následně netuším, jak to je s akcemi a jak to vůbec funguje? Jestli je nějak najdu nebo tak něco? :)

    Každopádně děkuji za případnou odpověď,
    mějte se krásně, skládejte básně a třeba se po letech opět s některými setkáme ve hře :)

    Artepka
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj artep2000, Zlaté banány (ZB) se získávají za postup na Bahamaramě. Za každý level dostaneš 5 zlatých banánů. Pak v úkolech v Družstvu, v bednách, akcích atd. Rozšíření nejen ploch je ve Starověkém opičím chrámu (to je ta opice), seznam místnosti a kolik je cena za rozšíření najdeš ZDE. Vše o Starověkém opičím chrámu je pak TADY.

    Všechny akce, které běží na farmě najdeš v levé lište (symbol hodinek). upload_2022-3-3_21-34-43.png , pak už stačí kliknout na akci co tě zajímá.
    Návody k akcím najdeš ve FAQ ZDE a Oznámení o akcích ZDE.


    Určitě bych doporučil mrknout do FAQ vše je tam dobře popsáno a když nebudeš vědět, stačí se zeptat ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Děkuji strašně moc za rychlou odpověď :)
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    artep2000, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Petulii

    Petulii Zelenáč fóra

    Ahoj, to jsem zase já artep2000, ale rozhodla jsem se, že si založím nový učet a jet od začátku :)

    Tak jsem se chtěla optat, jak je možné, že mi nejde položit strom švestka XL? Jsem lvl 6 a nemohu to nikam položit.

    Děkuji mockrát :)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Petulii a máš na ploše základní strom
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Petulii

    Nejprve bych chtěl upozornit na to, že na našem fóru je zakázáno vystupovat s více identitami, takže se rozhodni, pod jakým nickem tu budeš vystupovat. Doporučil bych také prostudovat pravidla fóra
    Když jsi se po tak dlouhé době vrátila přimhouřím očíčko a prozatím se to obejde bez postihu.

    Teď k tvému dotazu, upgrady se musí pokládat na základní strom, tedy polož na plochu základní strom švestky a potom na něj položíš upgrade XL.
     
  8. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Omlouvám se. Už budu psát s tímto učtem. :)
    Každopádně děkuji, funguje to.
     
  9. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Mohu mít ještě dotaz? Když hledám sousedy na druhou farmičku. Mám psát s tímto učtem tedy a napíšu tam do zprávy můj druhý herní nick? :)
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj artep2000, pokud napíšeš pod druhým nickem do vlákna určené k hledání sousedů ZDE, tak se to za dvojí identitu nepovažuje. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Děkuji mockrát, jsem z toho už mírně jelen :D
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Je to nejjednodušší možnost jak získat pro jinou farmu jednoho hráče sousedy. Pak je možnost použít postup co jsi psala.
    Je to jediné vlákno kde více identit není postihováno.

    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Petulii tohle ocenil(a).
  13. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Ahojte, mám dotaz. Poslala jsem jedné farmářce včera 5 mrkvových marmelád na 18h jednu. Jenže jí to ani nedošlo, tak nechápu moc, kde je chyba.

    Děkuji mockrát :)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj artep2000

    Tak hlavně jednomu hráči lze poslat pouze jeden dárek za den, tedy krom těch co se posílají za floreny. Takže jsi hráčce mohla poslat jen jednu mrkvovo-jablečnou směs.
     
  15. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Jéémingote, aha :)

    děkuji mockrát :)
     
  16. artep2000

    artep2000 Pisálek fóra

    Já se omlouvám, že opět píšu, ale já jsem fakt tele.
    Já si zakoupila 50 florenů za 33kč, ale bohužel na špatnou farmu omylem. Dá se to nějak přehodit prosím? :(
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    artep2000

    To bohužel nelze.
    Je třeba si na to dávat pozor.
     
  18. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj
    chtěla jsem se zeptat, jestli bonus rostlinných výnosů 100% a bonus celkových výnosů S dávají i o 100% víc AKČNÍ rostliny .
    Děkuji
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Antellope

    Ano tyto bonusy fungují i na akční rostliny.

    Fajn hru pezt
     
  20. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ahoj, tak se mi nepovedlo zmenšit farmu, aby se mi zobrazila postranní lišta. Tím pádem nemohu poslat podpoře dotaz. Dnes jsem koupila ještě 2x dílny na flobela, ze skladu ubylo nářadí na výrobu, v liště mi napsalo, že jsem je vyrobila, ale zasadit nemá pořád co. Už nevím co mám dělat. Pomožte prosím někdo, díky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.