Určeno k archivaci - všeob. dotazy 8/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. svj1

    svj1 Pisálek fóra

    Ahoj asi spatně hledám aktivoval jsem domácího lenochoda a všechny upgrady nemůžu ho najít.
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj svj1 - pokud jsi aktivoval domácího lenochoda tak jej najdeš v inventáři mezi dekoracemi jako Vajíčko lenochoda. >>levá lišta >> ikona bedýnky >> ikona vázičky >> záložka dekorace >>můžeš použít vyhledávací pole. Pokud jej máš už vylíhlé tak jako Sopečný bungalov >>KLIK ZDE<< A na závěr upozornění, upgrady (závěsy) lze posadit jen na vylíhlého mazlíka - toto platí u všech vajíček

    Přeji fajn hru
     
  4. adik06

    adik06 Rádoby autor

    dobrý den ,chtěla jsem se zeptat,když mám úplně plné album ,že se tam nevejde ani jediná nálepka a mám zaplněné všechny stránky ,což je v albumu pouze 8 stránek ...je možné pokračovat a získat další volné stránky do albumu ?? Moc děkuji
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adik06 - bohužel v tuto chvíli je počet stránek v albu omezený a zatím jich více není. Již jsme tuto skutečnost několikrát reportovali, ale zatím bez úspěchu. Já třeba nálepky nelepím a nechávám je seřazené v "základní pozici" tak vím jaká nálepka je odkud a ze kterého období.

    Přeji hezký den a fajn hru
     
    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nezobrazuje se mi podpis, nevím proč. Díky za odpověd´:p:cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 - myslím, že by to mohla být záležitost uložiště. Také prohlížeč může mít nějaký výpadek. Můžeš pár dní počkat, zda se to nesrovná, nebo si podpis uložit jinam.
    Ve vlákně u Astridky tvůj podpis vidím >>KLIK<< , u tebe v příspěvku ne , takže můžeš zkusit vzít link od Astridky a vložit si ho do signatury

    Přeji fajn hru
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  8. adik06

    adik06 Rádoby autor

    děkuji za info
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - nemáš za co

    Přeji hezký den a fajn hru
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Farmářka-x jenomže já nevím jak, opravovali mi notebook a skoro nic mi tam nenechali. Zkouším signaturu už dva dny a nic neumím.:cry:
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 na fóru přidržíš myš na své přezdívce a otevře se ti "okno"

    [​IMG]
    Klikneš na signatura
    Doporučuji kliknout do pole kde má být podpis a vše vymazat (na obě strany delete i Backspace) a pak kliknout na ikonku hory a vložit URL adresu svého podpisu (získáš v Astridině vlákně)

    [​IMG]

    Pokud budou potíže klidně ještě písni

    Přeji fajn hru

    EDIT: samozřejmě pak kliknout na tlačítko Uložit
     
    dasa1143 a elbedna tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Právě tu url adresu nemůžu najít
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - doklikáš se k Astridce ke svému podpisu. Klikneš na ten svůj pravým myšítkem a vybereš možnost Kopírovat adresu obrázku pak vložíš do okénka přes Ctrl + V

    Přeji fajn hru
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Je to marný je to marný je to marný. Už jsem myslela, že to mám. Měla jsem ale osmkrát. 5 minut jsem to mazala. Děkuji za trpělivost. 8)To by tě ze mě mohl trefit šlak.:(
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - zkusíme to ještě jednou najeď podle obrázků na signaturu po otevření se pokus odmazat stávající pak klikni na tu horu a otevře se okýnko a tam vlož toto

    https://i.imgur.com/nUGKhio.gif

    a dej uložit změny
     
    dasa1143 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    HURÁ. a je to, uf. DÍÍÍÍKY:p;)
     
    evainfo, elbedna a Y_n_O tohle ocenili.
  17. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    já vůbec nevím o čem si píšete ,vím že se jedná o nějaký podpis,no ale to mi nevadí.Vadí mi ,že nemohu najít základnu doktora Marigolda protože záclonek upgradů bude ze splněných úkolů hafo.Tak vás zasvěcené prosím o radu -kde?kde?kde?????děkuji a promiňte jestli jsem v jiném vláknu
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evicka435: v levé liště, v bedně, pod ikonou vázičky mezi dekoracemi najdeš od počátku akce darovanou dekoraci Odpočívající doktor Marigold...
    Příště si také pořádně přečti infookna, která ti naskočí po přihlášení, než je odklikneš. Psalo mi pár sousedů, kde mají dekoraci Fontána s punčem... zapamatovali si jen konec textu.
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143 - jsem velice ráda, že se podařilo podpis vložit ;)

    --------------------------
    eicka435 - přesně jak píše Y_n_O - dekoraci Odpočívající Marigold najdeš v inventáři mezi dekoracemi - můžeš použít vyhledávací políčko

    Přeji hezký den a fajn hru
     
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    moc děkuji,problém byl v tom ,že jsem hledala pod písmenem D A BYL POD PÍSMENEM O /odpočívající/hledala jsem jen doktora Marigolda, …..a druhý problém je v mé paměti poněvadž si už ty názvy všech dekorek nepamatuju,takže asi zavedu písemnictví -kroniku a tam si budu z každé akce ty darované dekorky zapisovat.:):):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.