Určeno k archivaci -Všeob. dotazy 12/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Beznoska, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    ahoj, " od 1. 11. 2016 objeví okno VOP; před pokračováním v hraní našich her s nimi budete muset vyjádřit svůj souhlas." je 1.11 a nic se mi neobjevilo,kde to má být? Děkuji.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. Beznoska
    pravděpodobně se okno pro souhlas se změnami VOP objeví v průběhu dne, případně při nejbližším dalším přihlášení na herní účet.
    Přeji hezkou hru
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde se přihlásit na farmu, píše to:
    Stránka policy.bigpoint.net nefunguje
    *upravena velikost písma*

    Web policy.bigpoint.net momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
    Může to být na dlouho?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Ahoj evoku57
    Prosím o strpení, zjišťuji. Jsem na tom stejně ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak už to naběhlo a bylo to asi spojené s VOP prohlášením, protože to bylo to první, co se z farmy ukázalo
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. evoku57
    ano, přesně tak :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dobrý den,
    jeden dotaz k VOP - ve smlouvě se píše něco o neuhrazených platbách, my budeme něco platit, měla to být hra zadarmo
    děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. Ahoj Viky007,
    hra je zdarma, nicméně nákupy/platby ve hře probíhají (nákupy herní měny a pod) - takže tebou zmiňovaný bod VOP se týká těchto plateb.
    Přeji hezkou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Aha, moc děkuji, to víte - vystrašená stařenka:p
    Hezký den
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Viky007
    není zač :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. valsora

    valsora Zelenáč fóra

    Ahojte, vrátila som sa po 4 rokoch späť k tejto hre. Mám však problém, ktorý neviem vyriešiť. neviem nikam umiestniť napr. Pohárový upgrade - šanca na nájdenie surovín +2% (zíkaný v úlohách) alebo strom figovník. Mám aj voľné miesto, ale ked to chcem osadiť, tak celé pole sa zafarbí na zeleno a nikam ma to nepustí. Viete poradiť? Ďakujem.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. valsora
    Pohárový upgrade je potřeba vložit na již existující pohár - případně pokud jej máš již vložený v runě Stromu moudrosti, tak stačí kliknout na runu "Živoucí legenda" a upgrade vložit. Jak dekorace (pohár, tak i stromky) je třeba vkládat na prázdnou plochu (na "trávu") - bez polí. U stromků je také potřeba nejdříve umístit základní strom a teprve na něj vložit upgrade (vylepšení XL, nebo XXL)
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. ..JARCA..

    ..JARCA.. Zelenáč fóra

    Mám problém otevřít kino co u děla s tabulkou která se mě tam stále objevuje
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. cedrika2627

    cedrika2627 Rádoby autor

    Koupila jsem si v poslední akci - Řada na magickém stonku "Temná mračna" a "Halloween 2016 , nemohu nic doplnit na "Magická mračna " děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ..JARCA..,
    prosím otevři hru v jiném prohlížeči než je Internet explorer a potvrď tlačítka úplně dole.


    Ahoj Cedrika2627,
    dekorace do stonku Temná mračna nejsou součástí zakoupeného balíčku, viz. ofi. Dýňový tanec získáš za plnění úkolu Světluška v Družstvu , Mocný portrét a Precizní věda lze v půběhu Děsivé noci zakoupit v Jackově obchodu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Dobrý den, nevím zda tady píši dobře nic jiného jsem nenašla. Koupila jsem jsi oba balíčky na stonek ale Temná mračna mi to píše že je nemám v inventáři. Já je ale koupila.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *-farmerka*-

    Dekorace, které jsou potřebné do řádku Temná mračna jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl).
    Viz. oznámení

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    To ano ale já jsi koupila oba balíčky komplet. Myslela jsem že to tam mohu dát až bude děsivá noc ale nemám to ani v inventáři.
    Halloween je aktivní ale Temná mračna nemohu najít a na stonku mi to píše že v inventáři nejsou.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *-farmerka*-

    A četla jsi si co obsahuje balíček Temná mračna? Vypadá to, že asi ne.
    Tak znova už asi po milionté.
    Balíček obsahuje :
    1. Řádek Temná mračna (Kouzelná moc: jednorázový bonus 10000 BZ, 10000 kr., strašidelná bedna obsahující 1 ks náhodně vybrané položky ze Strašidelného hřbitova (rostliny, plody stromů, zvířata), další aktivace: 24:00 hod.)
    2.Temné světluščí doupě
    3. Strašidelně temné světluščí doupě
    4. Jabloň temné královny XL
    Tyto 4 položky obsahuje tento balíček

    Dekorace, které jsou potřebné do řádku Temná mračna jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl)
     
    vilm4, Bella74 a karbar tohle ocenili.
  20. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Ano četla balíček obsahoval Precizní věda, Mocný Portrét a Dýňový tanec. Takže musím splnit ještě nějaký úkol. Abych to mohla aktivovat.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.