Určeno k archivaci-Všeob. dotazy 1/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Deleted member 21200, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

  1. ***Určeno k archivaci***
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Existuje nějaký klíč k přidělování časově omezených nabídek (lehký chov apod.) různým farmám? Moji sousedé mají všelijaké výhodné nabídky na nákup florenů, pomocníků, superkrmiva apod., ale na mou farmu žádná nabídka nepřijde. Proč? Také bych ji ráda využila!
    Moc děkuji za odpověď.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  3. Ahoj anvan
    bohužel není mi známo, že by nějaký "klič" pro přidělování individuálních nabídek existoval. Je třeba sledovat nabídky v okně "Novinky" v levé liště.
    Bez záruky - pravděpodobně hodně záleží na aktivitě herního účtu.
    Přeji hodně štěstí
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Děkuji ti *JÁ*, ale o tom co píšeš to určitě není. Jsem na farmě denně, nakupuji za peníze. Nabídky sleduju. Ale žádnou nemám. Naproti tomu vím bezpečně o farmách, které hrají minimum, nenakupují nic a nabídky mají. A také vím o farmách, které hrají a nakupují stejně jako já a nabídky také mají, a už poněkolikáté! Takže o aktivitě účtu to být nemůže, jedině že na mou farmu definitivně zapomněli (někdy mi to tak připadá i u jiných aktivit). Takhle mě to jen utvrzuje v tom, že hráči opravdu nemají stejné podmínky..bohužel. Mrzí mě to. :(
    Ale za odpověď ti moc děkuji.
     
    Miki.07, skalara.v a jarege tohle ocenili.
  5. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    • Mimo téma. Prosím respektuj rozdělení fóra. Děkuji. *JÁ*
    anvan: Máš pravdu. Jsem také platící farmářka a dostávám výhodné nabídky. V rodině máme ještě jednu farmu, také se tam platí a také tam chodí individuální výhodné nabídky. Vždy jsou v jiném termínu a s jiným obsahem než na této farmě. Odhadem to bylo na obou farmách za poslední 2 měsíce cca 6x (tedy 6x tady a 6x tam).
     
  6. Ahoj vrtulnice
    Toto vlákno je určeno pro dotazy ke hře. V tvém příspěvku žádný dotaz nenalézám. Pro diskusi prosím využívej vlákna k tomu určená. Například: (klikni)-> "Debata o všem možném"
    Přeji fajn hru
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Doufám, že jsem se trefil do správného vlákna. Nikde nedokáži najít, co vše můžeme získat od Králíka Hopsátka. Všude je, že po 24 hod/14 dnů dostaneš dárek, ale nikde nevidím, co ve skutečnosti získat lze. Existuje seznam dárků ??? předem díky za info : )
     
    aljanu a tydýtková tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj šebejda

    Bohužel do nového FAQ ještě toto nebylo zapracováno, ale zde je seznam možných dárků, stav nebude úplně přesný jelikož se hra vyvíjí tak se odměny mění a nemusí tedy úplně odpovídat skutečnosti.
    Seznam možných dárků:
    Krejcary
    50 000x kr
    60x (váš level) kr
    30x (váš level) kr

    Speciální chlévy
    Soví klec
    Motýlí dům
    Doupě veverek

    Upgrade stromů
    Upgrade stromu XL, XXL (podle dosaženého levelu, včetně obrovských stromů)

    Upgrade chlévů
    Upgrade chlévu: žlutý, oranžový (podle dosaženého levelu, včetně obrovských stájí a classic + a ++ stájí)

    Chlév Classik
    Chlév Classik + , ++ (podle dosaženého levelu)
    Nářadí
    Bedna s nářadím XL
    Bedna s nářadím XXL

    Řemeslné produkty
    2x Slaný koláč (efekt 12 500 BZ/1ks)
    1x Mrkvo-jablečná směs (efekt + 2 plodiny z pole)
    1x Mrkvový chléb (efekt +20% BZ na polní plodiny)
    1x Třešňovo-sýrový koláč (efekt 8 000 BZ/1ks)
    2x Třešňovo-sýrový koláč (efekt 8 000 BZ/1ks)
    1x Langoš (efekt 750 Baha BZ/1ks)
    1x Jahodový muffin (efekt 2 000 BZ/1ks)

    Bonusy
    36 Hodin (+ 200% BZ)
    36 Hodin (+ 50% BZ)
    36 Hodin (+ 25% BZ)

    Body Zkušeností
    100x (váš level) BZ
    50x (váš level) BZ
    30x (váš level) BZ

    15x (váš level na Baha) Baha BZ
    30x (váš level na Baha) Baha BZ

    Pomocníci
    48 Hodin pomocníci
    12 Hodin pomocníci

    Licence
    3x Směnný prostředek
    3x Dárkový poukaz
    3x Obchodní licence

    Hvězdičky
    2x Hvězdička
    5x Hvězdička

    Superhnojivo
    2x Superhnojivo
    3x Superhnojivo
    4x Superhnojivo

    Zuzino superhnojivo
    2x Zuzino superhnojivo
    4x Zuzino superhnojivo

    Superkrmivo
    2x Superkrmivo
    3x Superkrmivo
    Přísady
    10x Želírovací cukr
    10x Sůl

    Parfémy
    3x Parfém

    Hezkou hru pezt
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    pezt...jsi bezva ( i tvá drahá polovička) a moc ti díky : )
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda

    Není zač ;), ale upozorňuji některé odměny budou jiné:)
     
    aljanu, tydýtková a šebejda tohle ocenili.
  11. bambulka22

    bambulka22 Zelenáč fóra

    Mám dotaz, jestli je možné darovat nebo někomu nabídnout již hranou Farmu (86level)!! Jestli ano,tak jakým způsobem!! Komukoliv ; je mi hloupé,když už nemohu dál hrát,nechat jí zpustnout!!! Děkuji za odpověď! Vlasta - Bambulka 22
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bambulka22

    Tak za prvé bylo by vhodné se pro příště vyvarovat komunikace s vykřičníky. viz Pravidla fóra
    Další věc, doporučil bych ti, si řádně přečíst VOP, kde je jasně uvedeno, že předávání a nabízení herních účtů je zakázáno, tudíž tato možnost není a samotné nabízení zde na fóru je taktéž zakázano.

    Hezkou hru pezt
     
    zemanka01 a danda-vnovis tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já se také přidám se svým dotazem. Hledala jsem ale nenašla - v několika úkolech družstva lze mezi posledními odměnami získat řadu na magickém stonku. Lze někde dohledat co mi pak ta řada bude dávat? Dokončit tyto úkoly není snadné, tak bych chtěla vědět, co mi ta řada bude nabízet, abych se mohla rozhodnout jak hodně mám s plněním těchto úkolů pospíchat. Za supr věc jsem ochotná obětovat hodně, když to nebude moc slavné, nechám plnění na později. Nebo to není uvedeno schválně, aby to bylo překvápko?
     
    aljanu a karbar tohle ocenili.
  14. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    konečně mám hotovou řadu na magickém stonku 3 párty lístek jak je tam 5 ptačích budek. A tam odměna 1 bedna s ptáky, kde to mám najít?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 a aljanu tohle ocenili.
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    pezt - děkuji, snažila jsem se to předtím vyhledat, i stránku Řádky v nebi jsem prohlížela, ale prostě se nezadařilo. Teď už mi to jde, asi jsem něco dělala špatně. Nebo už vím co hledat. Díky za pomoc.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka

    Není zač;), hlavně že jsi našla:)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jo a ještě jeden dotaz - omlouvám se, vzpomněla jsem si na něj až teď, jinak bych to dala do jednoho příspěvku. Protihodnota věcí ve stodole je stále stejná nebo klesá s dostupností? Jako že třeba dokud není stáj hrochů volně k prodeji, bude jejich protihodnota 2 305 a až se do prodeje zařadí, tak klesne?

    Edit: pezt - to je pro mě dobrá zpráva, díky za pozitivní odpověď :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 3/1/17
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka

    Protihodnota jednotlivých položek ve hře je stálá a je určena již při zavedení do hry. Nezáleží tedy na momentální dostupnosti.
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    měla bych zájem o více rámečků na fotky farmy.Teď mám jen 2 a to je dost málo_Občas vidím,že někdo má nějaký prémiový.Kde by se tyto rámečky mohli získat?Děkuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.