Určeno k archivaci - Všeob. dotazy 07/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zuz.ik

    Pokud nemáš všechny strašáky s této kolekce, které jsou potřebné do řádku v nebi, tak momentálně je nelze nijak získat. Jestli bude někdy v budoucnu možnost tyto strašáky získat, je v kompetenci RT a ten své plány do budoucna nezveřejňuje.

    Hezkou hru pezt
     
  2. Jahoda

    Jahoda Pisálek fóra

    Díky moc počkám.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KOLENO1970

    Není zač ;), hlavně že se povedlo :)

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Jahoda

    Není zač ;), to musíme všichni :)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Není tam napsáno, že z každého šlechtění takže je to naprosto v pořádku, že nevypadne z každého šlechtění.

    Nicméně mám tady informaci, že při šlechtění žab a jejich šlechtěnců tyto návnady nevyskakují. Je to chyba která se prověřuje. zatím zjištěno jen u žab jestli jsou zasaženy i další zvířata se v tuto chvíli neví a prověřuje se.
    Proto bych doporučil posečkat.

    Fajn hru pezt
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  6. farmářJonsen

    farmářJonsen Pisálek fóra

    Dobrý den,

    chci se zeptat, z jakého stromu získám plody "Kaki"? Zatím se mi ho nepodařilo na Baharamě nalézt ani nikde koupit.

    Farmář Jonsen
     
  7. Ahoj farmářJonsen
    kaki je plod stromu (klikni)-> Tomel japonský.
    Po aktivaci možnosti pěstování je nutné si koupit stromek ve Farmářském obchodě na Bahamaramě (levá lišta, červený nákupní košík, ikona "strom"), nebo si plody můžeš koupit na trhu.
    Přeji prima farmaření
     
  8. lajlaj7

    lajlaj7 Zelenáč fóra

    Ahoj,chtěla bych se zeptat ohledně posílání dárků přátelům. 7 dárků denně je konečný počet a nebo je možno počet dárků ještě nějakým způsobem navýšit?Moc děkuji za odpověď. lajlaj7
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lajlaj7

    Základní limit dárků je 5 + 2 za aktivaci runy na stromě moudrosti a potom je také možno si pořídit prémium účet a ten ti zvýší limit na 15 dárků.

    Fajn hru pezt
     
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ahoj mám dilema-šla jsem otevřít všechny ty bedýnky do inventáře ,mezi odměnamy jsou i lístky na kolo štěstí-proč se nepřipíší všechny,ale jen počet k limitu>:(jak mám přeci vědět že je dostanu abych si šla předem zatočit,to je pěkně vypečené.
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli,
    chápu tvé rozhořčení, ale aby se nestávalo to, že z bedýnky dostaneš víc volných zatočení nad limit, byla u bedýnek zavedena funkce možnosti si navolit kolik jich chceš otevřít a také u bedýnky vidíš, kolik máš obsazených volných pokusů. Je potřeba si na to dávat pozor ;). Hezký večer
    [​IMG] [​IMG]
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Díky,tak se budu lépe dívat,to je fajn :inlove:
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


  14. *** URČENO K ARCHIVACI***
     
  15. zelene47

    zelene47 Pisálek fóra

    Ahoj, chci si koupit na trhu osla, je u něj napsáno číslo 10, kliknu na něj a žádné řádky se neobjeví. U ostatních zvířat ano. Co to prosím
    znamená. Díky za odpověď.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zelene47

    Nejprve bych doporučil restartovat hru. Tím, že vypneš prohlížeč a poté hru znovu načteš.
    Potom znovu překontroluj a také se podívej na to jestli není možno posunout na další stránku, kde by nabídky byly.
    Zkusím ověřit jestli se neobjevuje podobný problém, už se toto párkrát stalo.

    Fajn hru pezt
     
  17. zelene47

    zelene47 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď, ale udělala jsem vše co bylo napsáno. Pořád stejný problém. Osel neposlouchá, asi proto, že je osel. Díky.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    PROSÍM O INFORMACI,kolik normálně stojí předplatné na kombajn,když se slevou 30% stojí 150 kč ,děkuji
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evicka435

    Normální cena pomocníků na měsíc je 230 Kč.
    30% sleva tedy zrovna neodpovídá co je uvedeno v novinkách. Dle mého to vychází na 35%, předám tento rozpor k prověření.

    Fajn hru pezt

    EDIT: tak jsem to ověřoval, a i když se ti ta procentuální sleva nezdá, tak jsem byl ujištěn, že znázornění je správné.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.