Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem evoku57, 13/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď odpoledne jde farma, jako by se jí nechtělo, je to strašně pomalé. PC vyčištěn, zrestarnován a dělá to stále. Má to ještě někdo?
    Edit: A teď se mi stává, že je farma každou chvilku odpojená

    Teď odpoledne jde farma, jako by se jí nechtělo, je to strašně pomalé. PC vyčištěn, zrestartován a dělá to stále. Má to ještě někdo?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/20
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Prvně, sloučil jsem duplicitně založené vlákna, příště to stačí napsat jednou.
    K problému, já nějaké zpomalení nepociťuji, jede mi to normálně. Někdy je moc čištění také na škodu ;)
    Pokud jsi restartovala počítač, ještě prosím restartuj modem nebo router, který máš doma.
    Pomůže to znovu načíst trasu a mohlo by to být lepší.
    Ohledně odhlašování, také mě to dnes asi 3x odhlásilo, ale dá se to přežít, asi je po cestě moc teplo tak si dává informační tok pauzy ;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes mi zrovna dělali rychlejší internet, měla jsem obavy, zda to není i tím. Že je to dvakrát, to jsem si nevšimla a bylo to tím, jak to bylo pomalé, psalo mi to chybu, tak se omlouvám ;)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky zkusím ve spolupráci se synem
    Edit: nenašla jsem na klávesnici klávesu Windows, co pak? - Už jsem ji našla díky
    EditII: tak jsem to spustila a mám stále 52 nebo Request timed cut, což si myslím, že je dobré. V ukázaném testu bylo 53
    EditIII: syn mi to ještě změřil mobilem a je to dobré nebo velmi dobré a přitom to dělá stále, tak vůbec nevím, čím to může být. Počkám do zítřka
    EditIV: tak jsem ráno nerozjela počítač, zamrzá a neumí najít internet, musela jsem vyndat starý noťas
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem tu zase s technickým dotazem:
    Mám nový počítač a předělávali nám internet na silnějš a od té doby je problémí. Mám plný signál a přesto mne PC zlobí. Běžné stránky jsou v pohodě, internet běží, ale jakmile přejdu na farmu, internet se zasekne a nejde to. Už jsem měla PC na reklamaci a na nic nepřišli, dnes jsem dostala novou anténu a také to nejde. Prostě na farmě nejde přejít z plochy na jinou plochu, dám F5, tak se to vzpamatuje na chvilku, ale problém se nevyřeší, prostě to nejde. Zítra zase budeme PC odvážet na reklamaci a budou snad měnit grafickou kartu. Nenapadá Vás něco, čím by to ještě mohlo být, že bych je upozornila. Díky za jakoukoli zprávu
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Nevím co je silnější internet.
    A jaký máš nový počítač, uveď jsem přesný název nebo specifikace, po vrácení z reklamace bych se zaměřil na všechny dostupné aktualizace Windows, poté zkontrolovat aktuálnost ovladačů pro všechen hardware.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám PC bez značky, je sestavený, win mám poslední 10 i zaktualizovanou, syn říkal, že windows by to také mohl dělat, je to prostě záhada. Teď je PC vypnutý a nechce se mi do něj lézt kvůli parametrům, tak snad zítra, dnes to časově nezvládám
     
    Naposledy upraveno: 2/9/20
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Nerozumím teda co bylo na reklamaci, kdo skládal ten počítač, co se reklamovalo, a co znamená plný signál. To bude nějaká divočina ne ?
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    nikdy se mi to nestalo 5krát když sem na farmičce tak se mi tam ukažou slunečnice a je to pomalý a dokonce se mi to nerozjede tak musím dávat restartovat mám nový počítač a windows 10 nevím co s tím je nikdy to na farmě nebilo proč ted je mi to líto děkují za odpověd gorilka
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    S největší pravděpodobností se jedná o výpadky na cestě k serverům farmeramy. Nicméně osobně nějaké problémy nezaznamenávám, alespoň v době kdy na farmě něco dělám.
    První věc je vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní. jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak PC funguje, problém vyřešen, dali nám špatnou wifinu, dnes ji vyměnili a vše funguje jak má, díky za pomoc
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Děkujeme za informaci, já bohužel nemám možnost vidět co máš v počítači a jak se chová tvůj internet, hlavně že už to máš vyřešeno ;)

    Fajn hru pezt
     
  15. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ahoj, u nových družstevných úkolov je začiatok 22.5.2020 asi by to malo byť 22.9.2020, vloudila se chybička ???
    Edit: super fajn hru aj Tebe
     
    Naposledy upraveno: 10/9/20
    spuntka tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charlie.b46

    Děkujeme za upozornění, již jsem opravil.
    Správné datum je 11.9.2020 ve 14:00.

    Fajn hru pezt
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  17. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj pezt,prosím o pomoc.Od rána nemohu načíst farmu otevřu ji,načte se ,ale jen na 55% a mám čekat.
    Všechno jsem vyčistila,restartovala celý PC a okna se načítat nechtějí. Co s tím? Jde mi poradit?
    Děkuji Lída
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47

    A jaký používáš prohlížeč ?
    Vyčistila jsi prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní ?
    Vše najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Ještě můžeš zkusit vypnout počítač a restartovat modem/router, aby se vše načetlo znovu
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj,používám Chrome,mám 10,modem /router restartovat nemohu je dole u syna zkusím ten flash player,jinak je vše uděláno,teď jsem se konečně připojila,ale ono se mi to načítá hrozně pomalu a zjišťuji,že i jiné vebové stránky jsou nějaké pomalé,no nic dám vědět.A děkuji za odezvu
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47

    Restartovat ten modem/router, by mělo pomoci pokud ne může být na vině internetové připojení, pak je potřeba kontaktovat poskytovatele internetu, ať to zkontroluje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.