Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,píši do technické sekce a protože ta je v archivaci tak jsem založila nové vlákno,omlouvám se jestli zas píši někam jinam,trošku totiž tápu kam se co může a nemůže.Tak tedy k věci.Přihlašuji se jednou denně a vyskočí na mě tato tabulka http://prntscr.com/p17ia1
    vždy po prvním denním přihlášení.Je to velice otravné.Totiž já mezi tím mám i jinou práci a když se po 1/2hoďce vrátím tak tam mám toto,nejenže se mi hra načítá jako šnek,fakt už nevím co s tím a ještě je tu jedna věc asi chybka.Když otevřu banku a chci zakoupit balíček tak se mi hra kousne a musím několikrát restartovat.Děkuji za radu.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Jsi zcela správně, a zcela správně jsi založila nové vlákno, takto se to má dělat. Teď k problému.
    Za prvé, tento jev nastává pokud je přihlašovací stránka nějaký čas bez reakce a je to standartní věc a hlavně kvůli bezpečnosti. Nic na tom nelze změnit, pouze je potřeba zadat přihlašovací údaje hned a kliknout na přihlášení.
    Za druhé, v jakém prohlížeči se toto děje ? Pokud se ti hra načítá jako šnek, bude asi někde problém. Pomalé internetové připojení, vytížené internetové připojení jinými činnostmi, mnoho otevřených programů v PC a nebo špatně vyčištěný prohlížeč a PC.
    Osobně problém s nákupem jakýchkoliv herních prvků přes banku problém nemám. A určitě se nic nekouše.
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji moc
    mám poměrně rychlé připojení a to 500Mb,pravdou je,že vytížená přes internet opravdu jsem,proto to rychlé připojení a používám IE,mám i Operu i Firefox,prohlížeč a PC je řádně vyčištěno,dám sem tedy screen s tou bankou
    http://prntscr.com/p196yi
    zmizne mi křížek na zavření aplikace a je tam toto http://prntscr.com/p19jid
    pohyblivé okno které zmizí až po restartu hry.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    A to co tu popisuješ se děje v IE ?
    Pokud ano, tak bych doporučil jiný prohlížeč, např. Google chrome, nebo ten Firefox. IE v dnešní době už na to není moc vhodný.
     
  6. zl.jola73

    zl.jola73 Pisálek fóra

    Ahoj chtěla bych se zeptat,zda při přihlášení budu stále povolovat flash player?...co se stalo když dříve to fungovalo normálně? děkuji Jolana
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zl.jola73

    Ano, flash player se bude povolovat až do jeho ukončení na konci roku 2020. Do té doby by měla hra přejít na jiný formát (Unity).
    Takže prozatím to budeš muset s tím povolováním vydržet.

    Fajn hru pezt
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji Pezt
    včera jsem nainstalovala chrome,není o nic rychlejší než IE a neustálé povolování flash?Tak to pro mě není,je to zdržovačka,tak jsem ho zase od instalovala,navíc zabírá poměrně dost místa.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Tak pokud chceš prohlížeč pouze na farmu vyzkoušej My Internet Browser.
    Zde odkaz na stažení 64 bit verze nebo 32 bit verze, stáhneš si dle verze svého systému. Nebo jen 64 bit Waterfox, ten je také slušný, tam se povolí pouze jednou a zapamatuje si to (prozatím). U prvního zmiňovaného to funguje hned. Při instalaci je akorát potřeba odháčkovat nainstalování seznam lištičky, která je zbytečná.
     
  10. evamaskova99

    evamaskova99 Zelenáč fóra

    Zdravím,řeším take problém a to takovy,že mi nejde hra pres celý obraz.Už nevim co stím.Mam windows 10 intel a prohližeč flash player. Kdysi mi to krasně šlo na starém pc a ted na novém notebuku ne.Je potřeba něco nainstalovat?Nevim si rady. Předem moc děkuji za pomoc
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evamaskova99

    Jelikož máš nové PC a technologie jde dopředu, nastává situace kdy zobrazení tvého displeje se zlepšilo oproti starému. Momentálně nastavení hry neumožňuje zobrazení na celý displej, ale lze si pomocí nastavení v prohlížeči, který pro hru používáš.
    Každý prohlížeč má v nastavení tzv. lupu, ve kterém si to můžeš přizpůsobit na velikost tvého displeje.
    Nevím jaký používáš prohlížeč ale zde screen z Google chrome
    Klikneš na 3 tečky vpravo nahoře a pomocí lupy si nastavíš jak potřebuješ

    [​IMG]

    A v prohlížeči Firefox je to obdobné

    [​IMG]

    V ostatních je to obdobné
    Nebo lze použít klávesu CTRL + kolečko myši a tím také měníš velikost stránky v prohlížeči.

    Fajn hru pezt
     
  12. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Zdravím.Já když hraji u sestry na notebooku,tak se mohu přihlásit postaru.Ale doma musím povolit flash.Jak je to možné?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanynkach

    Je to možné, hlavně si nám nesdělila jaký operační systém máš ty a tvá sestra, a jaký používáte prohlížeče. Vše záleží ne verzi prohlížeče a operačního systému.

    Fajn hru pezt
     
  14. jirik55

    jirik55 Zelenáč fóra

    Včera se mi stalo že při šlechtění papoušků jsem vložil 4x Elegantního papouška, měl jsem tedy získat Tropického papouška. Bohužel jsem pouze přišel o ty Elegantní. Přišel jsem na to protože jsem šlechtil jen tyto papoušky. možná se to stávalo i jindy, ale při šlechtění více zvířat jsem si toho nevšiml.
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jirik55

    Pokud vložíš 4 Elegantní papoušky mohl si získat i papouška vyššího než Tropického. Takže si to zkontroluj. Je nepravděpodobné, že by jsi nevyšlechtil vyššího šlechtěnce. Odzkoušeno mnoha lety šlechtění;)
    Jestli máš nějaké pochybnosti můžeš kontaktovat herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  16. basana75

    basana75 Zelenáč fóra

    Zdravim 1.10 bude končit Puffin. Máte prosím někdo tip jak hrát hru na ipadu od října? Moc diky za odpověď. Míša
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj basana75

    Jelikož nemám jak otestovat jaké jsou dostupné aplikace pro iOS mohu v tuto chvíli doporučit prohlížeč Photon Flash Player & Private Browser for iPad a nebo si zakoupit verzi Puffin Pro, který bude fungovat až do ukončení podpory flash ze strany Adobe 31.12.2020. Bohužel nevím kolik stojí verze pro v App Store, v Google play stojí 140 Kč.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a danda-vnovis tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.