Určeno k archivaci Technické dotazy Září 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Mahira72, 21/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Při změně obrázku avataru se obrázek změní pouze v nastavení - zůstane i když se do nastavení vrátím opakovaně na foru se ale neobjeví -tam je v avataru ten původní obrázek - žádnou chybu to nehlásí
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mahira72

    Ví se o tom, problém je předán k prověření, prosím tedy o trpělivost. Budeš si muset prozatím vystačit se starou podobou avataru

    Hezkou hru pezt
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    Mám stejný problém, nelze změnit avatar :((( A je nás více :)))
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Boty, já u tebe vidím tvůj nový avatar, aspoň tedy v pár tvých příspěvcích.
    Z mého pohledu změna tvého avataru byla úspěšná

    [​IMG]

    Nebo se pletu a měnila si na jiný avatar? Zkoušela si vyčistit prohlížeč?

    Díky za další doplnění informací
    danda

    EDIT tak sem si na profilu všimla nového avataru, tak tomu dej 3 max 4 dny a avatar se změní. Stále se zatím pracuje na opravě. Až dám vědět, že to bylo opravené a vyřešené, tak teprve to bude funkční.
     
    Naposledy upraveno: 30/4/17
  5. Boty

    Boty Magnát fóra

    Jo mám nový avatar ,ale nelze jej nainstalovat k zobrazení ve foru, byl tam chvilku a po dvou dnech se sám vrátil ten starý, který tam vidíš _ gerbera a né ty zubaté boty :(((
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Boty, na profilu vidím tvůj nový avatar

    [​IMG]

    Nikde u tebe nevidím gerberu.
    Zkus vyčistit data prohlížeče. Tahle botka by se měla do cca 3 dnů zobrazit i u příspěvků.


    Danda
     
  7. Boty

    Boty Magnát fóra

    To je divné, tuhle botu jsem se tam snažila dostat dneska , ale nešlo mi to , nechala jsem si tento týden vytvořit nový podpis od astrid888 a to bylo i s novým avatrem, který se tématicky hodí k podpisu a taky se ti zobrazil s mým podpisem, na dva dny to bylo v pořádku a pak se to samo změnilo, ale na foru a v profilu ne ,se mi pořád zobrazuje ta gerbera a nejde ji ani odstranit ze stránky osobní údaje.
    Moc tomu nerozuím a jak se čistí prohlížeč to nevím. Naposledy když jsem něco čistila v PC, tak to musel odborník celé přeinstalovat, takže do toho moc odvahy nemám :)
     
    Naposledy upraveno: 30/4/17
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Boty

    Jak vyčistit prohlížeč a popřípadě celé PC najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Vybereš tedy příslušný prohlížeč a vyčistíš.
    Pokud by jsi měla jiný prohlížeč mohla by jsi zkusit se podívat na ten avatar v něm.

    EDIT: nicméně teď vidím u tvého příspěvku gerberu

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/4/17
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. Boty

    Boty Magnát fóra

    Děkuji moc za radu, možná zkusím s tím něco udělat, ale nejspíš počkám , až někdy přijede syn ,ten se v PC lépe vyzná :p
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Boty

    Ono není za co, změna avataru, ještě nefunguje zcela korektně, předali jsme další podklady k prověření, snad se brzy dočkáme vyřešení.
    V této chvíli u tebe vidím 3 avatary a to je špatně.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4, Boty a danda-vnovis tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    změna avatarů by již měla být v pořádku, ale budeme situaci i nadále monitorovat a v případě problému budeme hned hlásit dál.
    Příjemnou hru
    danda
     
    vilm4 a elbedna tohle ocenili.
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ahoj - chtěl jsem si změnit avatar když už je to údajně v pořádku,ale nějak se mi to nedaří.Poradíte?

    EDIT: Díky za info,já už myslel že jsem dřevo.xD
     
    Naposledy upraveno: 18/5/17
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Bohužel, opraveno to mělo být, ovšem chyba se vrátila, proto prosím o trpělivost, dokud se to nevyřeší, problémy s cache.

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevím, jestli je problém jen v mém PC nebo v připojení, ale kdykoliv chci přejít z prohlíženého fóra na jiné, kliknu na tlačítko "Domů," tak mne to z fóra vyhodí, mám na monitoru tohle:

    [​IMG]
    Dělá to GCH i Opera, jiné prohlížeče jsem zatím nezkoušela.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Ano také mi to dělá v tuhle tu chvíli, respektive to začalo před asi hodinou. Tento jev se bohužel někdy objeví a zase se ztratí. dočasně můžeš používat tlačítko "Fóra".

    Fajn hru pezt
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Díky za reakci, teď vracím se šipkou v prohlížeči a je to.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    To je také řešení ;), i když vlastně fórum neaktualizuješ :)
    Ono se to zase za chvíli spraví samo ;).

    EDIT: tak už funguje ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/9/17
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To je tak fajn, jak to funguje :) A příště alespoň nebudu stresovat... 8)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré odpoledne.
    Prosím o prověření mé hry. Farmu, děsivku i vodopády mohu klidně udělat, ale jakmile se chci dostat na Baha, stránka mi nejde načíst, dojela jsem na 100%, ale i přesto mi tam běhají ovečky s kolečkem.
    Bohužel nejsem doma, a nemám zde svůj PC. Ale syn si hru ... všechny plochy, odklikal v pohodě a to jsme hráli na stejném PC.
    Děkuji za pomoc.
    Madulka_cz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.