Určeno k archivaci Technické dotazy Srpen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. tonys*

    tonys* Pilný autor

    ahoj, chtěla jsem semlet dalekohledy a nemám ve mlýně napsané ingredience na mletí ,přijde to později nebo je to chyba,děkuji za odpověď
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tonys*

    Upozorňuji, že dalekohledy lze mlít pouze na farmě.
    Po otevření mlýna zvol kategorii "Všechno"

    [​IMG]

    Nebo můžeš také zvolit kategorii "Akce"

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    parchant7 a aljanu tohle ocenili.
  4. kapr1968

    kapr1968 Zelenáč fóra

    Dobrý den ,
    máme na jedné IP adrese založeny dvě farmy na dva různé majitelé účtů. Pokud na jedné farmě spustím a zhlédnu kino bodu se bez problémů připíší, ale na druhé farmě se kino zpustí ale body se nikdy nepřipíší takto je to již několik dnů
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kapr1968

    To, že máš na stejné IP adrese založeny dvě farmy, není důvod proč by se ti neměli připisovat kino body na jednom účtu a na druhém ano.
    Spíše bych viděl problém, třeba v tom, že jsou oba herní účty registrovány na jednu emailovou adresu, a tam vzniká ten problém. Pokud tedy máš jednu emailovou adresu pro oba účty, tak je potřeba jeden herní účet převést na jinou emailovou adresu.
    Pokud tohle není tvůj problém, je třeba kontaktovat herní podporu na prověření, kde může být chyba Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pro dobena a ostatní hráče

    Dekorace z akce Nebe plné hvězd bude možno umístit i na novou plochu Křišťálový vodopád.
    RT se tak rozhodlo vyhovět hráčům na základě negativní zpětné vazby.
    Změna nastane s příští synchronizací tj. ve čtvrtek.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis a doben tohle ocenili.
  7. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    [​IMG]

    Mám dotaz, proč zde nedošlo k vytřízení dvou chlévů pro papoušky?

    vím že to nijak neomezuje hru, ale i tak se chci zeptat, zda to je či není technický problém, forum sem prohledával a nic o tom nenašel, možná to jen přehlédl.

    Děkuji
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Drone_Spencer,

    na tvém obrázku nevidím žádnou chybu. Voliéra pro papoušky Classic + a Voliéra pro papoušky Classic ++ jsou samostatné stáje a ne upgrady.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  9. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    Děkuji za vysvětlení, možnost zamknout.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde denní bonus od ovečky, dopoledne to šlo, teď už ne. Odkliknu a chovatel je stále neaktivní ;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Nějak nerozumím co mohlo jít dopoledne a teď již ne.
    Dnešní denní bonus za přihlášení je chovatel na 2 hodiny, to před aktivací vypadá takto
    Stav chovatele :
    [​IMG]
    Neaktivovaný denní bonus :
    [​IMG]
    Aktivovaný denní bonus :
    [​IMG]
    A na závěr 2 hodiny chovatele navíc :
    [​IMG]

    Chovatel je pouze na 2 hodiny, takže pokud sis jej aktivovala například v 10:00 tak ve 12:00 již nebyl aktivní.

    Fajn hru pezt
     
  13. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Milý pezt,
    nestalo sa to len evoku 57, al aj mne, okolo 14.20 som odklikla bonus a šla som zbierať, ale paholka nikde, ako píšem vo vlákne o dennom bonuse
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vvanilka

    Bohužel zde na fóru takto nedokáži prověřit kde by mohla být chyba, ale obrať se na herní podporu, tam prověří kde se stala chyba.
    Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Aktivovala jsem ho na 2 vedlejších farmách, kde pomocníky vůbec nemám a chovatel se nenačetl, celé dopoledne ano, vyzkoušeno, prostě stala se chyba, po zahájení akce už nejde načíst denní bonus od ovečky, je to fakt dar nedar, ale co naděláme. To by museli všichni teď psát na podporu, kdo chce odpoledne spustit denní bonus od ovečky, asi by z nás měli radost :oops:
    Edit: je to záhada ale od teď to opět jde
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    A kdy myslíš, že jsem ten bonus aktivoval já, až teď kdy je to foceno, a vše běží, jak má a i po restartu je pořád aktivní. Pokud je tam chyba tak nezbývá než kontaktovat herní podporu, aby se mohla chyba odstranit.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jestli jsi to zkoušel teď, tak teď už to jde, ráno to také šlo, jen co začala akce a asi do 15,30 hod to opravdu nešlo, asi na jiných forech se také ozvali, a RT chybu odstranil. Tady bohužel nikdo nebyl, když se o tom začalo psát a šlo to vyzkoušet, že to opravdu nejde, tak asi
    ;)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Bohužel jsem přišel kolem 15:30 z práce a šlo to, žádné informace o tomto problému jsem nedostal, jestli byly, to v tuto chvíli ověřuji.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    vvanilka, napadlo mi, že ak nemáš aktivovaných všetkých pomocníkov, chlievy musíš najprv pozbierať ručne, paholok len vykydá, nakŕmi a napojí , či sa nestala chybka tam;), mne paholok v noci nabehol
     
    vvanilka a pezt tohle ocenili.
  20. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    nie Danka, keď je aktivovaný len paholok, alebo len sejačka, tak je len to okienko zaškrtnuté, ale NEBOLO. Jasné, že zberám ručne, ale vykydá , nakŕmi a napojí paholok, ak je aktivovaný. Už som písala podpore - nejde síce o majland, ale nech je poriadok. Vďaka za snahu
     
    Naposledy upraveno: 10/8/17
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.