Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. manasmanas1

    manasmanas1 Zelenáč fóra

    Může mi prosím někdo říci kde si mohu postěžovat ohledně výpadku?

    Měl jsem bonus 100% navíc který mi platil do 21:00 tudíž víc jak 6 hodin mi vzali kvůli údržbě.
    Mohu vědět proč mi nebyl prodloužen?
    Do této hry cpu měsíčně docela dost korun na to abych tohle už po druhé za sebou toleroval.
    Dále mám zakoupený jako každý měsíc komplet kombajn, ten mi také nikdo neprodlouží? Jde se někam obrátit?
     
    kacaterina, Veselka a modrýměsíc tohle ocenili.
  3. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahoj. Ráda bych věděla jak se bude řešit dárek od Kubíka, svítí ma tam přihláseni 0 dnů. Doufám, že to opraví včetně dárku z kalendáře.Neni moje chyba, že to do půlnoci nešlo. Ach jo..
     
    jančajani, Veselka a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj manasmanas1

    Údržba byla hlášena skoro týden dopředu, takže se dalo podle toho zařídit.
    Pomocníky bohužel ovlivnit nejdou, ale také si stačí přečíst VOP, část o dostupnosti hry :)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Danielaa25

    Zatím nemáme informace o tom, jak se tohle bude řešit, můžeš se zkusit obrátit na podporu
     
    Danielaa25 a elbedna tohle ocenili.
  5. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Přihlášení u Kubíka mě mrzí opravdu hodně, včera jsem se mohla do hry přihlásit až večer po návratu domů, a přestože jsem to zkoušela až do půlnoci byla jsem bez šance. V práci se přihlašovat nemůžu a ráno jsem z domova vyjížděla v půl páté - to fakt nebyl čas na hraní her. Měla jsem cca 900 dnů u Kubíka a dnes se mi tam hlásí nula. Fakt mě to štve. :(
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  6. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, myslím, že nejste jediní, kdo přišel o nějaké bonusy, včetně kombajnu...a každý si stěžovat nebude. Když dojde k problému, musí se to dělat za běhu, jinak to nejde, to je jasné. Nějaká kompenzace by být ale přece jen měla. Vždy na tom někdo vydělá a jsou i tací, co prodělají. Přesto nebuďme na sebe zlí a hrajme si. Tak nějak jsme se tu vždy dohodli. Když nejde o život...;)
     
    jančajani a elbedna tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Stačí kouknout na oznámení

    Fajn hru pezt
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  8. Tony5454

    Tony5454 Pisálek fóra

    Dobrý den.
    Je sice pravda, že údržba byla hlášena ale ne v takovém rozsahu !!! To nebyla údržba, to byl velký problém. Pro mne jsou ztráty dost velké a ještě mám platit. !!!
    Dárky jsem si nevyzvedl ani neposlal, mrkvojablečná je pryč a těch bodů. Též jsem se nemohl připravit na následující hru, což je další ztráta! Proč bych se jako jednotlivec obracel na podporu, dávám do toho snad peněz dost a ne sám, tak by se mnělo postarat vedení.
    Doufám, že bude provedena náprava k naší spokojenosti.
    Děkuji.

    Omlouvám se, než jsem svoji stížnost odeslal přišlo řešení.
    Děkuji !!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/20
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tony5454

    O tom co bude kompenzováno a co dostaneš jako náhradu najdeš v tomto oznámení
    Nevím co by jsi ještě chtěl nahrazovat, doporučil bych si přečíst VOP, s kterými jsi souhlasil a přečetl jsi článek přístupnost hry.

    Fajn hru pezt
     
  10. terka990

    terka990 Zelenáč fóra

    proč mám pořád tabulku pauza. nemůžu se dostat vůbec na farmu.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,chtěla bych si stáhnout instalaci no asi někde dělám chybu,poradíte?Děkuji
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Možnost stažení samostatného klienta je odložena do doby, než se zprovozní hra. Poté bude v nejbližší době možnost si klienta stáhnout.

    Fajn hru pezt
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    No já už hraju;)tak jsem si pohrála 5 min
     
  15. karolinka.kaja

    karolinka.kaja Pisálek fóra

    Taky se mi to odhlásilo a už se mi to znovu nenačetlo. Kája
     
  16. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, mám ten sám problém, nejde se přihlásit. přes flash vůbec a v druhé verzi pořád točíme, no to je perfektní. snad se to zlepší,....
     
  17. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Já taky konec. Včera jsem ani nezasela na dnešní začátek akce. Dopoledne jsem to chtěla dohnat a po 2. hodině zase nic. Teď jsem se přihlásila, stáhla jeden bonusový kód a odhlášení. Nové přihlášení bez úspěchu. Aplikace samostatného klienta také nejde načíst. Stránka nenalezena. Takže akce goooooooooooooood bayyyyyy. By možná pomohlo akci buď zrušit nebo prodloužit. Bonusy tady moc nepomohou. Tedy pokud nám nechcete dát dostatek karet na dokončení akce - a samozřejmě k tomu zpřístupnit i samostatnou hru. Toto není urážka moderátorů, ale zpráva pro zaslání RT.
    A to nemluvím o tom, že jsem si včera nestihla vybrat dárek z adventního kalendáře a dnes nevím, zda to stihnu také. Samozřejmě si je mohu koupit za floreny, že!
     
  18. -kopi10-

    -kopi10- Zelenáč fóra

    mě to taky stále nejde a už mě to pěkně ***
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Na problému s odhlašováním se pracuje

    Dárek není potřeba vyzvedávat za floreny, poběží script, který jej otevře, viz toto oznámení

    Zatím je těžko říci, ale akce bude prodloužena, takže netřeba házet flintu do žita.

    Prosím slušně, děkuji
     
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Taky děkuji za odpověď. Farma již jede. Jenom je tolik hlášení a zpráv, že se jimi opravdu nemám čas prokousávat a hledat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.