Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už třetí den se mi v textu nezobrazují obrázky, takže nevím, jak co vypadá, což je třeba v orákulu nebo akci dost mrzuté. Vypadá to trošku, jako když nám mizeli avataři a podpisy.
     
    karbar tohle ocenil(a).
  3. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    Ahoj připojuji se ke stejnému problému s obrázky jako farmář pechfógl. Je to opravdu nepříjemné, hlavně před akcí apod. Poradíte prosím co s tím? děkuji
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky -pechfógl- a Alča0108,

    než dorazí zkušenější kolega, tak vás poprosím aby jste uvedly, jaký používáte operační systém (Windows XP, VISTA, win7, win8, win10) a jaký prohlížeč. Také poprosím o info, zda jste zkoušeli změnit prohlížeč.
    díky
    PS: já mám tento problém na windows XP a prohlížeči google chrome - v prohlížeči My Internet Browser obrázky vidím.
     
  5. Alča0108

    Alča0108 Pisálek fóra

    Já to mám stéjné jako ty sopti Windows XP a prohlížeč google chrome. Jiný prohlížeč jsem nezkoušela, nejsem zkušená v PC a neznám další prohlížeče a ani jak je změnit. Děkuji předem za jakoukoliv pomoc co a jak mám udělat.
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky tak. Jiný prohlížeč jsem zatím neinstalovala, protože bych to určitě celé shodila. Čekám na ajťáka, ale nepřišel si ani pro Mikuláše, tak nevím....
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Já sice obrázky vidím,ale během půl hodiny mě to dvakrát vyhodilo z farmy.Tohle se mě už moc dlouho nestalo.Dělá to ještě někomu nebo se něco děje?Někde nějaká chybička?
     
  8. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Ahoj, zapnula jsem si farmu, že půjdu sklidit, ale neustále mě vyhazuje hra. Musím se znovu nalogovat, chci použít kombajn a jsem zas venku. Znovu se naloguji, chci na baha a zas mě to vyhodí. Už jsem se logovala asi 6x. Co s tím?
    Díky

    U dětí na farmách ten samý problém
     
  9. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Během 45 minit jsem byla 5x vyhozena ze hry,to je smutné:oops:
     
  10. nyda

    nyda Rádoby autor

    Mi to vypadává ještě častěji. Pár věcí sklidím a konec, nic to nenahlásí a vypadne. Nyda
     
  11. dasa591983

    dasa591983 Zelenáč fóra

    Mě to vyhazuje stále,sklidím a chci koupit vodu - hop a jsem venku ze hry,3x se přihlásím ani se nestihnet načíst,a když se načte- nestihnu jít na další louku sklízet, co se zase děje - bude se stím něco dělat????Stisku sklízet kombajnem a jsem opět venku,to si znás dělají srandu??????
     
  12. Bo-bo

    Bo-bo Rádoby autor

    Mě to vyhazuje když chci plnit tulidomky>:(
     
  13. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    Problém je u RT vyhazuje to skoro všem ;)
     
  14. mamusa41

    mamusa41 Zelenáč fóra

    vyhazuje to i při sklizní plodin
     
  15. nyda

    nyda Rádoby autor

    Když jsem na fóru tak to nevypadlo, jen když se sklízí asi.
     
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Sklidím jednu plochu a šup vyhodí mě to a to je stále dokola.:cry::cry::cry:Jedna plocha - vyhazov.
     
  17. nyda

    nyda Rádoby autor

    Kde udělali soudruzi asi chybu? Takovou závadu nepamatuji, aby to speciálně vypadávalo jen při sklizni, asi pustili omylem nějaké demo.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,


    prosím chybu již netřeba hlásit, zkusíme prověřit co se děje.
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    Od tebe jsme se nedozvěděli, jaký používáš operační systém a jaký prohlížeč máš.
    Takže vyzkoušet jiný prohlížeč, jak píše kolegyně My Internet browser.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Alča0108

    Pokud používáš operační systém Windows XP tak jediné řešení je jiný prohlížeč, protože nejen že skončila veškerá podpora od Microsoftu pro tento operační systém, tak společnosti vytvářející prohlížeče, taktéž přestali podporovat prohlížeče v tomto systému a tudíž se neaktualizuje. Prohlížeč My Internet Browser by měl zatím fungovat, stáhneš si instalační soubor přímo z tohoto odkazu MIB (po kliknutí se začne ihned stahovat). Poté prohlížeč nainstaluješ.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj bludička49 a tony13257

    Problém s odhlašováním ze hry by již měl být odstraněn
     
    Naposledy upraveno: 6/12/17
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chyba s odhlašováním ze hry by už měla být odstraněna.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.