Určeno k archivaci Technické dotazy Prosinec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem fialka40, 24/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Nedá sa mi urobiť farmárska fotka ....? Je možné to opäť sfunkčniť? Ďakujem.

    [​IMG]
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fialka40

    Zřejmě je tam problém s úložištěm kde se fotky ukládají, protože se ztratily veškeré vyfocené snímky farmy
    Předám dále k prověření. Prosím tedy o trpělivost.
    Pokud potřebuješ vyfotit farmu můžeš využít nějaký program ke screenování plochy v PC např. LightShot.

    Hezkou hru pezt
     
  3. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    pezt vďaka, len ja by som tú fotku chcela mať v albume ... tiež prajem peknú hru :)
     
  4. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím,
    prosím o radu, chtěla bych si vyměnit obrázek v avataru, dám smazat současný avatar a ukáže se mi tabulka- vyskytla se následující chyba:došlo k chybě serveru opakuj později. Děkuji
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lucie1978

    Bohužel je problém s úložištěm prosím tedy o trpělivost, prověřuje se to.

    Hezkou hru pezt
     
  6. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Aha moc díky.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  7. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Fotoalbum a teda aj úložisko mi fungujú, ale farmárska fotka sa mi stále nedá urobiť ... takže nefunguje fotoaparát v hre ... :(

    ? Ďakujem.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fialka40

    Ano kontroloval jsem to úložiště obrázků již zřejmě fungují. Bohužel fotografování ještě ne prosím tedy o trpělivost, snad to brzy opraví.

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky mám stejný problém s avatarem, technická část je zavřená a z jiných dotazů mě *JÁ* navedla sem, ale vidím, že nejsem sama s tímto problémem a věřím, že se to brzy vyřeší.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Nevidím že by tady bylo něco zamknuté do čeho by jsi nemohla psát a nic ti nebránilo založit vlastní vlákno se svým dotazem. Od toho ty možnosti tady jsou a bylo by to přehlednější a ty jako zkušený uživatel fóra by jsi to mohla vědět;)
    Kolegyně tě tu odkázala na to, že se na to již někdo ptal a dostal na to odpověď, bohužel ten dotaz byl položen ve vlákně k jinému problému.
    V tuto chvíli nevíme kdy bude tento problém odstraněn.

    Hezkou hru pezt
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    petz ... no nechtěla sem zakládat nové vlákno a hledala, kam napsat svůj problém s avatarem, který je už několik dní a já doufala, že se to samo dá do pořádku.
    V jiných dotazech mě *JÁ* navedla na "Technické a platební dotazy" a tam je technické zamknuté a mě netrklo, že to bude
    v novém vlákně "farmářské fotky" o_O kde jsou jen dva dotazy (jeden na fotky a druhý na avatara) .... a kdybych založila nové vlákno "avatar", tak mi zřejmě napíšeš, že už ten dotaz byl použitý v jiném vlákně "farmářské fotky", ale sem to nemohla vědět, že jo . Hlavně, že se to řeší a taky přeji hezkou hru :)
     
    babioli tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Stále nechápu co bylo zamknuté, pokud rozkliknu Technické a platební dotazy tak se mi zobrazí vlákna a tam si vyberu vlákno které buď odpovídá mému problému a nebo založím nové

    [​IMG]

    A kdyby jsi založila nové vlákno k tomuto problému vůbec bych ti nepsal, že už se to někde řešilo alespoň by to bylo každé zvlášť.
    Pro lepší přehlednost jsem to přesunul do nového vlákna
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    Páni .... se dívám a teď jsi rozdělil jedno téma na dvě: 1. farmářská fotka a 2. problém s vložením avataru (které sem neotvírala)
    Takže kdo si to přečte, nebude vědět o co šlo (že vypadám, jako blbec už nekomentuji)... no já toto téma měla asi otevřít, ale otázka je ta, " že by bylo jedno téma ve dvou diskuzí" a věřím, že by si napsal, že se to nemá, protože ten dotaz ohledně avataru byl už dříve podán ve farmářské fotce (teď to tam už není, protože si to přesunul)
    Technické dotazy jsou zamknuté a já původně chtěla psát tam. A teď vážně nechápu já, na co se mě ptáš, když jsem se to už výše snažila vysvětlit. Hraješ si se slovíčky, jen sem chtěla poradit a viděla, že nejsem sama s tímto problémem.
    Prosím, už mi nic nepiš a já Ti slíbím, že se tady už nebudu na nic ptát ju? .... i tak přeji hezký den evainfo :)
     
    Naposledy upraveno: 3/12/16
    tatkanas1 a babioli tohle ocenili.
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    abych vše uvedla na správnou míru. Nelze psát do "Technických oznámení" (tam píší oznámení pouze BA), do sekce "Technické FAQ", protože tam jsou jenom uložené návody a tam se opravdu psát nesmí, protože je tak dáno nastavením fóra, ale sekce "Technické a platební dotazy" je určena právě k dotazům hráčů a je hráčům přístupná a lze v ní zakládat nová témata, pokud už nejsou dostupná starší vlákna pro zápis chyby. V této sekci nelze psát jen do vláken se zámečkem. Takové vlákno je uzamčené, ale kde zámeček není, tak je vlákno dostupné a lze do něj psát.
    Já se totiž domnívám, že jsi se Evi pokoušela psát do archivu a do toho opravdu psát nemůžeš. Navíc archivace je povinná a dohlížím na ní v diskuzi, bance a tech. sekci.
    Pro všechny - není problém, pokud založíte vlákno nové, ale musíte vybrat správnou sekci tj
    "Technické a platební dotazy"
    Když vlákno náhodou zdvojíte, není problém, sloučíme vlákna v jedno pro větší přehlednost. Doufám, že tohle vyjasní některé nejasnosti, které sem pocítila z vašich postů.
    Díky danda
     
    evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    JJ dandi .. nebylo to ve zlém a jsme si asi opravdu s pezt nerozuměli ... já o koze, on o voze. Víš, že sem chodím hodně málo a možná bych to měla více sledovat, vlastně bych to měla znát :p díky za vysvětlení.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  17. KáťaKatynka

    KáťaKatynka Pisálek fóra

    Prosím o radu, chtěla jsem hrát Kino a vyskočilo na mě nejen obvyklé že není žádné video k dispozici, ale ještě k tomu, že mám pravděpodobně aktivovaný ad-blocker. O co se jedná a kde se to dá vypnout, nenašla jsem to ani v nastavení hry, ani na mě nic nevykouklo, když jsem to zadala přímo v PC, mám Windows 10. Děkuji
    EDIT- a cestou nejmenšího odporu a po přečtení příspěvku 99 jsem zjistila, že na Exploreru se mi hláška neobjevuje...jinak hraji většinou na Chromu. Tak asi řešení mám...
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KáťaKatynka

    Doplňky které blokují reklamy najdeš v prohlížeči
    Kde hledat :google chrome
    [​IMG]

    V položce rozšíření hledej nějaký doplněk který tam je nainstalován např: AdBlock nebo podobný.

    Hezkou hru pezt
     
  19. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Dobrý podvečer,
    řeší se něják premium účty nebo je ticho po pěšině? děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Skodule

    Nevím co si představuješ pod pojmem řešení prémiových účtů?
    Provozovatel hry v tuto chvíli pracuje na novém prémiu a kdy bude opět zavedeno je v jeho kompetenci a samozřejmě své plány do budoucna nezveřejňuje, až bude do hry opět zavedeno dozvíš se to v oficiálním oznámení.

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.