Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Scorpius, 8/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. jassee6

    jassee6 Zelenáč fóra

    Ahojte
    V mlyne neexistuje možnosť vyroby krmiva, ani kupy na trhovisku pre stajne ktoré mam. Napr. Homare, alebo zirafy. Kupila som krmivo pre tieto stajne na trznici po tom ako som ich ziskala. Boli volne dostupne. Teraz ked som chcela kupovat po dlhsej dobe znova, uz sa tieto krmiva v ponuke nenachadzaju. V mlyne boli tiez v ponuke.Pre uzamknute suroviny(ako napr.Longsat) som nemohla krmivo vyrobit, ale v ponuke pre vyrobu tieto krmiva boli. Teraz uz nie su. Ako sa mam teraz dostat ku spominanym krmivam? Vdaka za rady
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jassee6

    Ve mlýně je potřeba zvolit záložku "Všechno"

    Screenshot_1.png

    To samozřejmě platí i pro farmářský mlýn
    Můžeš také použít vyhledávací okénko.

    Na tržnici je potřeba vybrat také oblast Farma nebo Bahamarama nebo obě

    Screenshot_2.png
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Již tři dny mně nelze nakoupit rostliny za krejcary ,přes čevený košík ,pouze na farmě,ukáže se mi možnost nákupu ,použiji ji a hodí mi to tmavou obrazovku farmy ,a musím se F5 znovu přihlásit ,baharama funguje normálně ,zkoušela jsem různé prohlížeče i klienta ,všude je to stejné.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maribeja

    Pokud to nefunguje v žádném prohlížeči, budeš se muset obrátit na herní podporu, oni se na to kouknou a popřípadě předají k dalšímu prověření kde je chyba. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    pezt díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.