Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 12/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    dobrý den, jsem připojená přes android plugin, nevím přesně název ani verzi. doteď to běželo bez problémů, ale teď se mi začal "sekat" . objevuje se mi tam, kromě reklam, to, že si mám přeinstalovat na placené. tak nevím co s tím. děkuju
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Soukromi

    Nevím co je android plugin, nicméně asi používáš zařízení se systémem Android.
    Placená verze Puffinu se mi občas objeví v reklamě ale nikdy mi to nevnucovalo si ji koupit.
    Doporučil bych aplikaci odinstalovat, restartovat telefon a poté z Obchodu play stáhnout Puffina znovu.
    Pro správné fungování je po kliknutí na přihlášení shlédnout krátkou reklamu a po uplynutí stanoveného času ji zavřít a poté už se farma bude normálně načítat.
     
  4. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    omlouvám se, měla tam být čárka. je to puffin web browser. už jsem to přeinstalovali tak to snad pojede jak má. děkuju:)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Soukromi

    Uvidíš, snad to bude fungovat, ono to na měsíc asi nemá cenu kupovat.

    Fajn hru pezt
     
  6. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    děkuju:)
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Popis problému, to je vlastně dotaz: Klik na souhlas s čímkoliv po přihlášení na farmu. Ano. Klik po přihlášení na Flash. ANO. Ale dnes musím klikat i po obnovení stránky při nečinnosti. To jako fakt? Ten klik navíc mi ruku nenamůže, ale proč? Nebo to mám jen já, že si furt hraju na sedmičkách?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Jedná se o prohlížeč Google chrome? Tam je to možné protože dokáže uspávat jednotlivé karty aby měl dost prostředků (myšleno RAM a CPU) pro jiné otevřené karty. Myslím si že to není jen výsada 7.
    Jediné řešení je používat jeden prohlížeč na farmu a jiný prohlížeč na ostatní internet.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, děkuji. Ano je to chromý Google. Asik budu muset mého PC dědu obtěžovat se znovuinstalací lišky na prohlížení, hraní, přehrávání. Opera už nende, někde mám v bedně kix... To přežiju, líp jak desítky...
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Není zač ;), 10 nejsou tak špatné :)

    Fajn hru pezt
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt, ty jsi o deset let a kousek mladší. Musela jsem se prokousat MSDosem, skamarádit s Nortonem, pochopit jednotlivá okna, když mi vzali XPéčka, oplakala jsem je, ale sedmiček se držet budu co to půjde. Banku na netu nemám a jinak je mi jedno, co kdo zjistí xD Desítky nainstaluju jen v případě nouze, že se mi nebude dát hrát v Unity...
     
  13. olgaon

    olgaon Pisálek fóra

    Jelikož flash player v prosinci končí, zajímá mne zda a jak se budu přihlašovat do hry. Děkuji za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj olgaon

    Ano hra bude pokračovat i po skončení flash playeru, hra přejde do konce roku na Unity, které bylo možno si již v říjnu vyzkoušet.

    Fajn hru pezt
     
    elbedna a vilm4 tohle ocenili.
  15. ujezdik

    ujezdik Pisálek fóra

    Zravím . Od včerejšího dne 18.11. 2020 , 22.00 hod. nejsem schopen se přihlásit ke hře . Zkoušel jsem vše co je možné udělat (vyčištění,reset atd ) dokonce i z jiných počítačů od kamarádů a nic . Vždy skončí načítání stránky na 55 % a ovečky neúnavně běží . Co s tím ?
     
    kytka50, jančajani a ldivacka tohle ocenili.
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Taky mi to nejde. Musíme počkat.
     
  17. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    taky mi to nejde - 55% a dost
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  18. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    taky mi to nejde ale podpora mi napsala ze vse funguje jak ma
     
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    asi to spadlo jen někomu,taky mám problém
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    schummi1, tak jestli podpora napsala, že to funguje, v tom případě tomu nerozumím. Máme dva PC a nepřihlásím se ani na jednom.
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.