Určeno k archivaci Technické dotazy Listopad 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem house, 1/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. house

    house Rádoby autor

    Když zadám přezdívku, heslo a dám přihlásit, objeví se jen bílá plocha - a nic.
     
  2. rum666

    rum666 Zelenáč fóra

    to samé akorát že mě to píše na té ploše Privacy police nelze najít server
     
  3. pigi741

    pigi741 Zelenáč fóra

    Dobrý den, už druhý den se nemohu dostat do banky k nákupu florenů anebo pomocníků!
    Poradíte, pomůžete mi, prosím! Děkuji
     
  4. Tylada

    Tylada Zelenáč fóra

    Ahoj.
    dokončila jsem kompletně Hrůzostrašnou noc a když chci dát všechny tři výhry do stonku, tak mi to hlásí že Perfekcionista není v mém inventáři.
    Děkuji
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pigi741,

    co přesně znamená nemohu se dostat do banky? Jak se to chová nebo co ti hra píše?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tylada

    Můj odhad na to, že dekorace není ve tvém inventáři je to že máš dekoraci umístěnou někde na ploše kde máš dekorace popřípadě ji můžeš mít v jiném řádku na stonku. Překontroluj tedy plochy kde máš umístěné dekorace a řádky kde by dekorace mohla být.

    Hezkou hru pezt
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj house a rum666

    Už by mělo být vše v pořádku

    Hezkou hru pezt
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  9. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Na fóru je informace:
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 30000 BZ, 30000 TBZ, bedna obsahující 2 ks náhodně vybraných zvířat z těchto následujících - jelen, slon, jezevec, panda červená, lenochod, tygr, mravenečník, vydra, pásovec, mýval, liška; další aktivace: 72:00 hod.

    U řádku se objevuje info:
    1x bedna se strašidelnými zvířaty

    Správně bude info z fóra, vpadly mi pandy
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj mirakoud
    děkujeme za informaci, již bylo předáno dál k úpravě.
    Přeji příjemnou hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prosíme hráče, kteří měli uložené platební údaje o kreditní kartě a po problému, který se vyskytl (uložené platební údaje se vymazaly), následně uložili znovu platební údaje o kartě a nevrátila se vám Fast pay (platební) lišta, tak do tohoto vlákna napište svůj nick ve hře a svoje ID.

    [​IMG]

    Děkujeme
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. atomo

    atomo Rádoby autor

    atomo Id:28015083
     
  13. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tuto metodu jsem zatím ještě nevyužila ale Fast pay /platební/ lištu tam také nemám.
    Id : 53681824
    PS: Myslím na budoucnost.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar

    Je sice hezké, že myslíš na budoucnost, ale pokud jsi neměl uložené platební údaje o kreditní kartě, tak v tuto chvíli nemá cenu aby jsi sem psal, protože řešíme současný stav a to ten, že i když mám tyto údaje o platební kartě uloženy, tak tam tu fast pay lištu nemám.

    Hezkou hru pezt
     
    karbar tohle ocenil(a).
  15. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Prosím o radu, jak nastavit PC, abych měla dřevěný rámeček s vybranou plochou na celou obrazovku monitoru. Možná se to dá nastavit ve hře, ale nemohu to najít. Moc děkuji za pomoc.

    Myslela jsem natáhnout obraz do šířky. Normálně hraji na starším noťasu17 a tam se mi rámeček otevře vždy na celou obrazovku. Teď zajíždím nový noťas15 pro vnučku a mám jenom rámeček uprostřed. Jak mám nastavený ten starší to netuším.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/16
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Hra je pevně dána ohraničeným dřevěným rámečkem a nejde nijak v nastavení hry měnit.
    Pokud by jsi přesto chtěla změnit velikost tak je to jen na úkor grafického zobrazení, tím že vyplníš plochu monitoru, ale nebude to pěkné.
    V nastavení prohlížeče to provedeš pomocí zvětšení nebo zmenšení zobrazení
    nastavení v prohlížeči google chrome a firefox
    [​IMG] [​IMG]
    Vybereš velikost pomocí plus nebo mínus, která ti bude vyhovovat.
    Pokud používáš jiný prohlížeč bude to obdobné, popřípadě napiš jaký a podíváme se na to

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. be-la

    be-la Pisálek fóra

    be-la Id: 1749117
     
  18. t3127

    t3127 Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    rozšířil jsem si výrobnu o dvě pozice na celkem 6. V prvních čtyřech pozicích mám výrobny hydrantu a do dalších dvou jsem dal výrobu lanýžů. Nakrmil jsem a napojil výrobny. Po znovupřihlášení do hry se lanýži nevyrábějí a je potřeba dodat další krmivo. Po dalším reloadu hry se opět lanýži nevyrábí.

    Děkuji
     
  19. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj t3127
    pokud jsi si jistý, že se lanýže před restartem hry vyráběly (máš dost krmiva i prasat), pak prosím udělej vše pro bezproblémový chod hry a pokud se bude problém stále objevovat, kontaktuj prosím herní podporu, která může prověřit, co přesně se na účtě děje.
    Díky a přeji brzké vyřešení
     
  20. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Dobrý den,
    moderátor "Já" mne navigoval s prosbou sem. V kině mám hlášku o ad-blockeru, ale nevím, kde a jak ho deaktivovat. Prošla jsem už kde co a nemohu ho nalézt. Prosím o radu, jak ho ve svém pc deaktivovat. Děkuji a hezký den M2707
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.