Určeno k archivaci Technické dotazy Květen 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 4/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. pistule

    pistule Aktivní autor

    Ahoj, používám prohlížeč Microsoft Edge, koupila jsem nový zvěřinec a nejde mi postavit na plochu. Místo je volné, při ručním pokládání mi tam běhá pouze ovečka se sbíječkou. Hru jsem resetovala několikrát. Zkoušela jsem i stavitele, ale ten nereaguje vůbec. Co s tím? Za pomoc děkuji.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pistule

    A kolik už máš zvěřinců na dané ploše ?
    Protože na jednu plochu lze položit max. 5 kusů jednoho druhu skladiště, 6 už tam nedáš.
     
  4. pistule

    pistule Aktivní autor

    Aha, tak v tom bude ta zrada, netušila jsem, že existuje nějaké omezení. Tenhle je šestý. Děkuji za odpověď.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pistule

    Není zač ;), hlavně, že je to jasné:), jinak ve FAQ je to uvedeno ;)
     
  6. Kutulka

    Kutulka Zelenáč fóra

    Pochopila jsem dobře, že do zvěřinců napřed musím vložit materiál, zvířata, stromy a pak si ho musím koupit? Ještě, že tady nehraje nikdo z vlády, mohli by se toho chytnout a chtěli by po nás taky stejný postup.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kutulka

    Nějak nerozumím.
    Od každého kusu skladiště lze získat za hvězdičky na stromu moudrosti nebo za zlaté banány ve starověkém opičím chrámu, aktivací run, respektive soch.
    Proto aby jsi mohla rozšířit skladiště na maximální kapacitu musíš získat plány na rozšíření a ty lze získat jen splněním příslušných úkolů.
    Další skladiště lze zakoupit ve farmářském obchodě za floreny.
    Jinak vše je popsáno ve FAQ Skladiště: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna

    Fajn hru pezt
     
  8. RoRi99

    RoRi99 Zelenáč fóra

    Dobrý deň, už som vám písala, že vďaka pomalosti hry na začiatku a konci akcií som prišla o 8 florénov. Odpoveď samozrejme, ako inak bola, že chyba je v mojom počítači. NIE JE. Odsledovala som si to. VŽDY keď začína / končí akcia, je PROBLÉM niečo načítať, urobiť. TOTO sa neustále opakuje a pred tým to nebolo /teda keď bol flash/. Stačí si priznať, že to nefunguje ako má.
    Taktiež v ďalšej akcii mi nedovolilo otvoriť nejaké debny, lebo to zase nešlo. To už naozaj nemám slov na to. A že už dlho nejde vyrábať v marmeládovni tretiu úroveň - základnú zmes pre mrkvovo jablkovú zmes, to som už tiež hlásila, teraz to už cez týždeň nejde.
    Naozaj kvalita hry nie je taká ako bola, smutné je, že si to nepriznáte, a my na to doplácame
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj RoRi99

    Bohužel nevím co kde jsi hlásila.
    Zpomalení na začátku akce je normální, protože se všichni snaží přihlásit a rychle sklidit a zasít a to servery v tuto chvíli nezvládají. A je nesmysl čekat na dodávání do akce v poslední minuty. To je ten stejný problém.
    Bohužel nove technologie je náročnější na výkon počítače, proto může docházet ještě k výraznějšímu zpomalení.
    Ohledně marmeládníka, tam po otevření marmeládníka klikni na kartu číslo 1 a poté odejdi na jinou plochu, poté se vrať do marmeládníka a přepni na jakou kartu chceš a můžeš začít vyrábět.
    A k věci já nebo mí kolegové nejsme provozovatelé hry, pouze dobrovolníci, kteří se snaží vám poradit, pomoci, aby hra byla hratelnější.

    Fajn hru pezt
     
  10. krajickova32

    krajickova32 Zelenáč fóra

    PORADÍ MI PROSÍM NĚKDO JAK NA ARBORETUM? MÁM SPLNĚNÉ UKOLY I JSEM SI JEDEN KOUPILA NA NEJDE MI NAISTALOVAT JE PŘEŠKRTNUÝ.NA BAHARAMĚ MÁM JEN JEDEN.DÍKY ZA POMOC
     
  11. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krajickova32,
    aby si mohla položiť arborétum na plochu, musíš mať aktivovanú sochu Baha arborétum v Antickom opičom chráme,
    je to 7. chrámová miestnosť, prostredná socha v druhom rade.

    Je to drobná chyba, ktorá je nahlásená k oprave > TU <

    Prajem peknú hru Scorpius

    PS:
    prosím Ťa, svoje príspevky a otázky na fórum píš malým písmom,
    veľké písmená znamenajú kričanie a tu na fóre po sebe nekričíme
    ;)
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  12. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ahoj .Proč nemohu otevřít bedny?Vůbec nereagují na klik.Hru jsem restartovala.Hraju Klienta.Díky.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Teď jsem zkoušel u sebe v klientu a normálně bedny otevírat šly.
    Problém ještě přetrvává ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.