Určeno k archivaci Technické dotazy Květen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Stále nevidím některé obrázky na fóru v google chrome.Vše pro bezproblémový chod farmy jsem provedl hodněkrát.Tak se chci zeptat,co můžu ještě pro to udělat?V mozille vše OK.
    předem díky
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Mám dojem, že Google chrome blokuje načítání obrázků z nezabezpečených stránek, tedy ty, které nemají https.
    Koukni na to tím, že otevřeš daný obrázek v nové kartě.
    Pokud je to tak bohužel s tím nic neuděláš.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Nejsem v google chrome, ale v Browseru, no dříve jsem na foru viděla téměř všechny doplňky hráčů a teď jich taky plno nevidím, no určitě napíšete, že je to jednodušším prohlížečem ... ale dříve nebyl takový problém a možná to má vliv i na jiná úložiště obrázků - když pictu nefunguje, tak nevím :p
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,tak to se nedá nic dělat.:oops:
    Ale i tak díky!
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Schválně sem dej adresy obrázků, které nevidíš.
    Další věc je asi tvůj operační systém, jestli se nepletu tak XP, že ?
    Tam už ta podpora ze strany GCH skončila, takže to může být i tím.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Zřejmě nejsou aktualizovány certifikáty v GCH, tak proto. Možná by se to dalo vyřešit extrakcí mých certifikátů z GCH. A nebo vyzkoušej jestli by ti nešel nainstalovat prohlížeč Edge, ten je postavený na chromiu a dokáže převzít veškeré nastavení z GCH. Osobně jsem ho začal používat místo GCH jako výchozí prohlížeč a musím říci, že pro mě funguje lépe než GCH.
    Toto platí i pro MIB evainfo, i tam by se to dalo vyřešit extrakcí certifikátů z Firefoxu, ale je to pracnější. Už jsme to přece dělali ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A jak se provádí ta extrakce?Jsem přece jen antitalent na komply!
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Já bych tu vložil soubor certifikátů co mám já a ty si je vložíš do svého prohlížeče.
    Hlavně teda musíš najít položku v nastavení prohlížeče správa certifikátů.
    Já to mám přes 3 tečky - nastavení a do vyhledávacího pole zadáš certifikát

    Screenshot_1.png

    Pokud dokážeš najít tuto položku, otevřeš to a objeví se tabulka kde se potom importuje do daných záložek to co bych ti tu dal.

    Screenshot_2.png

    Mohlo by to pomoci
     
    DANKA722 a kaolín11 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Přesně.

    1 soubor
    2 soubor

    Soubory mají název podle záložky, takže si je stáhneš, dáš třeba na plochu, potom podle toho otevřeš záložku a dáš importovat a vybereš příslušný soubor.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm,soubory sem stáhnul do složky,ale když pak dám importovat,tak je nikde nevidím!
     
    pezt tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Zřejmě jsou v jiném formátu, než tvůj prohlížeč podporuje, zkusím tedy něco jiného, to jsem měl přednastaveno, tak jsem to nechtěl měnit. Vydrž, potom edituji tento příspěvek.

    EDIT

    1 soubor
    2 soubor
     
    Naposledy upraveno: 2/5/20
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to marný,jeto marný,je to marný! Prostě se budu dívat na obrázky v Mozille a pak si tex přeložím na google! Asi jako bych se pravou rukou škrábal za levým uchem!:wuerg:
    Díky za snahu.
    Prostě složky nevidím a když jsem teda najel ve složce na certifikáty a dal instalovat,tak se nic nestalo.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Ještě poslední typ souboru

    1 soubor
    2 soubor

    Potom už to teda asi nepůjde, v GCH jsem to nikdy nedělal, pouze z Firefox do MIB a tam to šlo úplně normálně, i když se jednalo o jiný prohlížeč, jen postavený na stejném jádru, nevím proč to tedy nejde z chromu do chromu.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Taky nic.
    Ale není se čemu divit.Vždyť můj notebok už je dávno za zenitem!:wuerg::cry:
    Ale je možné,že chyba může být mezi klávesnicí.........
    Zatím.
    A díky!
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Škoda, v tom případě už jsem vyčerpal všechny možnosti, myslím si, že chyba nebude mezi židlí a klávesnicí, asi nekompatibilita nebo ...
    Není zač :), i když jsem moc nepomohl:(
     
  19. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Ahoj, po 2 letech jsem se vrátila k farmaření a ráda bych hrála hru také na svém telefonu (iPhone SE). Jaký prohlížeč momentálně funguje? Četla jsem tu o Puffin web browser a Photon, ale všechny příspěvky jsou pár měsíců staré a četla jsem aktuální recenze na ty prohlížeče, že v nich některé hry přestaly fungovat. Chtěla bych se proto zeptat, jestli je tu někdo, kdo aktuálně hraje hru na iPhonu a funguje mu, jaký používá prohlížeč. Nerada bych si koupila prohlížeč (vím, že free verze už není dostupná) a pak zjistila, že na něm Farmerama už nefunguje, díky.

    EDIT: Už mám Puffin a funguje, děkuju! :)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/20
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zelenamys

    Osobně bohužel teď odzkoušet nemohu, a nevím, jestli je tu nějaký hráč který hraje na iPhone, nicméně sleduji diskuse na jiných fórech a tam hráči píší, že Puffin Pro na nich funguje bez problémů.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.