Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 3/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22

    Myslím si, že dekorace která ti chybí, tak ji máš už někde na herním účtě.
    Moje domněnka je, že lze mít jen omezený počet, těchto dekorací, ale v tuto chvíli to prověřujeme jestli to není chyba, že ve výprodeji některým hráčům chybí některé balíčky.
    Teď jsem dostal informaci, že hráčům, kterým chybí některý balíček s dekorací v avizovaném výprodeji, mají kontaktovat podporu, kde budou následně předáni, k prověření dále.

    Fajn hru pezt
     
  4. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Stonek "Velikonoce 2015", který má zkrátit dekorace o 5%, mi dnes ráno nefunguje. Čas dekorací zůstává stejný, i když od aktivace uplynula jen cca čtvrthodinka.

    EDIT:
    O 5 hodin později je stonek najednou nesklizený.
    Takže ráno po 6.hod - stonek jsem aktivovala, normálně ubíhal čas do další aktivace, stonek byl zamčený. Bonus zkrácení nebyl vidět v liště a sklizené dekorace měly plný čas. Zkusila jsem znovu načíst (F5) a stav stejný - bonus nefungoval, ale stonek stále zamčený a vyčerpáno cca 15-20 minut z hodinového působení.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/19
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj krtekradek73

    Bohužel tohle není chyba, dnes jsem ráno sklízel tento řádek také a vše naprosto v pořádku.
    Nyní jsem otestoval a také jsem žádný problém nezaznamenal.
    Bohužel zřejmě došlo k tomu, že se data o sklizni tohoto řádku neodeslali na server, tudíž u tebe se jevil řádek jako aktivní, ale ve skutečnosti nebyl. F5 není plnohodnotné refrešování hry, nejlepší je pro změny se odhlásit a přihlásit, respektive zavřít celý prohlížeč.
    Doporučil bych vyčistit prohlížeč a také data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    A také zkontrolovat internetové připojení jestli nedochází k výpadkům.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Děkuji. Čištění pro jistotu udělám.
    Přiznám, že mě nejvíc překvapilo, že byl řádek zamčený. Kdybych se vrátila a byl ke sklizni, ani bych nepsala, protože na chyby v komunikaci jsem zvyklá jako asi každý (ruční obsluha chlévů a problikávání značek hotovo, chyby při nákupu vody, když dojde nádrž, atd.).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    krtekradek73
    Bohužel někdy se to tak stane, samozřejmě to potom naštve, ale je to jen hra ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. CimrmanJaroslav19

    CimrmanJaroslav19 Zelenáč fóra

    Po sklizení kombajnem na komfortním poli toto zůstalo s plodinami. Po přejití na další herní pole se na předchozí již nejde dostat. Nové přihlášení ke hře také nejde, nenačítají se pole.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj CimrmanJaroslav19

    doporučil bych pročistit prohlížeč a také data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Můžeš hru vyzkoušet také v jiném prohlížeči.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    [​IMG]

    Po rozkliknutí Stromu moudrosti a snaze vylepšit runu hnojníku se mi nedaří zobrazit v prohlížeči Firefox cenu vylepšení. Nelze ani po kliknutí, kdy se pouze zobrazí dotazovací okno, zda si skutečně přeji aktivovat runu. Totéž se děje u všech vylepšitelných run.
    Systém používá Firefox Quantum 66.0.3, win 10, aktualizovaný FP.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovinka - zkus kouknout na kolik máš lupu prohlížeče. Tento jev se stává, pokud máš lupu na více než 100%, popř. na míň. Také to může být způsobeno nastavením rozlišení obrazovky.
    U mne vše ok ;)
    Screenshot_6.png
     
    Honzulka05 a Sovinka tohle ocenili.
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Au - to opravdu bylo s lupou pohnuto, na 110% - moc děkuji za vysvětlení, to mě vůbec nenapadlo. Celé roky jsem hrála bez zaznamenání tohoto projevu a sama lupou nehýbu, ač vím, že zrovna tento prohlížeč sdílím, změny velikosti jsem si nevšimla.
    Zrovna jsem zkusila a na těch 110% vidím oznamovatel také správně - je tedy pravděpodobné, že včera si druhý uživatel nastavil zvětšení ještě vyšší a já si toho nevšimla...
    Opravdu díky, co se člověk nedozví, jak rozdílně reaguje...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka, jsem ráda, že se našlo "jádro pudla" ;)
    Hezkou hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.