Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
  2. jezule

    jezule Zelenáč fóra

    Ahoj zdravím , chtěla bych hrát farmu občas i na tabletu a nebo v telefonu,ale podle návodu co je uvedený v FAQ mi to nejde nastavit ,pořád mi to píše,že nemám Flesh player a to co jsem našla v návodu z fora jsem zkoušela všechny tři verze mám na tabletu Windows 10 a android poslední verzi 7 pokud mi někdo můžete poradit budu ráda jsem antitalent na tyto věci můžete i holoubkem děkuji na farme mám jméno jezule
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jezule

    Nejdříve se podíváme na tablet, pokud tam máš plnohodnotný systém Windows 10 tak tam by měla jít farma hrát na běžných prohlížečích jako je Google chrome, Firefox, Edge. Akorát je potřeba stáhnout flash player a nainstalovat ze stránek Adobe.
    Nevím jaký aktuálně tam máš prohlížeč, který používáš, až potom bychom přistoupili k bližší pomoci s instalací.
    Dále máš asi telefon, který má operační systém Android, tam je potřeba mít speciální prohlížeče, které už v sobě flash player mají.
    Osobně bych doporučil prohlížeč Puffin, který stáhneš s Google play, nepotřebuje žádnou aktivaci pouze nainstaluješ otevřeš napíšeš www.farmerama.cz a pouze zvolíš češtinu, ve výběru jazyka, bude tam automaticky angličtina USA a můžeš se přihlásit
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  4. jezule

    jezule Zelenáč fóra

    pezt děkuji špatně jsem se vyjádřila počítač a notenbook mám ve Widows 10 tam mi farma běží v pohodě,ale tablet a telefon mám v android 7 nevím proč jsem tam zamotala ten Windows Puffin jsem si stáhla ,ale nějak mi to nefunguje jdu se s tím dále poprat snad to půjde ,děcka i vnoučata jsou na android alergická ,že si mám koupit pořádný tablet a telefon ,oni myslí Apple to neříká zase nic mně ,pro mně zbytečně drahé,jsem s androidem spokojená už mám kolikátý telefon a nyní jsem si pořídila tablet jen tam dostat tu farmu ,zkusím to znova dle tvé rady snad to půjde,zatím děkuji a omlouvám se za tu blbost co jsem napsala,když se mi to nepovede tak se nedá nic dělat.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jezule

    Rozumím, každý je zvyklý na to svoje. Nicméně na androidu by měl fungovat, zmiňovaný Puffin. Bohužel momentálně nemám po ruce telefon s androidem 7. Svůj mám pouze 5, ale zítra mohu ověřit jestli tam není nějaký problém s funkčností. Jakmile dorazím z práce dám sem vědět jak test proběhl.
     
    X-mole tohle ocenil(a).
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě spíš Puffin hlásí, že se nemůže připojit. Ani na mobilním netu, ani na wifi. Takže mimo domov není šance hrát. :cry:
    (chyba Puffinu?)
    Není ještě nějaký jiný prohlížeč? Nenašla jsem...
    EDIT ještě vím o Photonu, ale s ním se domluvit je taky někdy sranda...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Bohužel po poslední aktualizaci, se stává, že to hlásí, že nemá připojení.
    Je třeba tedy počkat, na nějakou opravu ze strany vývojářů aplikace.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj jezule

    Bohužel jsem zjistil, že v Puffinu je vinou poslední aktualizace problém, proto ti to asi nejde.
    Další alternativou, je tedy, jak píše hráčka janaj prohlížeč Photon Flash Player, který také stáhneš s Google play, ale ten není tak svižný a moc jsem si sním nerozuměl.
    Další alternativa je prohlížeč FlashFox, ten mi připadá schůdnější, ten lze také stáhnout Google play.
    Uvidíš co bude u tebe fungovat lépe nebo na co si zvykneš.
     
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Uuuž to jede. ;) Tak snad to bude dobré.​
     
  9. jezule

    jezule Zelenáč fóra

    petz Přeji hezký den zkoušela jsem ty druhé dva prohlížeče a něco tam dělám špatně nebo si s nimi moc nerozumím,ale včera se mi podařilo nainstalovat Puffin a až na to že jedu asi divným způsobem to funguje jen se musím stále připínat do češtiny po vypnutí ,ale to nevadí zatím to jde a časem snad se tomu vychytají mouchy jinak moc děkuji za radu ,bez ní bych asi to nerozjela
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jezule

    To je bohužel jediná nevýhoda Puffinu, že je potřeba přepnout na češtinu, protože načítání probíhá s amerických serverů, proto tam je vždy nastavena angličtina.

    Fajn hru pezt a prima farmaření na mobilu přeji
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Nato jsem se chtěl zeptat již dříve,proč tam mám v tom pufinu na farmě neustále angličtinu,ikdyž jsem stránku opustil v češtině? Já to obešel tak,že českou stránku farmy mám uloženou v knihovně.Ale je to takové otravné a kolikrát zapomenu přepnout na češtinu a pak pochopitelně nemohu nic najít,jen podle obrázků.Asi se to nedá nějak řešit?
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Bohužel nedá, jak jsem psal, načítání probíhá, přes servery v USA tudíž anglická lokalizace geo IP adresy, která určuje jak se hra přihlásí na úvodní stránku.
     
    X-mole, tydýtková a kaolín11 tohle ocenili.
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kaolínko11

    V pufinu si stačí nastavit stráku přihlášení jako hlavní (domovskou) tedy v cs lokaci.
    Pokud nevymažeš nastavení prohlížeče pak se vždy otevře v cs lokaci.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jéjda, a kde se to v puffinu nastavuje ? Já se o to snažila - hledala jsem, a nepovedlo se. Občas jsem myslela že ano, ale při dalším otevření byla stránka znova anglická (americká)...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ona se dá ta česká stránka uložit do knihovny.Po otevření pufinu pak najedeš v levo nahoře do menu a tam na druhou ikonu z leva( s těma hvězdičkama),funguje stejně jako záložka na počítači.Klikneš a máš přihlašovací stránku v češtině.Používám to více než změnu jazyka,zdá se mě to rychlejší a pohodlnější(nemusíš stránku zvětšovat).
     
    tydýtková a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Je to jednoduché a však rozdílné u různých verzí.
    Stačí vstoupit do nastavení (tři tečky nad sebou v pravém horním rohu) pak kliknout na (ozubené kolečko)
    Zde najdeš NEW TAB url: kliknout...
    Zde označit URL a ručně vepsat do dolního obdélníku www.farmerama.cz
    Pak se puffin vždy otevře na farmě.

    Nebo stránku jednoduše můžeš uložit a pak zvolit jako hlavní.
    Dokonce se dá puffin synchronizovat s PC
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Kluci děkujuuuuůůůúúúú !
    Nevím co jsem dělala špatně, ale už jsem si to uložila všade :-D
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Bohužel toto nastavení na některých prohlížečích nejde, viz tvůj CometBird. Dále také My Internet Browser.
    Tam se musíš spokojit s klasickým nastavením v okně hry, kdy klikneš pravým tlačítkem myši a vybereš položku nastavení

    [​IMG]

    V otevřeném okně, pokud není, zvolíš povolit a to je vše.

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Aha, tak to mám. I tak to jede jak ...šnek...
    Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.