Určeno k archivaci Technické dotazy Duben 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Janké861, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj. Při kliknutí na Předvolby výstrah na mně vyskočilo toto okno. Máte to někdo také nebo je to jenom u mně?

    [​IMG]
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jané861,

    během posledních dvou dní prošlo fórum kontrolou na přítomnost viru a nebylo nic nalezeno. Nejsi totiž jediná, kdo tuto hrozbu hlásil, máme podobné oznámení potvrzeno i přes herní podporu. Bohužel se nepodařilo zjistit co toto hlášení vyvolává.
     
    pajaable a Janké861 tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě taková hláška občas vyskočí i na YouTube a nebo ČSFD.
    Kamarád mi prolezl půl PC a taky neví co to způsobuje.

    Většinou to ignoruju, ale občas dám restart PC, udělám průmaz a jednou za týden nechám PC projet celkovým testem.
     
  4. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj pajda361.
    Děkuji za odpověď.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Před dvěma dny jsem dávala vařit 20 smoothie a 10 marmelád, dokončilo se jen 17 a 7 ale přísady se odečetly na všechno, kolik se spotřebovalo surovin nevím. Od té doby dávám vařit jen po 1 - 3 kouskách a zdá se, že takto je to v pořádku. Dneska jsem si ale všimla, že ze 14 cukrových stromů vypadlo jen 11 cukrů.
    Je to jen u mě?
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Xenie6161,

    bohužel tohle zde na herním fóru nejde prověřit, v tomto případě bude lepší se obrátit na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  8. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Děkuji, zkusím to.

    Prosím, můžete mi ještě poradit? Dostala jsem odpověď z podpory a podle toho, co píší, vidí na účtě něco jiného než mám na ploše. Dá se na odpověď nějak odpovědět nebo musím vyplnit nový formulář?
     
    Naposledy upraveno: 3/4/16
  9. draha49

    draha49 Rádoby autor

    ahojky, jak to, že mi nejde moringa XXL nasadit na obyčejnou, díky
     
  10. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Zdravím... prosím vás od začiatku prebiehajúcej akcie sadím akciovú rastlinu, ráno som mala cez 10 000... teraz som si išla obrať, pozriem a ja mám len 600 ks???? o_Oo_Oo_O Podotýkam, nič som ešte nevyrábala, robím to až nakoniec, keď mám všetko komplet. Mám sa obrátiť na podporu? o_O

    Ospravedlňujem sa, ak som napísala do nesprávnej sekcie, ale nevedela som nájsť, kam napísať... :sleepy:
     
    bill tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Draha49,

    pravděpodobně jde o moringu XXL získanou během Renza. Postav ji na volnou plochu ne na základní strom. Moringa XXL z Renza se skládá ze základu a upgradu, tedy se po odstranění z plochy rozloží na strom a upgrade.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj KiQuSiQ,

    s tímto problémem se budeš muset obrátit na herní podporu, zde na fóru težko ověříme co se stalo.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    KiQuSiQ tohle ocenil(a).
  13. dadunka

    dadunka Pisálek fóra

    moc děkuji
     
  14. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    ahoj, snad píšu v mezích, nic jiného jsem nenašla... Na stonku jsem vždycky měla za odměnu i šlechtěnce - hnědé prase a bílého netopýra, teď už jsou jen body nebo krejcary. Nic jsem nedělala. Prosím o radu...
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sabma411

    Nevím, co přesně hledáš, jestli hledáš zmiňované řádky, tak je najdeš v kategorii Předmětové, popřípadě v Kategorii Všechny
    [​IMG]
    [​IMG]

    Při sklizni stonku jsem měl v info okně informaci, že jsem dostal oba zmiňované šlechtěnce.
    Překontroluj tedy jestli máš zmiňované řádky aktivované nebo jestli ti tam třeba nechybí nějaká dekorace.

    Hezkou hru přeji
     
  16. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Super, díky moc. V tom stonku jsem se moc nevyznala a měla to překliknuté jen na sklízení výše zmiňovaných... :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/4/16
  17. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím,když chci vložit příspěvek do fóra, zůstane mi tam celá nabídka "nahlásit, upravit, odstranit". Už jsem požádala o radu spoluhráče přes poštu,vše jsem provedla podle návodu a mám to tam zase. Tak nevím, co dělám špatně. Díky za radu.
     
  18. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj medved222
    můžeš prosím upřesnit či doplnit screenem, kde konkrétně ti zůstává nabídka? Pokud pod tvým příspěvkem, je to v pořádku - vypadá to takto, tato nabídka slouží k tomu, abys mohla nadále se svým příspěvkem pracovat.
    Příjemnou hru
     
  19. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Ano, je to pod příspěvkem, můžu ho zrušit i upravit. Když kliknu ale na odpovědět,zůstane mi tam celá nabídka.Jsem počítačový analfabet, tak se mnou se musí po lopatě.
     
  20. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    To, že se při použití volby Odpovědět automaticky vloží citace příspěvku, na který odpovídáš, je vlastnost fóra, kterou nezměníme.
    [​IMG] Citace a možnost Odpovědět se používá spíše v případě, že je mezi původním příspěvkem a tvou odpovědí větší množství příspěvků a nešlo by moc poznat, na co vlastně reaguješ.
    V případě, že nechceš odpovídat na konkrétní příspěvek, ale jen se ve vláknu vyjádřit, stačí sjet dolů na stránku a začít psát do prázdného pole a pak jen kliknout na zelené tlačítko Odpovědět. [​IMG]
    Druhou možností je vždycky citaci příspěvku vymazat. Pokud totiž budeš citovat příspěvek hned nad tvým nebo jen pár příspěvků nad tvým, může to být "ohodnoceno" varováním až body za porušení Pravidel fóra.
    Doufám, že je to trochu jasnější :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.