Určeno k archivaci Technické dotazy březen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, poradili by ste mi prosim Vas? Chcela som si ako zvycajne vycistit FP podla Vasho navodu a vyhadzuje sa mi takato hlaska:
    [​IMG]
    a nejako tomu nerozumiem. Teda anglicky rozumiem, ale preco ma o to ziada??? Dakujem.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj duna-duna1,

    podle toho co vidím, tak ti to píše, že nemáš nainstalovaný Flash Player. V jakém hraješ prohlížeči a v jakém jsi otevřela tento odkaz?
     
  4. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj Pajda, stale hram v GCH, nic som nemenila.

    EDIT: A flash player som nainstalovany mala...
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No a otevřela jsi odkaz pro čištění FP v GCH?
     
  6. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ano Pajda, vzdy som to takto robila, podla Vasho navodu, nikdy nebol problem a posledne asi 4-5 dni mi vyskakuje tato hlaska. Vzdy otvaram farmu v GCH. Myslis teda, ze by som si mala opat stiahnut Flash Player?
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    duna-duna1: Zkoušel jsem to u sebe a funguje to normálně, asi by to chtělo FP odinstalovat, stáhnout nejnovější verzi a nainstalovat tu.
     
  8. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    OK Pajda, skusim to, velka vdaka. Pekny vecer, alebo teda uz aj mozno dobru noc prajem.

    Edit: Tak som ho odinstalovala a znova nainstalovala a skusila znova vycistit cez webove rozhranie podla Vasho navodu a znova mi nabehla rovnaka hlaska, tak som klikla na ''download FP'' a ide mi to uz v poriadku. Sice tomu velmi nerozumiem, ale hadam to bude OK. Este raz velka vdaka.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/17
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vzhledem k tomu, že se mnou kolega řešil podobný problém, že se mu zničehonic ztratil flash player, domnívám se, že se u tebe stalo něco podobného, jako u něj a flash player nebyl zatržený v nastavení pluginů.

    Do nastavení se lze dostat pomocí příkazu v prohlížeči chrome
    chrome://plugins
    a je třeba zkontrolovat, zda je zaškrtnuto toto políčko "spuštění vždy povoleno"
    pokud není zatrženo, bude se v některých případech prohlížeč tvářit, že flash player není nainstalován.


    [​IMG]

    Problém může způsobit přerušená aktualizace, v jeho případě to byla aktualizace Adobe PDF, ale mohl by to udělat jakýkoliv produkt Adobe, protože si automaticky sahá na své aplikace a pluginy.

    Příště než budete přeinstalovávat, zkontrolujte pro jistotu, zda je plugin spuštěn a povolen. Návod sem dávám hlavně pro ty hráče, kteří by mohli mít stejný problém, který se náhle projevil v posledních dnech.

    Příjemnou hru danda
     
  10. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Dakujem Dandi, skontrolujem to.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    nejsem si stále úplně jistá, jestli správným způsobem a na správné místo oznamuji chybku ve hře, pokud to jde udělat na vhodnějším místě a lépe, tak prosím o usměrnění.
    V minulosti se tento problém již jednou řešil a nepovedlo se mi dohledat, jestli byl tehdy vyřešen, nicméně nejméně půl roku jsem s tím neměla žádný problém, až teď cca od posledního dne valentýnské akce se mi to jednou denně nebo ob den přihodí.
    Při vstupu do nebe dojde při pouhém přejetí myší přes stonek směrem k ikoně pomocníků ke zobrazení většího okna tooltipu, které pak nemizí ani při přechodu na jiné plochy, ani po aktualizaci F5 a je nutno ostře restartovat. Přikládám obrázek po obnovení F5.
    Hraju v GCHrome.
    [​IMG]
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Bohužel tato chyba ještě nebyla ze strany RT řádně odstraněna
    Zmíním se znovu v reportu o této chybě

    Hezkou hru pezt
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  13. betr

    betr Pisálek fóra

    Zdravím, nevím proč, ale nejde mi umístit stáj II. Na divoké louce mám vyběh pro husy. V inventáři najdu výběh pro husy II oranžový, nabízí se položení, ale na ploše se nezvýrazní výběh pro husy a i když na něj kliknu, tak se upgrade nepoloží. Zkoušel jsem znovu načíst hru i jiný webový prohlížeč - Firefox a Opera. Jiné upgrady lze umístit bez problému. Flash mám v. 24,0,0,221.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj betr

    Polož tento upgrade přímo na plochu bez základu. Tuto stáj jsi dostal jako odměnu v jedné dřívější akci a obsahuje již základ, po jejím umístění a při prvním zbourání se rozloží na upgrade a základ a následně jej budeš již umisťovat na základ.

    Hezkou hru pezt
     
  15. betr

    betr Pisálek fóra

    Funguje, diky.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    betr
    Není zač ;)
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    V FAQ je uveden seznam Startovacích balíčků k chovu, které se zakupují za hvězdy na Stromě moudrosti, zde je uveden u Chovatele žab a koček žádaný počet 50 hvězdiček, zde:

    [​IMG]
    Ve hře u Stromu moudrosti je uveden rozdílný počet, 55 hvězdiček, viz:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Děkujeme za upozornění, prověříme a popřípadě opravíme ve FAQ.

    Hezkou hru pezt
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  19. hooonza

    hooonza Zelenáč fóra

    Ahoj. Proč nejde platit debetní kartou?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hooonza

    Tvůj dotaz, že nejde platit debetní kartou je trošku obecný. Kartou lze platit, je ovšem k tomu potřeba splňovat určitá kritéria.
    Typ platební karty musí odpovídat předvolbám daných v bance ve městě, tedy VISA nebo MasterCard. Dále je nutné mít povoleny platby na internetu a do zahraničí v nastavení tvé karty a samozřejmě dostatek finančních prostředků na tvém účtě.
    Při vyplňování platebních údajů je potřeba postupovat obezřetně a zadávat všechny potřebné údaje viz. návod Kreditní karta
    Další věc, pro platbu nelze využívat Blesk peněženku a další podobné karty.

    Hezkou hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.