Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivanka1980, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    I přesto,že mám všechny dekorace na Punkovou misi,při kliknutí na uložení dekorace mi neustále hlásí,že dekoraci nemám
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivanka1980

    Dekorace potřebné do řádku Kukaččí chov je zpět - Kukaččí máma II, Bahenní koupel - rituál II, Kukaččí vejce II a Punkova mise II, je nejprve potřeba složit na ploše tím, že dáš základ a na něj se položí upgrade poté tuto dekoraci vrátíš do inventáře a poté ji budeš moci vložit do řádku.

    Hezkou hru přeji
     
  3. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Zdravím, prosím mohol by mi niekto poradiť ako spojazdniť farmeramu na mobile klasicky cez internetový prehliadač, nie cez aplikáciu? Robí mi to problém ak stiahnem flash player, idem inštalovať ale píše, že sa súbor nenašiel o_O... neviem sa pohnúť ďalej, ďakujem :cry:
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj KiQuSiQ

    Chtělo by blíže specifikovat jaký máš telefon respektive operační systém na telefonu. Pokud používáš systém android tak ti na klasickém prohlížeči farma nerozjede, protože tento systém samostatný flash player nepodporuje, samozřejmě lze použít prohlížeče, které jsou zmíněny v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android. Osobně mám dobrou zkušenost s Photon Flash Player & Browser
    Tyto aplikace budou dostupné i pro operační systém iOS (iPhone).

    Hezkou hru přeji
     
  5. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Ďakujem, aplikáciu som dnes už stiahla a skúsila, tá je v pohode, chcela som však cez klasický internetový prehliadač, ale keď to nejde tak to nejde, vystačím si s apkou ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  8. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    díky,to by mne nenapadlo
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivanka1980

    Není zač
    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj,nejde mi sklidit stonek kombajnem,přestože mám měsíční předplatné ráno mi to fungovalo a nyní mi to píše že je neaktivní jinak kombajn a ostatní pomocníci fungují normálně.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maribeja

    Bohužel, někdy se toto stane, že se kombajn pro stonek jeví jako neaktivní, doporučuji aktualizovat hru pomocí F5, popřípadě restartovat hru a mělo by být vše v pořádku.

    Hezkou hru přeji
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Děkuji pezt udělala jsem to a už to funguje
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja

    Není zač
    Vyřešeno
    Zamykám
    [​IMG]
     
  14. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    "Svatodušní kytice" mi nedává -20% času při pěstování, ačkoliv ji mám aktivovanou.
    (NEPOMOHLA ani obligátní a zde tolik oblbená "expertní" rada: vymazání historie, cookies a pod, v prohlížeči. Ani restart hry.)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
  15. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj MartinVydrz
    Svatodušní kytice dobu pěstování o 20% času nezkracuje, k tomu slouží na hřbitově Strašidelná kytice.
    [​IMG]
    Přeji příjemnou hru
     
  16. sisinka

    sisinka Pilný autor

    zdravím, už pár dní sleduji, že údaje zaznamenané ve spodní liště se mi zobrazují obráceně- nejnovější zprávy mám až dole, předtím jsem je měla zcela nahoře. Možná to mám jen špatně nastavené, ale nemůžu přujít na to, kde se to nastavuje. Můžete mi poradit jak na to, abych měla nejčerstvější záznamy zase úplně nahoře? Děkuji.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sisinka

    Řazení ve spodní liště nejde nějak nastavit, tuto chybu jsme předali k prověření, prosím tedy o trpělivost.

    Hezkou hru přeji
     
  18. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    ALE samozřejmě, že jde o můj překlep: měl jsemna mysli Strašidelnou kytici. Kdo si má ty názvy všechny pamatovat? Prostě nefunguje. Strašidelná.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/16
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MartinVydrz

    Strašidelná kytice se musí použít před zasetím děsivých rostlin, poté ti bude bonus účinkovat, jestli jsi ji použil až po zasetí tak musíš počkat do další setby, pak ti teprve zkrátí růst.
    Bez použití Strašidelné kytice
    [​IMG]

    S použitím strašidelné kytice
    [​IMG]

    Pokud se ti čas nepřepočítá hned tak zkus přejít na jinou plochu a vrátit se zpět, pak by mělo být vše ok, ale také to znamená, že jsi nedodržel "expertní " radu jak pročistit prohlížeč a popřípadě celé PC. Vše pro bezproblémový chod hry

    Hezkou hru přeji
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  20. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Děkuji za radu, ale jsem lvl 89, takže hru nehraju týden.
    Ze své profese toho vím o PC a čistění víc než je mi milo.
    Což taky zkusit jednou hledat chybu u sebe a ne u klienta jenom, "experti"?

    Znovu jsem nasadil strašidelnou kytici.
    Funguje.
    Nicméně na ni opět dám Pinkie Pie a uvidíme, co se stane po 10hodinách. Protože mám podezření, že po strašidelná kytice po vypršení svých 10hodin na ni Pinkie Pie nebude působit v čase o 3 hodiny déle (s Pinie Pie již byl problém, že?).
    Pokud tomu tak bude, podám se zprávu - pokud to bude v mé moci.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.