Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. silviec

    silviec Mistr fóra

    jelikož uz slechtim malo zapomela jsem dat parfémy, at zkousim cokoliv nejdou mi pridat, je chyba jen u me? diky
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj silviec

    Teď jsem zkoušel a normálně parfémy mohu přidat bez problému. Je třeba v Chovné ohradě přejít do záložky přehled a tam kliknout na vybrané šlechtění kde chci přidat parfém/y a dole zezelená možnost přidat parfémy, následně můžeš kliknout 1-4 x na přidání příslušného počtu parfémů.
    [​IMG]

    Doporučil bych tedy prostudovat FAQ Chovná ohrada

    Hezkou hru pezt
     
  4. silviec

    silviec Mistr fóra

    to vim jak delat, nedelam poprvé, zpočátku na par chlivku jsem pridala, pak uz nelze, vyzkousen restart hry, pc, jiny prohlizec, nic, asi znameni nešlechtit, no nic , neva
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    silviec

    Teď jsem zkoušel ručně vkládat parfémy, naklikal jsem asi polovinu chovů a přidal všechny 4 parfémy a bez problémů, Vyzkoušeno ve Firefoxu, OS Win 10, vše aktuální verze včetně Flash playeru.
    Doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Ještě by jsi mohla uvést jaký používáš prohlížeč včetně verze a OS tvého PC
     
  6. silviec

    silviec Mistr fóra

    mam nove pc, IE, mozila, google, uz to nereste, hlavne , ze to jde za fl, ten 1 jsem na vyzkouseni obetovala, hold se šlechtit nebude, nerada cekam, na podporu jsem napsala, diky
     
    atriadk tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    silviec

    Ok, pokud nechceš řešit, nebudeme.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jen potvrzuji, že včera mi parfémy vkládat taky nešly. Jedu na Mozzile. Dnes už v pořádku.
     
    silviec tohle ocenil(a).
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prosíím,Lukáš je rozbitej.
    Normál je,že když zmáčknu levé tl.myši,počkám až se blíží ručička ke středu a ve správný okamžik tlačítko pustím,zastaví se ukazatel ve středu (+- žeáno).
    Teď to tak nefunguje. Po puštění tlačítka (nebo obyčejného kliknutí),ručička ještě chvíly běhá a pak se zastaví kde chce. Za 1 až 2 body teda hrát nehodlám.

    Tak a teď mě to vzalo lupen a naskočilo jen celé žlute okno.
    Ať si trhnou....
     
    alka, zdarsky79 a Sumec tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Baroland

    Vyzkoušeno ve 3 prohlížečích, ve všech to funguje jak má, problém je pouze v prohlížeči firefox, také v diskusi hráči psali o problému pouze ve FF , například v GCH to jede normálně, podle tvých představ.Vypadá to, že nejnovější firefox a poslední aktualizace FP si úplně docela nesedly.

    Hezkou hru pezt
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jj v GCH jede normálně.. stejně sem raději i profouk optiku až k VPSce...díky
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    při spuštění kina se mi zobrazí hláška :máš pravděpodobně aktivovaný ad-blocker a mám ho deaktivovat ale nevím jak pomůže mi někdo?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Danča57

    Abych ti mohl poradit potřeboval bych vědět jaký používáš prohlížeč.
     
    Naposledy upraveno: 25/10/16
  15. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Pezt, mám ten samý problém jako Danča 57, t.zn. mám prý aktivovaný ad-blocker. A já tomu nerozumím. Mám prohlížeč Mozilla. Poraď, dík.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majce38

    A toto platí i pro ostatní.
    Bohužel se jedná o chybičku. Tuto hlášku ignorujte a pokud nějakou dobu vydržíte, cca 1-2 min., tak pokud bude dostupné video nebo úkol tak se vám spustí.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Díky Pezt, jsi prima!!!
     
    pezt tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    majce38

    Není zač, hlavně že to funguje;)
     
    Kudrnová1 tohle ocenil(a).
  19. Elis65

    Elis65 Zelenáč fóra

    Dobrý den, zakoupila jsem si řadu na mag. stonku "Temná mračna", ale pořád se mi zobrazuje, že předměty nejsou v mém inventáři.Jak dále? děkuji
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.