Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem farmicka.86, 20/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Dobrý den, občas hraju farmu na macbooku a tam nefungují některé klávesové zkratky, nedaří se mi umístit opakovaně např. podivuhodné stromy podržením klávesy ctrl. Máte někdo tušení, jak to udělat na macu? Díky za radu. Teď musím pokaždé znova otevřít lištu a sázet jednotlivě. rasinka63
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmicka.86

    Bohužel, jsem nikdy osobně neměl možnost vyzkoušet nějaký MacBook, a nevím jak se mohou chovat klávesové zkratky na těchto zařízeních.
    Psal jsem si s jedním hráčem, který MacBook má, psal, že je potřeba ještě vyzkoušet přes pravou klávesu cmd (Command).
    V tuto chvíli, pro tebe další radu nemám.
    Pokusím se v nejbližší době vyzkoušet na nějakém MacBooku běžné funkce hry a dám vědět.


    PS: na našem fóru je dovoleno psát pouze z jednoho herního účtu, ber to tedy jako upozornění nebo varování před trestem, který by mohl za to následovat

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  3. -farmateta

    -farmateta Zelenáč fóra

    Dobrý den,omlouvám se, pokud tento dotaz nepatří právě sem, ale nevím, kam napsat jinam.
    moc prosím o radu- kolik gb potřebuji na měsíc na sklizení farmy přes telefon? Mám nabídku na 1,5 gb. Stačilo by mi to?Asi polovinou času bych měla možnost sklízet doma přes vifi-
    děkuji za případnou odpověď.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -farmateta

    Bohužel kolik spotřebuje dat farma nemám úplně přesně změřeno. Samozřejmě záleží na tom co na farmě na telefonu budeš dělat. Nicméně používám data mám 10 GB na měsíc (LTE), ale sklízím na notebooku a tam mám změřenou spotřebu v prohlížeči Firefox od samotného spuštění prohlížeče a kompletní sklizeň všech ploch + zasetí a všechny potřebné úkony tak cca 40 MB dat.
    Na telefonu by to mohlo být méně, ale nemám osobně odzkoušeno.
    Takže si spočítej kolikrát v měsíci budeš farmu sklízet na datech a kolik by to mohlo dat spotřebovat.
    Nicméně by ti mohla spotřebu dat v mobilu na jednu sklizeň spočítat nějaká aplikace i když budeš na wifině a podle toho se potom můžeš zařídit, jestli by to mohlo stačit.

    Fajn hru pezt
     
    mamča50 a tydýtková tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    -farmateta - určitě by ti to nestačilo, mám to samé na víkendy na chatu a obcházím farmu asi 3x za den a data by mi na tablet stačila tak na 3 víkendy, tj. 6 dní :eek:
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
  7. draha49

    draha49 Rádoby autor

    Zakoupila jsem si oba balíčky chrámových opic a nejdou dát do stonku, co s tím?
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    draha49,
    aktualizuj hru ( nejlépe se odhlaš a znovu přihlaš) a pokud ani pak nepůjdou dát dekorace do stonku, kontaktuj herní podporu, která prověří tvůj účet. Při komunikaci s herní podporou zvol obecný dotaz.

    EDIT: ještě mě napadlo zda jsi opravdu koupila stonky ( ty se kupovali za reálné peníze - každý stál 100 Kč) nebo jsi zakoupila pouze dekorace za floreny a tím pádem je nemáš kam vložit a bude tě to odkazovat na obchod na nákup řádků.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/18
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  9. draha49

    draha49 Rádoby autor

    Jo přesně, bohužel stonky tam naskočily až jsem koupila jednotlivé dekorace, no příště si dám aspoň pozor:))
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    draha49,
    někdy je potřeba si nabídky posunout. Ona nabídka dekorací byla do hry zavedena spolu s řádky. Nicméně považuji problém za vyřešen a téma uzamykám
    [​IMG]
     
  11. Pavca751

    Pavca751 Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč nejdou koupit balíčky, pořád to hlásí vyskytla se chyba
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Pavce751,

    bohužel v platební oblasti, se dnes ráno a dopoledne vyskytla chyba a proto nebylo možné realizovat žádné nákupy, ale v tuto chvíli je již možné nákup realizovat.
     
  13. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Ahoj,mám velký problém s hrou jako takovou.Uvedu příklad(jako bych měla zavirovaný počítač)vše se strašně pomalu načítá,mám vyčištěno dokonce jsem si zakoupila Avast cleanup,všechno je k ničemu.Teď jsem potřebovala přemístit dekorace,ale ouha přemísťuji s pomocníkem a už mě to nebaví:cry:nevím co s tím je.Chodím na fórum,takže vím,že není problém u ostatních.Pomůžete?Děkuji
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj HeellMustafa

    Zavirovaný počítač, rychle pryč o_O, dělám si srandu;)
    Teď vážně.
    Bohužel do tvého počítače nevidím a nevím co tam vše máš nainstalováno. Koupením všeljakých rádoby čistících programů tomu moc nepomůžeš.
    Potřeboval bych alespoň vědět o jaký operační systém se jedná v tvém počítači, tedy verzi Windows, popřípadě jiný operační systém.
    A jaký používáš pro hru prohlížeč, popřípadě prohlížeče.
    Pro rychlou kontrolu by jsi jsem mohla dát screen správce úloh, co vše ti v tom počítači běží, a co brzdí hru.
    Správce úloh otevřeš kliknutím pravého tlačítka myši na spodní panel a vybrat položku správce úloh.

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    HeellMustafa

    Hlavní problém bych viděl v používání prohlížeče IE.
    Další věc je to, že tvůj Win 7 má pouze SP1, určitě bych doporučil min. SP2, i když už je k dispozici SP3, vše přes Windows update. Ale je možné, že vše to nemusí podporovat.
    Pro tvůj PC bych doporučil vyzkoušet prohlížeč My Internet Browser. Tam by hra měla jít znatelně rychleji. Stažení zde MIB 64 bit. verze, pokud by jsi chtěla 32 bit., můžu poskytnout také.
    Ještě bych doporučil nepoužívat více programů pro optimalizaci a čištění. Vyber si jeden a zbytek odinstaluj.
    Také zkontrolovat aktuálnost všech ovladačů v PC.
     
    HeellMustafa a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Nainstalovala jsem,jde o takový oříznutý IE,málo funkcí.SP2 co mi nabídne?Dík moc za ochotu pezt:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj HeellMustafa

    MIB určitě není oříznutý IE, ale když tak oříznutý Firefox, jestli teda myslíš tohle.
    Spíše by mě zajímalo jestli je to lepší a funguje to ?
    Service Pack 2 (SP2) nabídne vylepšení a opravy funkcí systému.
    Jinak není zač:)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  19. kath197070

    kath197070 Zelenáč fóra

    DObrý podvečer, kúpila som si dva mesačné balíky mlyna a ukazuje mi, že ho mám na niečo vyše 15 hodín. Prečo?
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kath197070

    Doporučil bych restartovat hru. Pokud by i po restartu nebyl turbo mlýn načten, budeš se muset obrátit na herní podporu Jak kontaktovat herní podporu
    Při výběru zvol obecné dotazy nikoliv problém s platbou.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.