Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Tak jsem si, pajdo, musela odkráglovat celý počítač, aby to povolilo. Naskočila mi madorá smrt, tak jsem ho nechala trochu odpočinout a po restartu už je to v pořádku, ale bylo to drastické.
   
 2. pétíkovo

  pétíkovo Zelenáč fóra

  Ahoj, nejdou mi otevřít 2 prémiové lastury a to ta první a čtvrtá i přestože mám jinak všechny otevřené. Myslím že se jedná o chybu a nevím co s tím
   
 3. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj pétíkovo,

  zcela určitě jsi hned někde na začátku kalendáře neotevřel(a) jednu lasturu. Schválně je všechny zkontroluj zda některá nevypadá jako tyto. Tedy, zda se u zobrazení dárku nenachází bílé plus v modrém čtverečku. Pak bude nutné tento dárek získat za Floreny. Více viz. obrázek:
  [​IMG]
   
 4. xbenakk

  xbenakk Pisálek fóra

  Chystá se nějaký přechod k HTML5? Podle zpráv uvedených např. *** dostraněn odkaz na nepovolené stránky *** není budoucnost flashe nijak růžová.
   
  Apachie1 tohle ocenil(a).
 5. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj xbenakk,

  tohle je věc na kterou nikdo z nás odpověď nezná a na kterou nám zcela určitě neodpoví ani nikdo z RT. Není to totiž na rozhodnutí RT, ale výhradně na straně vlastníka a provozovatele hry.
   
  mamča50 tohle ocenil(a).
 6. charlie.b46

  charlie.b46 Aktivní autor

  Flash by mal zatiaľ fungovať až do roku 2020. Potom sa uvidí čo bude ďalej
   
 7. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj charlie.b46

  Tam nejde ani tak o Flash od Adobe, ale jak dlouho nechají plugin a jeho aktivaci ve svých prohlížečích společnosti, vyvíjející prohlížeče.
   
 8. notes72

  notes72 Rádoby autor

  proto mi nefunguje farmerama jak ma porad se mi vypina .
   
 9. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj notes72

  Žádné problémy s odhlašováním ze hry nemáme hlášeno.
  Doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry a také zkontrolovat stabilitu spojení a ověřit jestli poskytovatel internetu nemá nějaké výpadky, aktuálně jsou výpadky v síti UPC v některých částech Prahy.

  Fajn hru pezt
   
 10. xbenakk

  xbenakk Pisálek fóra

  A nemělo by se o to RT nějak aktivně zajímat? Přece i RT musí mít nějaký plán, ve kterém musí počítat s ukončením podpory Flashe. A vydat nějaké jasné stanovisko by mělo být i v jejich zájmu, protože hráči se za rok za dva budou ptát a toho omezování flashe je už teď celkem dost. Vyzkoušeli si to na Javě, Flash je hned v pořadí! Ono přepracovat engine z Flashe na HTML nebude žádná malá sranda.
   
  tydýtková tohle ocenil(a).
 11. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  xbenakk: já si myslím, že se o to určitě zajímají. Ale v tomto případě jsou i v RT hodně malý páni. Jsou to jen zaměstnanci a opravdu záleží na tom jak se k tomu postaví vedení společnosti, bo ti to v konečném důsledku budou i platit. Zákazník jim zaplatí až výsledek ne počátek.
   
  danda-vnovis a tydýtková tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.