Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. Colinet

    Colinet Zelenáč fóra

    Dobrý den.
    Koupil jsem si v akci zboží "Lehký chov" z 3.7.2017 a na účet ve hře mi nedorazilo. Objednávku č. 1101431286 mám potvrzenou v emailu. Co s tím? Děkuji.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Colinet,

    bohužel zde na herním fóru tohle nelze prověřit. Prosím obrať se na herní podporu a při zadávání ticketu vyber Obecný dotaz, ne problém s platbou.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  4. Colinet

    Colinet Zelenáč fóra

    Díky.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Už delší dobu (14 dní?) mám problém, že se mi nezobrazují popisy stájí, výrobků a dalších po najetí myší. Například v zásobárně, když se chci podívat na co jednotlivé řemeslné výrobky působí, neukáže se mi nic. Výrobky můžu normálně používat, ukazuje se mi v pořádku i počet.

    Dnes jsme se tomuto problému doma pověnovali a manžel mi počítač pročistil a odinstaloval a znovu nainstaloval aktuální verzi Chrome, která obsahuje aktuální verzi Flashe. Mám 64bitové win10. Zrestartovali jsme počítač, ale problém stále přetrvává. Je ještě něco co můžeme zkusit?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka

    Zřejmě jsi si hrála s nastavením hry a vypnula jsi si zobrazování těchto tooltipů.
    Takže přejdi do nastavení hry a aktivuj toto

    [​IMG]

    A nezapomenout uložit.

    Fajn hru pezt
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No jo, to bylo přesně ono, už mi to jde, díky moc a moc, hrálo se mi s tím dost blbě, takže super. Cítím se jak o vánocích. :inlove:

    Vzniklo to zcela nechtěně když byl ještě Renzo a můj synátor mi pomáhal se střílením balonků. Chtěl vypnout takovou tu úvodní hlášku, že ty použité lístky zmizí a nepůjdou vrátit (nebo co to tam píše). Zlobilo ho že je to před každou tou minihrou. No a na tuhle hlášku to samozřejmě nepomohlo vůbec. A pak jsme na to oba vesele zapomněli a protože jsem byla v časovém presu a neměla na hru moc čas, nějak se mi to už nespojilo a úplně jsem na to zatržení zapomněla. Připomnělo se mi to až tvým příspěvkem. Jsem ťululum. Ještě jednou dík. [​IMG]
     
    danda-vnovis a pezt tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka

    Není zač :), hlavně, že to funguje ;)


    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  9. .evalumar.1

    .evalumar.1 Zelenáč fóra

    Zdravím, pokusila jsem se získat kinobody, ale stále mi to hlásí chybu z důvodu chybějící nebo dlouhé odezvy. Nepomohlo povolení vyskakovacích oken a restart. Jedu na Google Chrome a čistím pravidelně a důkladně. Ptám se hlavně proto, abych zjistila, jestli je nějaký problém u zdroje nebo je to problém u mne. Děkuji za odpověď.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím evalumar, žádný takový problém v kině nezaznamenavám. Nikdo zatím nic podobného ani nehlásil. Vstupem do kina se mi zobrazí, že nejsou videa k dispozici a ani po uzavření nic nepíše. Můžeš prosím dodat screen?

    Toto mám teď v kině https://image.prntscr.com/image/qup-vxAZQpGXpGZpUj-QMA.png

    Děkuji danda
     
  11. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    U medvedieho brlohu je pri rucnom zbere, velmi dlhá reakcia na kliknutie, vsetky operácie s výbehom (zber, kydanie hnoja, krmenie, napajanie) su vyrazne spomalene. Pri celej ploche medvedich brlohov a cakani na kazdu odozvu zvlast trva jedna otocka 44 chlievov (od zberu az po napojenie) cca 15 min.
    Sprava sa to rovnako na viacerych farmach, na roznych PC, roznych prehliadacoch. Ostatne vybehy pre zvierata, stromy a polia sa spravaju normalne, t.j. standardna odozva, prejavuje sa to vylucne pri medvedom brlohu a to od jeho zavedenia pre volny predaj. Medvedi brloh "schovany" vo zverinci sa chova standardne - nie je spomaleny.
     
  12. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    hansicek- máš pravdu mě to dělá taky.
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím hansicek a Lenka123

    Tvé zbrždění reakcí na kliknutí, s největší pravděpodobností způsobuje extrémě vytížený procesor, z důvodu že máš na ploše, právě medvědy.
    Osobně tento jev také pozoruji, nicméně můj slušný NTB si s tím poradí při všech úkonech spojených s chlévy (i ručně, nejen kombajnem)
    Ovšem kolegyně zase, se s tímto jevem nesetkaly.
    Bohužel zatím k tomu nemáme žádné relevatní informace, proč se tak děje a to jen u některých hráčů.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis a hansicek tohle ocenili.
  14. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    pezt - děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.
     
    hansicek tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Problém jsme asi objevili ;)
    Vypadá to, že výběh pro medvěda, má příliš náročnou animaci a ta způsobuje, nadměrné zatížení procesoru, které jiné chlévy tak výrazně nezpůsobují.
    Doporučuji tedy, kdo má větší počet medvědích výběhů na ploše aby si vypnul animace v nastavení hry a mělo by být vše v normálu.
     
    Prepperka a hansicek tohle ocenili.
  16. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    pezt: no neviem, neviem, notebooky nemam sice gamblerske ale ani ziadne sunty (procesor i5), a navyse ta dlha odozva sa prejavuje iba pri medvedoch, ked su cele plochy inych chlievov, chova sa to standardne, dokonca aj ked zberam na striedacku medvede a koaly, tak medvede su spomalene a koaly normal, prekliknem na medvede zas spomalene, prekliknem na koaly ide to normalne
    podla mna z pohladu zataze PC by malo byt jedno aky chliev odklikavam

    edit: vyskusam vypnut animacie a dam vediet, zber bude az vecer zatial vdaka

    EDIT2: vyskusane, je to tak ako udava pezt, vsetok ten bordel sposobuju animacie medvedich chlievikov, po vypnuti animacii v nastaveniach, a opatovnom nacitani plochy sa vsetko chova tak ako ma, ziadne oneskorenie.
    Pezt vdaka za pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/17
    krakoramaja a pezt tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek

    Není zač ;)

    Hlavně, že to pomohlo :)
     
  18. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Dobrý den,
    nevím, jestli píšu dobře. Už si nevím s hrou rady. Nemůžu se přihlásit do hry (nejdřív běhající ovečky, teď bílá obrazovka). Zkusila jsem vše dle rad v FAQ a pořád nic. Přitom na jiném PC nebo notebooku se do hry přihlásím. Děkuji za možné tipy co s tím.
    Verup
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Verup

    V jakém operačním systému se snažíš do hry přihlásit?
    Jaký pro přihlášení používáš prohlížeč?
    Používáš aktuální verze prohlížeče a flash playeru?
    Potřeboval bych nějaké základní informace, abych ti mohl poradit, kde by mohla být chyba, a chyba bude zřejmě v tom zařízení a prohlížeči, pokud to jinde funguje.
     
  20. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Jo, jasný. Na PC mám Vistu, prohlížeč je mozzila. Aktualizováno bych měla mít všechno, je to i v těch radách. Tak jsem to zkusila vše. Hra mi přestala jít prakticky ze dne na den, bez jakékoliv zjevné příčiny na PC (výpadek proudu, vir či cokoliv podobného).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.