Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Scorpius, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Scorpius

    Scorpius Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    dobrý den,mám problém s provedením platby formou Paysafecard děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana151049

    A jaký prohlížeč používáš k platbě ve kterém hraješ hru ?
     
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    EDGE
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049

    A co se stane když dáš zaplatit platbou pomocí paysafecard ?
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    neotevře se mě stránka s políčkama na pin pays... ani žádný text.přitom farmu hraji už několik let a stalo se mě to až před2dny.

    hlásí to chybu 504
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/21
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049

    Trošku to s tebe leze jak s chlupaté deky. Nicméně od kolegů z podpory mám nějaké podněty.
    Chyba 504 mi nic neřekne, to má mnoho příčin.
    U tebe bych to viděl na problém, že využíváš nějaké služby od Amazonu respektive CloudFront, a k jeho službám je zřejmě i Firewall, který nepovolí otevřít zmiňovanou stránku pro platbu PSC.
    Budeš si muset vypnout tuto službu, nebo dát do vyjímek to, aby jsi mohla používat platbu PSC
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    každý není ajťák jako ty a v mém věku 71let mám nárok na to,aby to ze mě lezlo jako z chlupaté deky.Jsem samouk na počítači.
    Jinak nevím,že bych něco takového používala ani nevím co a kde to je.Takže děkuji za snahu a víc tě nebudu zdržovat.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049

    Já bohužel takhle nepoznám kolik je hráčovi, který píše let. A rčení, které jsem použil nebylo myšleno zle, za to se tedy omlouvám.
    Samozřejmě mě nezdržuješ, snažím se ti pomoci, ale bez vstupních dat nejsem schopen poznat kde může být u tebe problém. Rozumím, že každý není ajťák, já jím také nejsem.
    Bohužel my do tvého počítače nemáme přístup a pokud používáš nějaké služby o kterých nevíš, že je tam máš, budeš se muset obrátit na někoho kdo tomu rozumí a podívá se ti na to, chyba je bohužel u tebe, nikoliv na straně BP.
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Omluvu beru,obsah chyby jsem posílala dnes na podporu.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049

    Já tu chybu viděl, ale jak jsem ti psal výše, používáš nějaké zálohování od společnosti Amazon a k tomuto je nějaký software, který ovlivňuje komunikaci s internetem a zablokoval ti přístup na stránky pro platby pomocí PSC. Bohužel zmiňovaný software neznám. Budeš se muset na někoho obrátit kdo ti pomůže toto odstranit nebo povolit.
     
  12. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Velice se omlouvám, vím že to sem nepatří. Mám problém už několik dní mi nefunguje služba paysafecard. Nemohl by mě někdo nasměrovat kde to řešit? Rozhodně to nebude podpora, tam chtějí vědět konkrétní transakci, ale mě se neotevře okno vůbec.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vůdce2

    Přesunul jsem, příspěvek sem, abychom nerušili diskusní vlákno, co se stane pokud klikneš na to že chceš platit pomocí PSC ?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47

    Vyzkoušej třeba Firefox, ten stáhneš na této stránce
    Po stáhnutí stačí kliknout na stažený soubor, hlavně si dej pozor při instalaci aby jsi si nezměnil výchozí prohlížeč na Firefox.
    Pokud by nebylo něco jasné při instalaci, neváhej se zeptat.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pezt: Děkuji, stáhnout se povedlo. Do kina se nedostanu, ovce skončí na 41%, ale už to je úspěch, vše se pomaleji načítá ve Firefoxu, točí se kytky déle než v Edge.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47

    Při prvním spuštění je to normální že to bude pomalejší v novém prohlížeči.
    Nicméně je to divné že se do akce nedostaneš, zkus se obrátit na herní podporu a požádej o prověření.
    Pokud se najde nějaká chyba, pomůže to i ostatním.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Prečo vypadla z možnosti platby prevodom M Bank ?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pinpi-

    Pokud myslíš platbu pomocí Trustly, tak provozovatelem, je právě Trustly a ta určuje jaké tam budou banky pro přímou platbu k dispozici.
    Je potřeba se obrátit na stránky jejich podpory a zeptat se proč není k dispozici tvá banka.

    Fajn hru pezt
     
  19. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Tento rádoby klient nebo jak se to jmenuje dělá hru nehratelnou. Delší dobu jsem hru nehrála a ted
    Je hra strašně pomalá. Sklidit stonek(bez kombajnu) trvá cca půl hodiny i víc a několikrát se mi o sekne.
    Není pravda, že jde hrát off line - to je naprostý nesmysl
    Pořád se mi hra seká
    Žere mi snad 10x víc dat než ta původní
    Vše se natahuje pořád znovu a znovu a stejně pomalu

    Prostě hrozné , téměř nehratelné
     
    malanek70 a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Já to vzdávám. Furt se mi na stonku točí ta hnusná oranžovožlutá kytka a ve mlýně mi nenaskakují obrázky toho, co mám vyprodukovat nebo z čeho, ale kruh z bílých teček, a když po několika minutách naskočí obrázky, tak např místo malého menu mi naskočí obr. kukuřice a místo sýrových nachos obr. kupa soli apod
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.