Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Ahoj, jen se zeptam, jestli jsi se s tim uz nekdy setkal a netusis tudiz zhruba, kde je zakopany pes. Problem bude u me, ale doted se mi to nedelo, takze vubec nevim, kde ho hledat. Zacalo to cca pred 14 dny. Zapnu na telefonu (nejmenovana finska firma zacinajici pismenem N 302) BT (kvuli odesilani skolnich materialu), sparuji s PC, prenesu soubory, odpojim BT na telefonu a v tu chvili se mi zacne sekat farma. Pri prechodu z plochy na plochu interval cca 5 vterin, u sklizeni i delsi. Mazani cehokoliv ani restart nezabira. Problemy zmizi treba za 2 dny cert vi pri jake akci samy od sebe. Win 7 Ultimate 32 bit, SP1, GCH 83.0.4103.97. Netusis, co by to mohlo delat?
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Prvně jsem přesunul příspěvek do technické sekce.
    Zkušenost s tím nemám, a jak se chová ostatní prohlížení internetu ?
    Jediné co mě napadá, že bluetooth ovlivňuje signál wifi (jestli jsi přes ni připojená), tudíž když ho nepotřebuješ tak bluetooth zakázat.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Omlouvam se, diky. Jj, jsem pripojena pres wifi (sedim s notasem 2 metry od vstupu pevne linky do baraku a modemu), ale takhle se to zacne chovat az potom, co pripojim a odpojim BT na telefonu. Nenechavam ho na mobilu bezne zapnuty tzn. vypinam a zapinam pouze pri prenosu souboru. Prakticky se cokoliv na netu obecne zacne chovat jako by se v jeden okamzik zacalo kopat pripojeni pres wifi s pripojenim pres telefon, ktere pouzivam v kanclu (ale PC Suite zapnuty vubec neni, takze ten by si na telefon pri zapinaji BT nemel sahnout a i kdyby si na nej sahl, tak mam vsechny takoveto akce nastaveno na dotaz). Napr. u clanku na szn se nacte v bezne rychlosti text, obrazky, nahled beziciho videa. Pokud chci video pustit najednou jako by to nebylo pripojene. Prestane to reagovat a slus, uz se to nerozbehne. Otevru jine video na jine strance a tam normalne bezi v bezne rychlosti, ale u puvodniho clanku se muzu stavet na hlavu a dokud tu stranku nezaktualizuju, tak se video nehne.
    Farma se treba pri hromadnem mazani poli kombajnem zasekne, toci se kytka a dokud nedam F5, tak se toci a toci.

    EDIT: Ale jestli si dobre vybavuju, tak to zacalo delat potom, co nam pri bource vypadla pevna, takze jsem se asi poprve doma pripojila notas pres BT mobilu k internetu. Normalne pouzivam u notasu pripojeni mobilu k internetu pres kabel, ktery jsem mela ale v tu chvili v kanclu. Nic jsem ale neaktualizovala ani u PC (tam mam aktualizace primo zakazane), ani u mobilu a jeho SW pro prijeni.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/20
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123

    Myslím tím, že na notebooku vypneš bluetooth, protože zřejmě zůstane zapnuté
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Jo, ty myslis na notasu... tam ale BT nevypinam co ho mam, najizdi mi pri startu. Ale je mozne, ze mu preskocilo potom, co jsem pres nej pripojila poprve mobil k internetu. Jdu to zkusit, zatim diky, dam vedet.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123

    Ano, přesně.
    Jelikož si to připojila někdy v minulosti přes telefon, on si zapamatoval toto spojení a připravil na to ovladače, tak proto dochází k takovému rušení. Chtělo by to vidět na živo a možná by pomohla přeinstalace ovladačů, k jednotlivým komponentám.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dekuju za nakopnuti ;) Ovladace jsem nechala byt a zacala jsem PC Suite,... odinstalovat, znova nainstalovat a nic. Smazala jsem komplet cele sparovani vsech zarizeni v telefonu, pak v PC, protoze ten je zacal hledat, prenastavila telefon, zakazala pripojovani u PC Suite, naparovala znovu, zrestartovala, zapnula BT, prenesla soubor, vypnula BT a uz to bezi, jak svycarsky hodinky. Sice porad poradne nevim, co se kde posekalo, ale bylo to nekde ve sparovani PC s telefonem a s PC Suite. Az budu mit cas, tak to prozkoumam bliz, protoze mi to neni uplne jasne, ale fakt to ten telefon dokazal rusit, aniz by to bylo nekde videt a aniz by to bylo v ovladacich. Priste az nam spadne pevna, tak aspon vim, ze na internet jen pres kabel, nikoliv pres BT, ale ono se to nastesti stane max. jednou do roka a to je mi to sumak (ted se holt trefili do napjate akce a potreby sklizet).
    Chytrej chlap, jeste ze te tu mame! Diky moc! Farma beha, jak za mlada :)
     
    MatysekKamilek a pezt tohle ocenili.
  9. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky omlouvám se jestli jsem ve špatném vláknu ale nemele mě mlýn vůbec nereaguje díky za odpověď
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenka02

    A zkoušela jsi hru restartovat ?
    Zavři celý prohlížeč a zkus to znovu.
     
  11. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    děkuji za radu už to maká hezký den doufám že to vydrží
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdenka02

    Není zač ;), hlavně že to funguje:)
    Doporučuji občas udělat údržbu, tedy vyčistit data prohlížeče a také vyčistit data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Fajn hru pezt
     
  13. ivaosss

    ivaosss Zelenáč fóra

    dobrý den,chci poprosit o radu,nevím jestly to takto mají vsichni hráči,ale když kliknu na jackův obchod,nezobrazí se mi nabídka,jsou tam jen prázdná políčka,zřejmě nějaký technický problém,hru jsem už několikrát restartovala a nic.Díky moc
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivaosss

    Ano mají to všichni hráči. Je tam technický problém a Jackův obchod nefunguje, bohužel to nemohou za běhu opravit, proto bude tuto děsivku nefunkční, příští víkend by měla být děsivka, která by měla fungovat už bez problémů.

    Fajn hru pezt
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  15. adik06

    adik06 Rádoby autor

    no to je špatný děsivka jde jednou za čas a já potřebuju vědět co mi chybí vypěstovat a to bez obchodu nezjistím>:(
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Makačenkooo

    Makačenkooo Zelenáč fóra

    Taky nejde obchod, děkuji za vysvětlení.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Makačenkooo

    Myslím si že jsem to vysvětlil 3 příspěvky na tvým.
    Ale dobře pro tebe ještě extra zvlášť, jsou tam nějaké chyby, které nejdou za běhu děsivky opravit, proto nebude tuto děsivku Jackův obchod fungovat, do příští děsivky, asi o víkendu už by mělo být vše opraveno.
    Stačí ti to takhle ?

    Fajn hru pezt
     
  19. topkveta

    topkveta Rádoby autor

    ahojky,prosim poradte,dnes jste aktualizovali Rama obchod a me a nejsem sama nenaskakuje v kolonce standartni zadna polozka,nic,prazdno.Dekuji za radu ci odpoved.
     
    pamu87 tohle ocenil(a).
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    topkveta - jelikož už není možnost zakoupit žádnou položku neomezeně je kategorie standartní prázdná. Viz oznámení ZDE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.