Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem 12monika12, 21/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Ahoj všem,

    chci se zeptat zda tento problém mám jen já... Po přihlášení jsem dostala od ovečky každodenní dárek... Byl to pomocník pro chov...
    Bohužel farma mi nic takového neaktivovala a tak jsem musela vše sklízet sama a samozřejmě déle :-( ...
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj 12monika12,

    pomocník pro chov je určený pouze pro vkládání zvířat ke šlechtění a to v Chovné ohradě, není určen ke sklizni nebo obsluze zvířat na herních plochách.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  3. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Aha... Děkuji :)
     
  4. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Tak nevím. Každodenní přihlášení generuje po 21 dnech dárek navíc. Já jsem měla včera poslední 2 dny do mimořádného dárku za pravidelné denní přihlášení (tzn.19 dnů pravidelného přihlášení). Dnes bohužel vidím, že vše je pryč a že jsem zas na začátku , tzn na 1.dnu a denní přihlášení mi hlásí ve spodní části okna: celková doba přihlášení 11 dní.
    A to se přihlašuji opravdu denně.

    Btw 11 není dělitelné 7, což je další diskrepance. A prostě pokud se hráč přihlašuje pravidelně každý den, nemůže být v 1. dnu dárků za denní přihlášení (což je aspoň u mě zobrazeno jedničkou nad dárkem - jako 1.den...opakuje se to vždy po 21 dnech ) a přitom mít celkovou dobu přihlášení 11 dnů..

    Popravdě, možná to tak je už několik 21 denních cyklů po sobě a já si toho všimla až teď. Včera jsem si totiž říkala, co asi bude za mimořádný dárek za pravidelné přihlašování???.... Jindy si toho moc nevšímám.


    RT dělá vše pro to, aby hráče oholil, kde to jde. Fakt smutné.
     
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tribeca*Borghski

    "Btw 11 není dělitelné 7, což je další diskrepance"
    Já mám celkovou dobu přihlášení taky 11 dní. Počítadlo se vynuluje vždy, když hráč přeruší každodenní vybírání. U mně to sedí, před 11 dny jsem jeden den zapomněla dárek vybrat. Tím pádem celkový počet přihlášení nemusí být dělitelný 7, to číslo záleží na hráči, ne na hře.

    "pokud se hráč přihlašuje pravidelně každý den, nemůže být v 1. dnu dárků za denní přihlášení jako 1.den"

    Tomuto moc nerozumím. Každý první den v měsíci skočí počítadlo dárků na 1., takže v každém novém měsíci se začíná na jedničce. Jestli se ti ale nuluje i počítadlo celkové doby přihlášení, je to divné, tam to s pořadím dárků nesouvisí, pouze s počtem dní, kdy se nepřerušeně vybralo.

    "Já jsem měla včera poslední 2 dny do mimořádného dárku za pravidelné denní přihlášení (tzn.19 dnů pravidelného přihlášení). Dnes bohužel vidím, že vše je pryč..."

    Ano, dnes je 1.6., takže se předchozí řada dárků ztratí (ať byla na jakémkoli čísle) a jede se zase od jedničky. Je to tak každý měsíc, prvního v měsíci prostě vždy naskočí nové dárky začínající jedničkou. Dny přihlášení by ale měly zůstat a přičítat se dál (pokud se tedy opravdu každý den přihlašuješ).

    "možná to tak je už několik 21 denních cyklů po sobě..."
    To by byl problém na řešení s RT, mně počítadlo dárků i dní normálně funguje. Každopádně jestli se přihlašuješ opravdu každý den, měla bys vybrat tolik dárků, kolik je dní v měsíci (takže 30 - 31 krom února), takže nevím co myslíš 21 denním cyklem. Pro mě je cyklus těch 30 - 31.

    Jako možné problémy, které to způsobily mně napadají 3:

    1) v květnu byl problém s velkým výpadkem hry, kdy prémioví hráči nemohli několik dní na farmu, takže se jim tím rozhodilo i získání dárků. Máš-li (měla-li jsi) prémium, může to být způsobeno tím.

    2) vybíráš dárky sice denně, ale ze stránky odejdeš moc rychle, takže se vybrání nestačí načíst i pře to, že se ti to na počítači zobrazilo jako provedené. Po vybrání dárku je lepší vteřinu dvě počkat (já vždy čekám až se ovečka zase vrátí k truhle) abych měla jistotu správného načtení.

    3) Některé dny prostě zapomeneš dárek vybrat přesto že na farmě jsi a jsi si jistá žes je vybrala. Někdy se to prostě stane a člověku se pak slévá vyzvednutí den před tím s tím novým, takže je přesvědčen, že to udělal i když to tak není. Neříkám žes je nevybrala, jen to uvádím jako možnost.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Vyzvedávání dárků začíná vždy 1. v daném měsíci, pokud se v daném měsíci dokážeš přihlásit 21 krát, získáš zmiňovaný bonus, v měsíci Květnu to byla dekorace Vosí píchnutí.
    Počítadlo které ukazuje celkovou dobu přihlášení se nuluje, když si dárek v daný den nevyzvedneš. Jinak počítá kolikrát si dárek vyzvedneš bez přerušení.
    Pokud by jsi si vyzvedávala dárky každý den ,od zavedení nového systému dárků za denní přihlášení, měla by jsi tuto chvíli i s dnešním vyzvednutým dárkem asi 608 dní.
    Oprava počtu dní proběhla po výpadku hry u všech hráčů, ale pokud se nepřihlašuješ pravidelně bude tvůj stav vypadat, tak jak vypadá teď. Samozřejmě se mohla stát chyba při opravě. Pokud by jsi měla nějaké nejasnosti, můžeš kontaktovat herní podporu a ta prověří tvé vyzvedávání dárků v měsíci Květnu. >>> Jak kontaktovat herní podporu <<<

    Fajn hru pezt
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
  8. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj

    já se přihlašuji denně, ale nemám skoro žádnou dekoraci za každodenní přihlašování. Rozhodně jsem se v posledním roce a půl přihlásila každý měsíc minimálně 21x. Když se dívám na plochy i do lišty, nevlastním skoro žádné bonusové dekorace za každodení přihlášení. (Např ty co se dají koupit ve farma obchodě a jsou avizované v akci ovovcný trh, nemám a nehodlám je kupovat za farma mince, když na ně mám právo po pravidelném přihlašování.)
    Dělám něco špatně? Myslela jsem, že dostanu dekoraci automaticky a nemusím nikam klikat - kromě kliků na denní dárky od ovce.

    Ani ten poslední bonusová dárek Bodliny a květiny nemám a při tom jsem se přihlašovala fakt pořád. Že tyto dárky nemám, jsem si všimla až teď v posledním týdnu. Před tím jsem úplně zapomněla, že se za každodenní přihlášení dostává na konci měsíce dekorace navíc
     
    Naposledy upraveno: 6/6/18
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Bonusový dárek se připíše automaticky po kliknutí na tlačítko "Vyžádat" za 21 přihlášení v daném měsíci.
    To, že se přihlásíš na svůj účet neznamená že si dárek vyzvedneš, je třeba opravdu každý den kliknout na tlačítko vyžádat a 21 den vyžádat + počkat až doběhne animace, kdy dekorace vyskočí z truhly, je to jistota.
    Pokud dekorace nemáš v inventáři, neznamená to že je nemáš, můžeš je mít někde na ploše kde máš dekorace nebo je máš třeba v řádku/cích a nebo přímo v řádku k tomu určenému pro tyto dekorace "Veselé vánoce"
    Pokud máš nějaké nejasnosti nezbývá než kontaktovat herní podporu ta může prověřit tvé přihlašování a vyzvedávání dárků,Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 6/6/18
  10. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Jsem na dovolené v ČR. Síla připojení je zde 4,5 Mgb. Když hraji farmeramu, tak se mi objeví nahoře v okénku - Čeká se na odpověď ze serveru farmerama.cz. Hra mi jde hrát. Chci se zeptat, uloží se mi to, co na farmě dělám, nebo je to pro hru slabý signál a nic se mi neuloží.
    Děkuji za odpověď.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Myslíš rychlost připojení, síla signálu není až tak rozhodující.
    Stačí se po změnách znovu připojit a zkontrolovat...
    :)
     
  12. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Myslím rychlost připojení.
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak pokud by Ti poskytovatel připojení garantovat tuto rychlost byla by více než dobrá.
    Ve skutečnosti bude ale určitě nižší a to v závislosti na datovém toku a připojení.
    Farmerama je online hra a vše co ti zobrazí zpětně na tvém prohlížeči by mělo být tak jak ukazuje.
    Ale pokud máš pochyby je dobré udělat to co už jsem psal, tedy : zkontrolovat uložené změny.
    Pěknou hru přeji... Radek
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Rychlost připojení není až tak důležitá, hlavní je stabilita, tedy bez mikrovýpadků, což zřejmě může být tvůj problém, proto se objeví hláška " čekání na odpověď ". Bohužel toto je věc poskytovatele připojení k internetu.
    Je tedy dobré si vše zkontrolovat znovu načtením hry.

    Fajn hru pezt
     
  15. -vlastina303-

    -vlastina303- Pisálek fóra

    Dobrý den,naplnila jsem všechny skleničky a neotevřel se mi bonusový dárek.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -vlastina303-

    Otázka zodpovězena ve vedlejší sekci >>> odkaz <<<

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.