Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  2. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Prosím o radu jak spustit hru v tabletu Apple iPad děkuji
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj upirka42

    Je potřeba si stáhnou z App Store prohlížeč, který má v sobě implementován flash player a to např. Photon Flash Player for iPhone nebo Puffin Browser.
    Poté budeš moci hrát farmeramu.

    Hezkou hru pezt
     
  4. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    děkuji za radu pěknou hru
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    upirka42

    Není zač ;) Přeji aby to fungovalo :)
     
  6. Štika

    Štika Mistr fóra

    Když používám kombajn stavitele,přestavuji celou farmu,tak se mi zpomalí následně celá farma,sázení,doplnění vody atd.Musím se odhlásit a pak to funguje normálně.
    Je to chyba hry nebo mám něco špatně nastavené? Má někdo také takový problém?
    Děkuji
    Děkuji za vysvětlení,poslední dobou farmu musíme neustále předělávat a hodně to zdržuje.
     
    Naposledy upraveno: 17/6/17
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Štika

    Dochází k nadměrnému zatížení tvého PC flash playerem, který potřebuje více prostředků, tedy paměť RAM a procesor. Proto je dobré hru restartovat. Se stejným problémem jsem se potýkal také včera a to už při samotném přestavování již byla hra extrémě pomalá a zasekávala se.
    Předám dále problém k prověření.

    Fajn hru pezt
     
    lacrima a krakoramaja tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Štika

    Po ověření, mám následující: Nejprve bych doporučil ověřit stabilitu internetového připojení (může se stát, že hra se kvůli toho jako by zamrzává, restartovat modem, popřípadě kontaktovat poskytovatele internetu), dále provést Vše pro bezproblémový chod hry se zaměřením na pročištění prohlížeče a vyčištění dat FP přes webové rozhraní. Pokud se ti bude zdát že hra nefunguje tak jak má kontaktuj herní podporu na prověření, Jak kontaktovat herní podporu
     
  9. jzd-cap

    jzd-cap Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    Od včerejšího dne mi nejde dát vodu do Baha výrobny, prosím o nápravu chyby.
    Restartoval jsem několikrát hru, internet, počítač a stále chyba nezmizela, prosím o její opravu.
    Děkuji jzd-cap
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jzd-cap

    Máš dostatek vody ve vodní nádrži, aby ti šla dát voda do všech výroben co máš umístěné ve Výrobně?
    Další podmínka je mít nakrmené všechny tyto výrobny, tedy jestli je máš nakrmené a pro nakrmení je potřeba mít také dostatek zvířat.
    Zkontroluj tedy tuto výrobnu tím, že podržíš myš nad ikonou krmení

    [​IMG]

    Kde se ti ukáže co ti chybí, zde na obrázku chybí krmivo, nebo ti může chybět potřebné zvíře, které bude taktéž svítit červeně.

    Fajn hru pezt
     
  11. jzd-cap

    jzd-cap Zelenáč fóra

    Ale já už mám nakrmeno, ale nejde mi dát voda, které mám dostatek.
    Abych to vysvětlil, dám vodu, přepnu na jiné pole, a jakmile se vrátím zpět, voda nikde, a takto to mohu opakovat snad 100x a nic.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/17
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jzd-cap

    Pokud jsi si jistý, že máš všechny zvířata nakrmeny a přesto ti tam voda nejde dát nezbývá nic jiného než kontaktovat herní podporu na prověření, proč se tak děje Jak kontaktovat herní podporu

    EDIT: doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry, se zaměřením na pročištění prohlížeče, který používáš a také pročištění dat flash playeru přes webové rozhraní.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/17
  13. jzd-cap

    jzd-cap Zelenáč fóra

    Pročištění jsem už udělal.
    Děkuji za radu.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jzd-cap

    Není zač :), zbývá tedy už jedině ta podpora.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zmizela mi přes noc ikonka pod hodinami - ta s erbem, takže nemůžu používat MJS. Je to jen můj problém nebo obecný?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    -pechfógl-, zřejmě ti vypršely všechny bonusy, tak běž do zásobárny , tam použij MJS a lišta se ti vrátí :music:a nebo si taky můžeš v nastavení nastavit, aby jsi tam tu lištu měla trvale.
    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Stálé nastavení jsem vždycky měla, nchápu, proč se to najednou změnilo. Mimochodem, teď už naskočila, ale zase mi zmizely hodiny s akcwemi. Že by třeslavá ručka důchodce špatně hrábla do orloje?:p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Taky nemám hodiny s akcemi , to je v pořádku,hodiny zmizí když není žádná akce, nebo máš akci hotovou :music:
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahoj.
    Koupila jsem ve 21:50 hod 300 florenů (dneska). Připsali se (během chviličky). Ale v liště se mi ukazuje, že 100% BZ nemám na 24 hodin, nýbrž na 12:19 hodo_O I po asi třech restartech hry :eek: Koukala jsem i na KŠ, jestli nemám bonus odtamtud a nemám.
    [​IMG]

    Chápu to dobře, že bonus "působí" 24 hod od nákupu florenů ?
     
    -viliem- tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj skalara.v

    Bonus 100% BZ za dobití florenů platí jen jednou v tom určitém dni. S největší pravděpodobností jsi si koupila dnes ráno asi kolem 9:30 také floreny a bonus ti tedy běží od tohoto dobití. Lze získat bonus +100 % BZ / TBZ na 24 hodin za jedno zakoupení Florenů v každý den konání akce.

    Fajn hru pezt
     
    -viliem- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.