Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. .helí26.

    .helí26. Rádoby autor

    prosim, o pomoc stará kreditní karta skončila a mám novou a nevím jak ji aktivovat. Děkuji za pomoc
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .helí26.

    Pokud jsi měla uložené data o kreditní kartě v platební oblasti, je potřeba nejprve vymazat tyto údaje a to v bance ve městě
    [​IMG] [​IMG]

    Poté restartuj hru. Po přihlášení si můžeš vybrat herní prvek, který chceš koupit a zadáš platební údaje o nové platební kartě.
    U platební karty je důležité mít povolené platby na internetu, toto nastavení najdeš ve své bance, která poskytla kreditní kartu.

    Hezkou hru přeji
     
  4. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Od Stromboly som dostal XL Lokvát pri iných stromoch je názov a potom XL alebo XXL.
    "Chybička se vloudila ???"
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charlie.b46

    Ano jedná se o chybičku, která se týká sk verze a to jak u XL tak i u XXL Lokvátu

    Hezkou hru přeji

    EDIT: chyba je nahlášena k opravě
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    mám poslední dny potíže s promítáním v kině - jde o konkrétní video, kde máme rozlišit, zda vidíme hladce ohraničený nebo rozvětvený objekt. Video se vždy na vteřinu zobrazí, pak dojde k potížím. Používám pro hru Mozzilu Firefox, na radu jsem změnila prohlížeč na My Internet Browser. Potíže zůstaly stejné, proto jsem provedla všechny kroky k bezproblémovému chodu hry, včetně přeinstalování Flash playeru a vyčištění CC. Po tomto zásahu při snaze spustit kino se načetlo zmíněné video, browser na cca minutu zcela zamrzl a poté se objevila chybová hláška. Jde o problém, resp. o řešitelný problém? S žádnou jinou reklamou jsem dosud potíže neměla, u této se mi zatím zobrazení nikdy nezdařilo.
    [​IMG]
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    mám poslední dny potíže s promítáním v kině - jde o konkrétní video, kde máme rozlišit, zda vidíme hladce ohraničený nebo rozvětvený objekt. Video se vždy na vteřinu zobrazí, pak dojde k potížím. Používám pro hru Mozzilu Firefox, na radu jsem změnila prohlížeč na My Internet Browser. Potíže zůstaly stejné, proto jsem provedla všechny kroky k bezproblémovému chodu hry, včetně přeinstalování Flash playeru a vyčištění CC. Po tomto zásahu při snaze spustit kino se načetlo zmíněné video, browser na cca minutu zcela zamrzl a poté se objevila chybová hláška. Jde o problém, resp. o řešitelný problém? S žádnou jinou reklamou jsem dosud potíže neměla, u této se mi zatím zobrazení nikdy nezdařilo.
    [​IMG]

    EDIT: Moc se omlouvám za duplicitu vlákna, dvojí odeslání bylo nezáměrné, prosím o smazání duplicitního tématu, děkuji.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Běžně pro hru používám My internet Browser a v tomto prohlížeči mám většinou problém z načtením podobných úkolů. Pro přehrání používám buď Firefox, kde jsem problémy neměl nikdy.
    Tato chyba bývá když už požadovaná stránka není dostupná, nebo zanikla
    Na tento problém tedy čištění asi nepomůže, a vypadá to že skončila možnost v kině splnit tento úkol.
    Ještě bych doporučil vyzkoušet v prohlížeči Google chrome, popřípadě Opera (tenhle také zkouším a jde to tam normálně).

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Díky moc za reakci. Já běžně používám Firefox, nemám s ním potíže ani pro hru, MIB mám jen jako záložní pro určité situace. Pokud jde o video s ukončenou možností plnění, pak mám smůlu, že se mi pokouší natáhnout poslední dny několikrát denně. Vysvětlení rozumím, máme tedy naději, že ukončené video v dohledné době z nabídky kina zmizí.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka

    Tohle nedokážu posoudit jestli to bude v dohledné době vyřazeno, možnost plnění úkolu je také rozdělena mezi servery, na kterých hráči hrají, tedy na někteří hráči mají úkoly jeden den a druhá skupina den druhý. Ještě také může být problém v internetovém připojení, které není úplně stabilní.
    Zrovna jsem vyzkoušel nakouknout do kina a ejhle úkol z předměty a načetl se bez problému, použitý prohlížeč Opera 37.0.2178.54, flash player 21.0.0.242
    [​IMG]
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Znovu jsem nainstalovala Operu, ale musím s lítostí říct, že toto video u mě nejde ani v Opeře. Chová se stejně, jako ve FF, probíhá nekončící načítání. Internet mám rychlý a dle výsledků testování dostatečně stabilní. Děkuju za snahu poradit, po vyzkoušeném mám dojem, že půjde o cosi mezi nebem a židlí. Budu tedy doufat, že co nejčastěji se mi objeví úkol jiný, ani ostatní úkoly stejného poskytovatele mi nikdy nedělaly potíže, pouze tento "hladký nebo členitý" oříšek.
    Opera 36.0.2130.65 - hlásí se jako aktuální, Flash 21.0.0.242.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    To mě mrzí, že to nejde. Asi nemáš možnost vyzkoušet hru na jiném PC ? Tím by se trošku osvětlilo jestli je problém na tvém PC popřípadě ve hře, ale nemusí to samozřejmě dokazovat nic. Ještě bych zkusil kontaktovat herní podporu, zda se na to nekoukne, Jak kontaktovat herní podporu
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Děkuju, to je pravda, zkusím tablet, jestli se dotyčné video objeví, jinak to už nechám být, je to jen kino :). S podporou - díky, na to jsem nepomyslela, ještě bych je tím nezatěžovala, třeba se to samovolně vyřeší jinudy. Pokud nebude kino vysílat pouze tuto jednu relaci, tak spíš budu doufat, že to vyšumí. Opravdu děkuju.
     
  14. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Sovinka, mám od včera s kinem ten samý problém.
     
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Sovinka, v Googlu mi to normálně jede a taky se mi to střídá, když zkusíš hned znovu kino, s tím obkreslováním auta nebo kočky.
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Sovinka - nejsi v tom sama, jsem na tom od včírka stejně. Snad začnou brzy promítat jiný film :(
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    medved222, díky, já kino zkouším vždy hned znovu, ale v posledních dnech jiné video než toto nemám, vždy se buď pokouší natáhnout znovu toto, nebo už k dispozici žádné není. Asi nás je víc, snad tuhle variantu brzy stáhnou :)

    EDIT: Povedlo se mi dočkat toho videa v Google Chrome a tam skutečně bez problémů běží, díky moc za tip medved222, pro kohokoliv dalšího, u mě se zdařilo až v Google Chromu, zkoušení jiných prohlížečů se vyplatí.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/16
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka

    Tak jsem rád že se ti to podařilo zprovoznit ;)
     
  19. gogopapoušek

    gogopapoušek Pisálek fóra

    ahojky,splnila jsem 4 úkol v akci malí pomocníci a měla jsem dostat dekorku oáza klidu a na stonku mě to píše že není v mém inventáři:cry: co mám dělat? hru jsem restartovala a nepomohlo to
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gogopapoušek

    Pokud jsi hru restartovala také překontroluj jestli máš opravdu 4 úkol dodělán. Pokud budeš mít splněno a přesto dekoraci nemáš ve svém inventáři a nedala jsi ji nikde na plochu, popřípadě do jiného řádku v nebi, tak se budeš muset obrátit na herní podporu na prověření ,kde se ti dekorace zatoulala, Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.