Určeno k archivaci Technické dotazy únor 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kacenka1990, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kacenka1990

    kacenka1990 Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    včera večer jsem se přihlásila do farmy a čekalo mě nemilé přivítání...místo cca 2.500.000 krejcarů jsem měla 17. 000 a místo 12 florenů mám pouhé 4. To samé mám s počty zvířat...od kukačky jsem měla skoro tisíc a mám jednu, to samé labutě, lišky atd...
    Můžete mi poradit co s tím? K čemu jako došlo? tohle se mi opravdu nelíbí, proč jsem o půlku věcí přišla?
    Děkuji
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kacenka1990,

    to co popisuješ vypadá jako, že se ti na herní účet přihlásil někdo jiný než ty a trochu se tam vyřádil. Bohužel s tímto problémem nejde moc dělat, protože za bezpečnost herního účtu je zodpovědný hráč.
    Doporučuji: okamžitě změnit heslo na registračním mailu a případně zkontrolovat filtrování pošty, zda tam není přeposílání zpráv na jinou tobě neznámou adresu. Následně změnit heslo k hernímu účtu a nikde v prohlížečích jej neukládat. Heslo by mělo být aspoň 8mi místné obsahující malá,velká písmena a čísla.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Ahoj, nejsem si jistá jestli si to myslím dobře, foťák tady ve hře jsem moc často nepoužívala, ale když otevřu foťák přes poštu, tak se mi na obrázku neukáže poslední navštívená plocha. Takže mi to vůbec nenabízí možnost focení. Dělám něco špatně já nebo je to chyba systému?
     
    mamba54 tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Prepperka, na fotce v poště se ti při otevření nezobrazí poslední navštívená plocha, ale poslední vyfocená fotka, kterou hodnotící hodnotí viz. nahoře vpravo hodnocení

    [​IMG]

    Když chceš zobrazit poslední navštívenou plochu, pak musíš kliknout na Vyfotit a zobrazení se ti fotka poslední navštívené plochy k uložení.

    [​IMG]

    V této fázi si lze poslední navštívenou plochu zobrazit.
    Nicméně vyfotit adekvátně plochu, kterou chci s tím, aby se fotka i řádně uložila je důležité na ploše stisknout dlouze S a nabídne se fotka k uložení "sdílet fotku", vybere se rámeček a pak se již i zobrazuje k dalšímu hodnocení od hráčů nebo ke sdílení odkazu přes "zkopírovat odkaz".

    To je zjednodušeně vše k focení na farmě.

    danda-vnovis
     
    mamba54, aljanu a Prepperka tohle ocenili.
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No jo, díky, tak mi to funguje. Pletlo mě, že se mi tam nezobrazovala ani ta poslední vyfocená. Předpokládám, že ta se z nabídky vymaže po odhlášení se ze hry, a po přihlášení se tak začíná znovu. Ale tak jako tak děkuji za vysvětlení. :)
     
    mamba54 tohle ocenil(a).
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ta poslední vyfocená by se měla zobrazovat a pokud se nezobrazuje, tak něco v pořádku bohužel není. Já jen kontrolou zjistila, že z pošty se sdílet fotku nedá, přitom fotka plochy přes S se uložila bez problémů, ale z pošty ne. Teď mi ale nikdo nezodpoví, proč ta z pošty se neuloží, takže ti bohužel nemám jak adekvátně a hlavně správně odpovědět, ale zeptám se :)

    danda
     
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tak jsem to zkoušela přes to dlouze podržené "S". Sice se mi otevřelo okno nabízející uložení obrázku, ale když jsem dala vyfotit, nic to neudělalo, žádný odkaz. Ale když jsem to chtěla zkusit znovu, bralo to za vyfocení a že to můžu zkusit až zase za 2 hodiny. Takže to vypadá že foťák fotí, ale nikam to neukládá. A v Diskusi o top 3 si na neuložení obrázku stěžuje i mamba54. Mohli byste to prosím víc prověřit?
     
    mamba54 tohle ocenil(a).
  9. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, taky jsem zkoušela fotit, fotka se udělala, uložila se mi ve fotoalbu, ale v poště se neobjevila, takže asi bude zase chybička v české poště:eek:;):p, .........zkoušela jsem to 2x, restart i vyskočení ze hry, nic nepomohlo...fotku jsem pak vložila do soutěže ze svého fotoalba
     
  10. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj oběma
    předám dále k prověření.
    Zatím přeji příjemnou hru.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, hlouběji sem problém řešila a jediné, co vlastně nefunuje je zobrazení poslední vyfocené fotky v adresáři fotky na poště a nefunguje tudíž anonymní hodnocení (rating) obrázků farem přímo ve hře.
    Když si link vyfocené fotky zkopíruji, tak aktuální fotka je viditelná bez problémů.
    Problém není závažný pro hraní hry, link je i tak funkční, takže oprava se rozhodně protáhne.
    danda

    PS: tady je vidět, že fotka se nahrála na BP úložiště bez problémů http://fa-usr-strg.bpcdn.net/gp/4/41/31/44178089_1486122450.jpg

    EDIT: Oddělení IT chybu opraví, pracují na tom.
     
    Naposledy upraveno: 3/2/17
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s focením je již vyřešen, focení a ukládaní je již plně funkční. Restartujte hru.

    Hezkou hru pezt
     
  13. Sondra

    Sondra Pisálek fóra

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat dneska jsem vyměnila neonový chlívek za tygří výběh.Tygří výběh se mi neobjevil.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sondra

    Nejprve bych doporučil restartovat hru a poté se znovu podívat do inventáře a to do inventáře na bahamaramě, protože tento výběh se umisťuje tam.

    Hezkou hru pezt
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rada1989

    První rada, doporučil bych restartovat hru, poté znovu zkusit sklidit chovnou ohradu (tulidomek)
    Druhá rada, udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    V průběhu dne je dobré občas hru restartovat, v průběhu dvou náročných akcí jako je šlechtění a akce obchoduj a daruj se může stát, že hra nadměrně zatěžuje tvé PC a tím se ti zdá že se hra zpomaluje a projevují se různé nedostatky, jako tobě, že nelze sklidit chovnou ohradu.

    Hezkou hru pezt
     
  16. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    mám potíže se zvukem: někdy se zvuk přehrává a někdy ne. Samozřejmě, že v nastavení jak počítače tak hry farmerama mám zvuk puštěný.
    Co s tím? Dík
     
  17. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    ahoj Tribeca*Borghski
    toto se může stát při pomalejším nebo nestabilním připojení nebo pokud je výkon počítače zatížen jiným procesem.
    Přeji příjemnou hru
     
  18. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, já se ptala na prodloužení balíčku Prémium Diamant ve všeobecných dotazech, ale asi to tam nepatří. Pořád mi vyskakuje tabulka, že mi končí P. Diamant, ale jak a kde zaplatit, to tam není. Děkuji za odpověď
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lidus61

    Zrovna toto vlákno nijak nesouvisí s tvým dotazem i když sekce správná a když si se zeptala v jednom vlákně stačí vyčkat na odpověď moderátora tam a zbytečně stejným dotazem nezahlcovat více vláken.
    Kolegyně ti již odpověděla u původního dotazu

    Hezkou hru pezt
     
  20. Janiss11

    Janiss11 Pisálek fóra

    ahoj potřebuji poradit, hraji farmu na telefonu android a nedokazu vlozit podpis. avatara jsem vlozila,ale s podpisem si nevim rady. predem dekuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.