Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2022

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Scorpius, 6/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Scorpius

    Scorpius Obyvatel fóra

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prosím naše šikovné modiky nebo farmáře, aby mi poradili, jak si zakoupit permanentku na sezonu, která právě probíhá, byla jsem 8 dní v nemocnici a po 11 letech a skoro 4 měsících hraní se musím obsluhovat farmu učit od začátku, tak se mnou mějte chvilku trpělivost, koupila jsem prémium, teď chci koupit tu permanentku, ale stále mi banka nabízí jen zakoupení FL a nic víc, mám to koupit jinak? a jak? a také chci zapnout automatickou sklizeň stromů a nemám okénko na zatržítko, aby se automatická sklizeň spustila děkuji za rychlou radu Eva :)
    Edit: už jsem psala i na podporu, tak mi snad pomůžou a nebo mi někdo pošlete holoubka
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den evoku57, můžeš zakoupit buď v novinkách ve hře nebo přímo v sezoně ji lze zakoupit také. Pokud nakupujete později a již jste nějaké sezonní body získali za základní část, nezapomeňte si ještě vybrat odměny za permanentku. Ty bonusové odměny. Někdo by mohl zapomenout.
    prima hru danda
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Díky moc, už jsem ráno psala na podporu a ty mi to vše vysvětlili, i přesto děkuji
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  5. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Ahoj všichni, mám dotaz sice technický, ale nevím, kam ho napsat, nejsou tam žádné nové, tak píši tedy sem. Již při minulé akci mi začala zadrhávat hra. Mám IMac /21,5 inch/ Tak jo: Proc 1,6GHZ, Paměť 8GB 1867 MHz DDR3, Graf Intel HD Grafics 6000 1536 MB
    Google Chrom
     
    Naposledy upraveno: 25/2/22
    pezt tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janar53

    Název IMac/21,5 inch/ mi nic neřekne, protože je hodně typů těchto zařízení, a to i včetně roku výroby. Spíše bude potřeba uvést jakou konfiguraci má tvoje Jablko. Tedy procesor, velikost operační paměti RAM, dále grafickou kartu jakou to má a jaký používáš prohlížeč pro hru Farmerama.
    Konfiguraci zjistíš takto: Vyber nabídku Apple > O tomto Macu, objeví se tabulka kde budou napsané potřebné informace, včetně verze macOS, potřebné sem napíšeš a také jaké používáš prohlížeč.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janar53

    Předně jsem přesunul konverzaci zde.

    Hlavní problém vidím ve slabším procesoru, který hra potřebuje.
    Vyzkoušej prohlížeč Edge. Ten by mohl pro hru být lepší.
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  8. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Děkuji za odpověď-je tady někde napsáno, jak na to? Jsem v tomto trochu pozadu, což naznačuje ročník, který mám u jména:p Je ale divné, že do "Královny" bylo vše v pořádku a velice rychlá, krásná hra
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janar53

    Prohlížeč může být zahlcený daty a možná by bylo lepší jeho obnovení, než jeho čištění. Ale nevím jestli prohlížeč Google nepoužíváš jako výchozí s tím, že když jej vymažeš, dojde k odstranění, všeho uloženého, jako hesla, weby a další věci, nevím jestli by to pro tebe nebylo zase moc složité.
    Proto bych doporučil zkusit ten Edge, ten stáhneš na této stránce Funkce prohlížeče Microsoft Edge | Microsoft, posuneš stránku dolů a tam bude modrá ikona stáhnout Edge pro macOS, kliknutím se otevře okno, kde vybereš jestli máš čip od intelu nebo od apple, to z tvého popisu procesoru nepoznám jestli se jedná o Intel nebo Apple, je to napsané u toho procesoru.
    Pokud ten prohlížeč poté budeš používat jen pro hru, tak potom nebude jeho obnovení tak složité.
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  10. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Pezt - Díky za pomoc, ještě jsem zkusila aktualizaci softwaru a zdá se, že to bylo účinné. Uvidím, co to udělá při nějaké akci. Ale z louky na louku již létám a nedrkocám. Ten procesor je: 1,6GHZ, dvoujádrový intel CORE i5. Jinak na liště mám spousty stránek a aplikací, to moc vadí? Mně tyto věci dělal přes teamviewer vnuk, ale je už 2 roky na NZ, tak jsem na to sama. Tak děkuji za ochotu a velkou vstřícnost a trpělivost. Ono to s námi staříky není jednoduché, ale děláme, co můžeme;)
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janar53

    No vidíš to. Já bohužel moc možností jak vyzkoušet něco na macOS nemám a nemám s tím moc zkušeností. Aktualizace systému je základ, a hned jsem si na to nevzpomněl.
    A vyzkoušela jsi ten Edge ?
    V pohodě od toho tu jsme ;)
     
    jančajani tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.