Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. monikahb

    monikahb Zelenáč fóra

    zdravím, mamina se třetí den nemůže přihlásit na farmu a to i po zadání přihlašovacích údajů, co s tím má dělat
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj monikahb

    Předně jsem přesunul příspěvek do správného vlákna.
    Bohužel jsem se nedozvěděl co se stane, když klikne na přihlášení a jestli hraje v prohlížeči nebo v klientovi. to jsou důležité informace.
    Nemám křišťálovou kouli.
    Takže přesnější informace, pak budeme pokračovat dále.
     
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Prosím poradí mi někdo? Po 20 minutách mě doběhaly ovečky a dostala jsem se na farmu.Přecházení z jednoho místa na druhé je skoro nemožné,teď jsem chtela přejít na Baha a kytičky se točí a točí a nic.Dala jsem si hodinový kupon na pomocníky a nejsem schopná tu farmu sklidit.Co s tím mám prosím dělat?Hraju v prohlížeči,všechno co bylo psané,co se má udělat jsem udělala a stejně to nejde.
    A nemůžu se ani odhlásit,nikam mě to nepustí.

    Všechno mám vypnuté,grafika běžná,uložené a stejně to nejde.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bludička49

    Doporučil bych v nastavení hry vypnout animace a snížit grafiku hry na běžnou a nezapomenout uložit.

    Screenshot_1.png

    Vypnout všechny ostatní programy, které by mohli běžet ale nemusí.
    Také by jsi mohla hru zkusit v samostatném klientovi.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. vaca79

    vaca79 Zelenáč fóra

    Dobrý den, včera 12.2 jsem si koupila floreny v akci za 249 kč a ještě je ve hře nemám, co s tím? 300 florenů a 150 florenů, doufám že to dáte do pořádku, děkuji.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vaca79

    A jakou platbu jsi použila ? Peníze byly z tvého účtu strženy ?
    Stejně tady na fóru toho moc nepořešíme, nejlepší bude se obrátit na herní podporu, při vyplňování neuváděj problém s platbou, ale zvol obecné dotazy.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Flik75

    Odkud se ztratily ? Z plochy nebo z inventáře ?
    V inventáři tyto stromy musíš hledat mezi dekoracemi.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Flik75

    Restartoval jsi hru ? a zkontroloval inventář s dekoracemi, jestli jsi je omylem nezboural ?
    Pokud je nenajdeš budeš se muset obrátit na herní podporu, oni prověří kam se ti ztratili.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Flik75

    Není zač ;), hlavně že se našly :)
     
  10. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Dobrý den, teď jsem přes paypal koupila 2x300 florenů, dohromady košík za 297,8 a přičetlo se mi jenom 300 (((. Dokonce mi i ve hře přišly 2 zprávy o připsání 300 florenového balíčku na účet, ale přepsalo se jenom jednou. Co s tím?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj [Rhina]

    Tady na fóru to nevyřešíme, budeš se muset obrátit na herní podporu na prověření. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy. Jak kontaktovat herní podporu
     
  12. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Tak už se to načetlo...mělo to nějakou dlouho odezvu...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/21
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [Rhina]

    Tak je to vyřešeno ;)

    Fajn hru pezt
     
  14. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    Dobrý večer dnes jsem se nemohla připojit ani přes klienta jsem docela naštvaná a mrzí mne to protože dnes začala děsivka a potřebovala jsem znovu zasít na akci.Nešlo mě se přihlásit ani na podporu.Bylo to tak zhruba od 16:00 do 22:00hod.V akcích mě uteklo spousty času >:(:oops:
     
  15. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ahoj už druhy den se nejde přihlasit do hry, dela to pouze večer od 18.00 ,v noci už to zas jde ale nechce se mě pořád kvuli akci čekat až to pujde.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smolar1 a schummi1

    Žádný výpadek jsme hlášen neměli.
    Osobně jsem včera zaznamenal mezi 20 a 22 hodinou zpomalení, ale že by se nešlo přihlásit jsem nezaznamenal.
    Když se to bude příště opakovat můžete prosím vyzkoušet pingnout sever farmerama.cz podle tohoto návodu Zkouška stability a latence internetového připojení
     
  17. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    uz to zase nejde,točí se kytka 42 procent a dost,net funguje ostatni hry jdou. do fora jsem se dostal pres google chrome v klientovy píse 1.2.8 bílá obrazovka a nic .jinak do ted hra šla normalne
     
  18. jaňulinka

    jaňulinka Zelenáč fóra

    mám stejné problémy již třetí den
     
  19. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    ted jsem se do hry dostal,ale zase nic v ni nefunguje,jak kliknu na kombajn kolecko se točí a točí.takže pro mě akce končí škoda platit měsíční předplatné.
     
  20. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    Včera 21.2. jsem měla stejné problémy jako schummi1 probíhající akce v háji nestíhám jsem parádně naštvaná permanentku jsem kupovala na co?Vážně s tím něco udělejte to není jen tak!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.